Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kolotoč

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Kolotoč

Příspěvekod PxNxDx » 21 pro 2009 21:43

Takže dneska jsem si vyzvedla balík na poště. Kolečko Wodent Wheel je doma :bash: je parádní a jeho složení taky nedalo moc práce, prostě krása. Holky ho dostanou k Vánocům, takže zatím nevím, zda ho vůbec využijeme :smi: ale mě se líbí, tak ikdyby bylo jen na okrasu :loveit: přikládám foto, aby bylo jasné, jak je kolečko veliké (mě to hooodně překvapilo, čekala jsem mrňouska). Jedná se o tu největší variantu
Obrázek
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Alweira » 22 pro 2009 10:24

Taky máme myslím, že dokonce 3 kolečka podle velikostí ve skříňi, pokaždé když je nějaký náš hlodavec odložil :lol: Agátka, když byla malá v něm běhala docela často, ale pak ji to přestlo bavit. :whistle: Ale ona je ze zveráku a tam ho měli, tak asi byla zvyklá.
Alweira
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Rupert of Rattery (*16.2.2010)

moje zlatíčka ze zverimexu čekají na druhém břehu: Alfrédek (♣2,3), Richard (♣2,5), Agátka (♣2,6) a Beátka(♣2,5), Xsichtíček of Rat4U (*3.2.2010- ♣23.7.2010)

Příspěvekod womi » 22 pro 2009 10:28

Px, v nejhorším budou mít holčiny další místo na spaní. :smi: Já jsem jednou zkusila klukům kolečko dát (ještě jako prckům) a podívali se na mě stylem jakože: jsi upadla ne, nejsem křeček a vlezli si do něj a chrápali :smi:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Haslerka » 22 pro 2009 11:17

pxí si měla říct, já tohle kolečko mám doma taky, tak bych ti řekla, že pro holky je lepší to medium:)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod PxNxDx » 22 pro 2009 11:46

Haš já jsem nad tím přemejšlela a zase když jsem si představila některé jiné půlkilové holčičky, řikala jsem si, že si o trošku připlatím a to kolečko využiju ať budu mít holky nebo jednou kluky ;)
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Kimik » 22 pro 2009 12:11

Já ho mám pro křečici a je perfektní: tiché, bezpečné a křečici se moc líbí. Úplně přestala ničit vybavení klece a v klidu si běhá :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod ještěrkaa » 22 pro 2009 12:20

No já myslím, že velikost bude dobrá :up: Pepča útočí na hranici 500g, tak aby se jí v tom menším nešprajcla prdelka :smi: Nee to snad nee, je to pořád štíhlá dáma, jen teď netuším, kam tak obrovskou věc v kleci dám :whistle:
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod Haslerka » 22 pro 2009 21:09

hele já ten velký mám a samice, co měla 700g se mi tam vešla ještě s jednou 500g - i morče se tam vejde v klidu - takže pro holky je to fakt obrovský a všimla jsem si, že menší holky měly problem to roztočit:)
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska

Příspěvekod Sjů* » 10 led 2010 22:57

To kolečko Wodent Wheel máte ze zoohitu? :whistle:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod Haslerka » 10 led 2010 23:31

Nee, snad nikdo není takový blázen, aby to kupoval za ty hrozný prachy :)
Už se to tu řešilo mnohokrát, ale pro velký uspech:)
http://www.rikyhamstery.com/czech/celek ... wheels.htm
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Pilda » 30 zář 2010 00:08

Já bych běhací kolo moc nezatracoval. Soudě podle tohoto videa se v něm můžou mladý potkánci pěkně vyblnout. :)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata budou si rovni.

ObrázekObrázek
Pilda
Růžovka
Růžovka
Potkani: Himalájka - varieta: dumbo; barva srsti: himalayan; znaky: blazed berksire; barva očí: dark ruby

Siamka - varieta: standard; barva srsti: seal poin siamese; znaky: self; barva očí: black

Příspěvekod ještěrkaa » 30 zář 2010 08:25

Tak u nás mladí ani nee, máme kolečko už pěkně dlouho, poprvé na něj holky kašlaly no a teď jsem jim dala druhý pokus s tím, že ho kdyžtak rovnou prodám, zbytečně drahý krám na to, aby mi doma jen zavazel... no a 2 nejstarší babče to brzy chytlo, skoro dvouletá Julinka chodí pravidelně běhat, o 2 měsíce mladší Maruška sem tam udělá pár koleček a rok a čtvrt stará Dáša se o něj už taky začal zajímat.... zato omladina na to háže bobek, ani divokou Káju to vůbec nezajímá, ta radši bude od rána do večera lítat po kleci, než aby se snížila k něčemu tak potupnému jako běhat jak nějaký křeček :lol:
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod čiperka » 08 pro 2010 10:50

Máme to podobně. Naše holky běhaly v kolotoči vždycky moc rády. Hlavně ty co přišly ze zverimexu a to ho tam neměly. Nejčastěji v něm teď spí nebo běhá ta rok a čtvrt stará, tj. naše nejstarší ( není ze zveráku ). Mladší jsou na to spíš moc hyperaktivní a vystačí si navzájem.
čiperka
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: ChS Od Chiperky

Příspěvekod rusjana » 07 bře 2011 22:16

Ja musim říct, že mě mladý v kolečku náruživě běhá...skáče do něj z patra, až mám někdy strach, že se uskočí a něco si skřípne. Otlačeniny zatím nemá, tak doufám, že ani mít nebude...má klasické kolečko ze zveráku...První noc začalo hned skřípat, jak ho protočil, tak jsme museli promazat:) :shock:
rusjana
Skákavka
Skákavka
Potkani: Pupík,Dumbík

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 07 bře 2011 23:48

U toho klasickýho bych se právě bála skřípnutí ocásku do tý spojovací části, to je jak gilotina když se to roztočí.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

PředchozíDalší

Zpět na Příslušenství a hračky