Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Tunel

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Příspěvekod Bethan » 08 kvě 2007 17:45

jenže to neni drenážní, ale izolační to co máš ty ;) základní rozdíl: drenážní musí propouštět vodu, tj musí v ní bejt díryX izolační nesmí propouštět vodu, tj nesmí v ní bejt díry :D
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod chesterfield » 08 kvě 2007 19:11

mám drenážní (propouští vodu, má hafo direk, ale nic ostrýho v ní nebylo, co takhle se zeptat v krámu, ?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Maui » 08 kvě 2007 20:13

Bethan píše:jenže to neni drenážní, ale izolační to co máš ty ;) základní rozdíl: drenážní musí propouštět vodu, tj musí v ní bejt díryX izolační nesmí propouštět vodu, tj nesmí v ní bejt díry :D
jj ta moje má takový malý dirky,ale nic ostrýho uvnitř nemá.. tak nevím.. :?
Maui
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Bethan » 09 kvě 2007 07:38

no asi jde o to, jak je to vyrobený ;) jestly jsou ty dírky jakoby "vykrojený" nebo jen vyražený, pak ti vevnitř zůstane zbytek toho plastu
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek

Příspěvekod Viktor » 09 kvě 2007 14:56

Moje trubka (drenážní) má díry a podle mě taky vůbec ostrý nejsou ;) A potkanům se moc líbí :D Tak buď je rozdíl ve výrobě nebo v tom, co komu přijde už ostré a co ne :D
A rat that is a little faster, a little more careful, a little cleaner and a little smarter... is probably a half-wild rat
Viktor
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bývali: Piškot & Burák & Baylee & Garp & Hasky & Hanibal & Cesar & Kawi & Artuš & Kryštof & Barnabáš & Vendelín & Král Šalamoun

Příspěvekod léve » 09 kvě 2007 19:09

nu si myslim ze je jedno kde se koupi ale je dulezite se podivat na provedeni a na kvalitu a atd...a rozhodne drenazni trubka ma vzdy diry..neco o tom preci vim..sem stavar :D
Život je krátkej....tak si ho užívej ;-)

problem..rodice nechtej o potkysi ani slyset :-(

http://www.travian.cz/?uc=cz1_60783
léve
Růžovka
Růžovka
Bydliště: Nové Strašecí...ééé to je mezi Kladnem a Rakovníkem

Příspěvekod Katka » 10 kvě 2007 08:45

trubku máme taky dírky má-jestli ostré to sem nikdy neskoušela :shock: , ale díry jsou naprd hůř se to proplachuje obzlášť když to máte tak blbě zapasované jak já v kleci-), vždycky voda vyteče místo aby to propláchla až po konec(viz můj web)
Miláček Arwen Chs Gremleens- Arwenka Arwuška Arwulka čertidlo-))

http://www.arwen.estranky.cz
Katka
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Arwen of Gremleens a měla bych jich víc, ale nesmím

Příspěvekod Phoebe » 12 kvě 2007 11:19

Pousím nemáte někdo tip, jak ty trubky přidělat do klece? Já jsem na to fakt levá :oops:
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Tara » 12 kvě 2007 11:22

ja tam vzdycky udelam dirku-tou provlecu provazek a je to :)
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Jaga » 12 kvě 2007 12:52

ja je mam prichyceny dratkem, proste obmotany dokola a pak skrz mriz zakroutit - kdyz je dratek zanorenej v tom zlabku (teda vsechny ty trubky jsou zlabkovany, ze jo - aby se tam mohly lip drzet hovinka... :) ) a na tesno utazenej, tak by se k nemu mysak nemel moct zas tak snadno zubama vdolovat...
Jaga
Skákavka
Skákavka
Potkani: Chalma of Gremleens - Tupik
Cheeva of Gremleens - Zrzounek nebo taky Plesoun
Aisha z Arkadie
Taky mame nove kotatko - jmenuje se Anselm

Příspěvekod Bethan » 12 kvě 2007 21:42

no u nás se zničí všechno, ktomě drátu...mám takovej ten aranžerskej a když to fest obmotám, tak sežerou bužírku, ale drát většinou přežije, jinak je u nás všechno marný ;)
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Nergita » 12 kvě 2007 22:37

Já měla drenážní trubku a ustříhla jsem dva cca 2 cm dlouhý kousky, ustříhla rukáv od košile a z každý strany jsem tam tu trubku zašila, pak jsem to pověsila do klece na spínací špendlíky.
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Re: drenážní trubka - bezpečná?

Příspěvekod ježka » 10 lis 2007 23:05

Ohledně drenážní trubky.
Kus jsem koupila, je velice oblíbená, životu i zdraví bezpečná a potkyši ji užívají s nadšením jejich druhu vlastním! :smi:
ježka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Bráškové Index a Idefix z chs Claire´s! Oba už za mostem...
Bráškové André, Alfons a Auguste :)

Příspěvekod Zbyněk » 08 led 2008 18:46

jj bezpečná je, a protože má dirky, tak se v ní nesráží vlhkost. Pokud by se někomu špatně ohýbala, tak se dá nahřát tavnou pistolí nebo fénem a vytvarovat jaku u novodurových trubek.
Zatím potkaní příprava.
JABBER: Obrázek Aktuální soubory ke stažení (Jabber disk)
Zbyněk
Růžovka
Růžovka
Potkani: Zatim žádní

Příspěvekod Ptáková » 29 dub 2008 16:51

Dnes jsem koupila trubku hladkou (šedou, umělohmotnou na vedení vody). Je to kusovka, průměr 75mm, délka 25 cm, cena 25,-Kč. Bude se líp vymývat než ty vroubkované. Zavěsila jsem ji na provlečený provázek a dvě karabinky, tak doufám, že si ji holky prima užijou. Jinak řežou i novodurové trubky na přání, metr asi 45,-, jenže ten řez je bohužel ostrý (musel by se dobře ohladit, asi bruskou nebo pilníkem, šmirglpapír nejspíš nestačí).
Ptáková
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: za duhovým mostem u Martiny: Kajka (ruská modrá "Ptáková od Čepic" z CHS Od Čepic Praha, 9.1.2008 - 13.8.2009, Eliza (zverimex husky, září 2007 - 30.10.2009), "Borya of Dominium" Brno - Kiina (standard aguti berkshire 28.7.2009- 27.1.2011), "Eliza Ze svahu" K. Vary - Sára (standard černá solid 19.7.2009 - 6.12.2011), BES "Damballah of Dominium" Dája (Brno, 6.2.2012), dumbošedivka AJLA (D7 Nippyland Brno 3.1.2011), TEREZKA Teryiaki Al Gabal (C-éčko Hayam Praha, 3.11.2011-8.4.2014),Hvězdička (Holubička Od Adush 19.2.2012-17.9.2014 standart beige),WASABI/Slečna Křemílková (17. 1. 2012-20.9.214, standart aguti hooded, Waki Akai Tatsu), Sůva z nudlí Od Adush, ruská modrá 4.8.2014, Valpurža od Adush +12.9.16 Die Ratte Adelaide von Ruegen Od Adush (Adélka, 27.5.2014, stand. beige-24.1.17),

PředchozíDalší

Zpět na Příslušenství a hračky