Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Tunel

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Tunel

Příspěvekod chesterfield » 20 čer 2009 09:35

Jo takové koleno měli Krakenitaké supr praktické a dá se i napojit na drenážku
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Haslerka » 20 čer 2009 18:03

JJ, my ho mame už několik let taky, vyvrtala jsem do něj otvory a mam ho zavešené nahoře v kleci:)

Obrázek
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Chajdiik » 23 čer 2009 20:44

Jů to vypadá dobře... btw... jak vyvrtáváte díry do takovýchle plastů? 'Velké otvory? Nebo i jen direčky na prostrčení provázku? Čím? Jsme rodina tři ženský, tak potřebuju nějaký jednoduchý způsob, nemám možnost vrtačky ani nějakého kutila co by mi pomohl :oops:
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
Potkani: ~Miláček od Gremleen's~
~Ríša ze Studénky~

Příspěvekod Viktor » 23 čer 2009 20:51

Já to teda dělám tou vrtačkou, ale stejně dobře poslouží třeba šídlo, bývá často jako jeden z nástrojů na skládacím noži. Něco tenkého a ostrého to každopádně chce ;)
A rat that is a little faster, a little more careful, a little cleaner and a little smarter... is probably a half-wild rat
Viktor
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bývali: Piškot & Burák & Baylee & Garp & Hasky & Hanibal & Cesar & Kawi & Artuš & Kryštof & Barnabáš & Vendelín & Král Šalamoun

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 23 čer 2009 20:57

A nebo silnějším hřebíkem. Vrtačku doma taky nevedem a když zrovna nemůžu najít šídlo, poslouží to stejně dobře.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Chajdiik » 23 čer 2009 20:58

Hmm a to šídlo vypadá jak? :oops:
Po vygůglování mi vyjel akorát ten hmyz :lol:
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
~Ríša ze Studénky~

Příspěvekod Viktor » 23 čer 2009 21:03

Chajdiik píše:Hmm a to šídlo vypadá jak? :oops:

Obrázek
A rat that is a little faster, a little more careful, a little cleaner and a little smarter... is probably a half-wild rat
Viktor
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bývali: Piškot & Burák & Baylee & Garp & Hasky & Hanibal & Cesar & Kawi & Artuš & Kryštof & Barnabáš & Vendelín & Král Šalamoun

Příspěvekod Chajdiik » 23 čer 2009 21:08

Počkat...tímhle prckem vážně řežete ty otvory? :shock: To bude jen na ty dírečky ne?
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
~Ríša ze Studénky~

Příspěvekod Viktor » 23 čer 2009 21:11

Já myslel jen díry na zavěšení, teď nevím, co máš na mysli ;) Velké otvory by se dělaly obtížně čímkoliv - na to potřebuješ velké otvory?
Viktor
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Chajdiik » 23 čer 2009 21:16

No, aby si mohli prolejzat? :oops: Ale tak dobrá, kutit budu, až budu mít ty trubky, já jen, že tu každý druhý píše, že tam udělal otvory :whistle:
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
~Ríša ze Studénky~

Příspěvekod Haslerka » 23 čer 2009 21:39

mno já používám to šídlo (moc fajn vecička, dělá krásné pravidelní dírky cca 8mm v prumeru). Nicmene třeba do te trubky jsem je vyvrtala nebozízkem (ruční vrtáček) a pak dodělala normálně nužkama (jeden list nužek do dírky a otačet, stejně jako to šídlo :).
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Kometa » 23 čer 2009 22:27

Co se dá, to dělám elektrizovaně - vrtačka, šukalka, rozbruska. Mám kutivého bratra a tak je doma těhle věcí mraky.
Ale ono i taková obyčejná pilka na železo dokáže udělat dobrou službu.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Chajdiik » 23 čer 2009 22:36

Dík za tipy :up:
Zítra půjdu do Obi a to by nebylo, aby se s těma trubkama něco nezvládlo udělat :dozey:
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
~Ríša ze Studénky~

Příspěvekod W.i.t.c.h » 12 črc 2009 15:28

izolepou tu rouru rači neomotávej,muže se jim něco stat jestli to budou okousávat,většinou to okousávaj.Určitě se sežene někdo rovnou červená nebo jinak barevná roura,já sem taky jednou viděla červenou rouru do který bi se potkyš klídipído vešel :roll: 8)
W.i.t.c.h
Růžovka
Růžovka

Roura aneb jak dostat mimčo ven

Příspěvekod Veron » 17 pro 2009 22:10

Ahoj. Na vánoce je pro moje potkaní nezbedníky v plánu spousty vybavení do klece, a mezi ním drenážní roury ( ty žluté ). Mám nedávno nové mimčo, a tak ještě není tak úplně zvyklé na mě a nedokáže přiběhnout když otevřu klec. Jde mi o to, že jestliže dám do klece rouru která bude mít cca 40 cm na délku, tak se mi nejspíše bude těžko lovit mimčo v rouře. Tak máte nějaké tipy, jak vytahovat mimča i starší potkánky z roury ven ( i těm mojim líným klučinům se někdy nechce :) ) ??.. A ještě jeden dotaz, jak máte ke kleci připevněné roury, jesliže je delší a chcete ji mít kolem mříží? Pokud bych ji připevnil k jednomu i druhému patru, kam by vedly, přecejen bych si nebyl úplně jistý zda to ty moje kluky udrží. Napadlo mě šroubkem a matičkou ( na podobném způsobu jako jsou některé napaječky ) mezi mříže, ale zase dostat se ze šroubem a matičkou doprostřed drenážní roury. A snad poslední dotaz k tomuto tématu. Jaká velikost roury ( nemůžu si ted spomenout jak se tomu "odborně" říká ) je vhodná ? Myslím tím velikost jako velikost tý díry :) Děkuju.
Veron
Skákavka
Skákavka
Potkani: Boris Z Hamaku, Gaston Ze Svahu, Fousek Od Ddus, Sanchez ze zverimexu, Jerry Of Golem, Bukki Of Ratwood

R.I.P. Fredy Of Golem :(

PředchozíDalší

Zpět na Příslušenství a hračky