Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Domecky

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Domecky

Příspěvekod womi » 15 kvě 2012 10:14

Jo. taky ty taky nejsou zlé :love:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Askarinka » 15 kvě 2012 13:27

:love: jéé
Askarinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver
* ?.?.2009

Ďábelský Guláš
* ?.?.2010

Arthur z Šumné
* 15.4.2010

Drobný Detail OdAdush
* 27.4.2011

Elixír Mládí OdAdush
* 29.4.2011

Gimp od Pochmurného kvíkala
*12.5.2011

Curt Cocain Al Gabal
*3.11.2011

Glen Grant odAdush
*29.11.2011

Gin odAdush
*29.11.2011

Miláčci, kteří už na věky spinkají:
Bobinka, Dudlíček, Esmeralda Zlopočasná, Magráta Česneková a
Fizzy od Lucicherry * 12.2. 2009 - + 23.12.2009
Eduard od Lucicherry * 2.12.2008 - + 1.8.2010
Emanuel od Lucicherry * 2.12.2008 - + 17.5.2011
KOH-I-NOR od Bebechy * 6.5.2009 - + 1.6.2011

Příspěvekod Kimik » 15 kvě 2012 13:28

Mají otvor i z druhé strany? Tedy jsou to opravdu tunely?
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 15 kvě 2012 13:31

Vypadá to že jo... jinak Fuzzbutt je asi hodí na web večer a kdo dřív přijde, ten dřív mele... takže nevím, jak dlouho je bude mít a kdy pak doplní zboží...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod nevi » 20 kvě 2012 09:43

nevi píše:Novinka od Savicu, Rody Tunnel:

Obrázek Obrázek

Info:

ratwarehouse píše:The Rody Tunnel is a new design by Savic, it is larger than the Rody Igloo, it is a completely different shape from the igloos currently available on the market. Shaped like a pig hut, it has the advantage of having 2 entrances, so rats from larger groups can access their home easily and also ideal for intros, where newbies can't be cornered and pinned. It is large enough for groups of rats, as well as ferrets, guinea pigs, chinchillas, miniature rabbits and other small pets. Available in Hot Pink or Lime Green

Please check the measurements to make sure you have enough room in your cage for this house as it is quite large and would be costly to return.

Dimensions:
33.5 L x 31 W x 14.5cm H

Rozměry jsou větší než u Rody Iglo, ale zase je nižší. Má dva vchody, takže potkani z větších skupin do něj mají lepší přístup (taky máte dojem, že výrobci viděli hodně homemade bočních vchodů? :roflcry: ) a taky se v něm nedá zahnat nováček do kouta. Dostatečně velký pro smečky potkanů, stejně jako fretky, morčata, miniaturní králíky (asi je myšleno zakrslí, ale ti králící co jsem viděla u Chesterfield by se patrně nevešli ani do Rony Cocoonu :roflcry: ) a další drobná zvířata.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 27 kvě 2012 13:40

my máme malinké králíčky :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roflmao: ! Ne u nás je jenom jeden oopravdický zakrslík, jinak jenom malé plemeno - i kdyžPrdlík --- no jo no. Jak velký je ten coccoon? to zní zajímavě.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod denny » 19 říj 2012 19:15

já mám vyrobenou boudu z pevného dřeva, která má prodlouženou střechu jako další patro. Bohužel jsme boudu museli o dost snížit, protože jedna z mých bývalých potkanek měla mrtvičku a následně obrovský nádor, takže se na boudu nedostala. Boudu teď má moje další potkanka a je s ní spokojená. Staví si v ní hnízdo. A dost se mi osvědčil hamak a tunel z ponošky. Krabice dávám do patra a občas si do ní taky vleze.
denny
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Maniaque » 12 lis 2012 18:35

Když jsem si pořizoval holky, koupil jsem jim i větší klec, protože by se do té původní, kde jsem měl předtím samotnou Helgu, nevlezly. Takže klec měla komplet nové vybavení. Jedinné, co jsem jim tam dal starého, byl veliký domeček po Helze. Jenže holky mi v něm nechtějí spávat. Buď to ho odsunou z rohu klece a lehnou si za něj, nebo svápají ve druhém domečku, ve kterém se ale tísní, protože je poloviční. Je možné, že v tom velkém nechtějí spávat, protože z něj cítí Helgu?
Obrázek Obrázek Obrázek
Maniaque
Růžovka
Růžovka
Potkani: Andělka a Květa (*červenec 2012)
Helga (*léto 2011 - † 10. březen 2012)

Příspěvekod chesterfield » 14 lis 2012 16:10

pokud s Helgou bydlí, tak by to nemělo vadit, že byl její. Ale oni myšíci občas tyto vrtochy mají. Odlož jej, a třeba za nějakou dobu jim ho znovu dej, možná jej jpotom přijmou s nadšením.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod Maniaque » 16 lis 2012 21:07

Já jsem to asi špatně vysvětlil. Helga už není mezi námi a ty dvě jsem si pořídil půl roku po tom, co umřela. Takže, můžou ji tam pořád ještě cítit?
Obrázek Obrázek Obrázek
Maniaque
Růžovka
Růžovka
Potkani: Andělka a Květa (*červenec 2012)
Helga (*léto 2011 - † 10. březen 2012)

Příspěvekod chesterfield » 18 lis 2012 06:07

aha, no můžou, pořádně jej vydrhni vyvětrej, pokud je drevěný je dobrý třeba vydrhnout octem

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod marfysu » 17 črc 2015 12:08

Já jim zásadně žádné domečky nekupuji :stop: . Všechny je jim vyrábím. Nejradši mají lepenkové roury které různě zavěšuji a pokládám (to je taky to nejlehčí). Co se týče domečků, vyrábím z kartonu patra a někdy i domky. :mouse:
:loveit: Nechápu, jak někdo může chovat jiné zvíře, nežli potkana...
...potkan je nejlepší přítel člověka.
:bash:
marfysu
Růžovka
Růžovka
Potkani: Penny, Bazinga, Hysterka, Blessie
† Bernadett

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky