Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kolotoč

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Kolotoč

Příspěvekod La Tapi » 22 led 2014 21:41

Taky si myslím.-) Proč by běhali v kolečku, když můžou běhat a skákat minimálně po posteli.
La Tapi
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod PxNxDx » 23 led 2014 17:32

on hlavně potkan potřebuje velký průměr kolečka, aby se mu v něm pohodlně běhalo... když se podívám do zverimexů, tak tam kolikrát prodávají kolečka, která nejsou vhodná ani pro myši, natož pro křečky, osmáky, potkany a další větší hlodavce :roll:

jinak mě v něm holky běhaly dokud byly mladé ;)
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Rat lover » 19 srp 2016 16:24

Moja sestra, keď chovala potkany mala veľký kolotoč (pre morčatá a potkany) - ale nikdy nehovorila, že sa tam točili... :whistle:
Ja osobne som to s mojimi neskúšala, ani som nikdy nevidela potkana v kolese :shock: . Myslím že je to preto, že ich predsa nebaví točiť sa dokola - nato sú moc inteligentný:roflmao:
Ale menších hlodavcov - myšky, škrečkovia a osmáci a pod. - tých to bezpochybne bavý - práve som si uvedomila, že potkany sú vážne dosť inteligentný od iných hlodavcov :love: a nič ich dlho nezabavý - až na hamák :smi:
:)
Rat lover
Růžovka
Růžovka
Potkani: Dumbo

Příspěvekod womi » 20 srp 2016 16:38

No, mám v holčičí kleci kolotoč. Velký plastový. Ve skupině mám cca 15 holek a asi 5 jich v něm pravidelně běhá. Jedna už z toho nosí ocásek jak prasátko. Takže některé to mají rády. Kluci mi na to dlabou. Je ale zajímavé, že když jsem jim dala kolotoče dva, tak holky běhaly stejně jen v tom jednom :-D
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Haslerka » 25 říj 2016 20:17

Mela jsem kdysi pro holky megakolecko wodent wheel od transoniq, bylo fakt ohromné a holky v nem behaly moc rady. Tady je to i videt, ta klec byla obrovska, proto vypada tak male :)

https://goo.gl/photos/J6myBKqx9AkdsSJR7
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky