Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kolotoč

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Kolotoč

Příspěvekod Winonne » 22 led 2007 09:19

Běhají Vaši potkani v kolotočích? (kolečkách). Máme takový ty velký pro osmáky, tak jsem to Deilince zkusila dát, chvíli na to koukala, pak začala točit a vypadala tak, že se jí to líbí. Pak si ale 2x skřípla hlavu, tak jsem jí to vyndala, měla jsem strach... :roll:
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod zulu » 22 led 2007 10:25

jedna moje potkanka v něm jako malá chvíli běhala, ale pak z něj vyrostla. očividně ji víc bavilo proběhnout se po pokoji a zkoumat co je kde nového..
a pokud si v něm tvoje potkanka už dvakrát skřípla hlavu, rozhodně bych ho nevracela.
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Laura » 22 led 2007 10:36

Já jsem teda ještě nikdy neslyšela o někom, komu by potkan rád běhal v kolotoči (nebo v něm VŮBEC běhal :lol: ). V tomhle naprosto souhlasím s Escherichiou - potkani jsou na to trošku víc inteligentní než jiný hlodavčáci... :)
Laura
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Za duhovým mostem:
Kulísek († 3. 1. 2007)
Elísek († 8. 2. 2012)

Příspěvekod refugee.ph » 22 led 2007 12:03

taky souhlasím..jednu z prvních věcí co sem potkánkovi koupila byl kolotoč..myslela sem že ho to bude bavit..ale NIKDY do toho sám nevlezl..asi dvakrát sem se ho snažila tam nacpat ale vždy co nejrychleji zdrhnul..takže kolotoč sem vyndala a stojí vedle klece na prázdno..
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Winonne » 22 led 2007 12:26

mě tam právě potkanice hned začala běhat, ale dávat jí ho už nebudu, kvůli té hlavičce... :cry:
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Escherichia » 22 led 2007 12:54

Winonne píše:mě tam právě potkanice hned začala běhat, ale dávat jí ho už nebudu, kvůli té hlavičce... :cry:
to je jasný, vždycky je lepší mít potkanici s hlavičkou než bez ní :) a ještě kvůli blbýmu kolotoči, myslím, že by ji to stejně omrzelo...
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Phoebe » 22 led 2007 15:28

Pro potkana mi to přijde degradující. Když je dostatečně ochočenej na to, aby mohl v pohodě běhat po pokoji a vybíjet energii tak, nevidím důvod, proč mu dávat do klece takový nebezpečný zařízení.
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Gachna » 22 led 2007 16:10

Taky nemyslím že by byl kolotoč vhodná hračka. Ještě horší mi přijde taková ta plastová koule do který se myš zavře a putuje v ní po pokoji. Myš nebo křeček.. Nevím.
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Re: Kolotoč

Příspěvekod refugee.ph » 30 črc 2007 06:07

u nás kolečko nefungovalo.. zkusila jsem ho úplně jako první a bezúspěšně.nebylo kovový ale myšák z něj měl hrůzu..jednou na něj zkusil vylézt a nelíbilo se mu že je příliš nestabilní a od té doby ho vůbec nechtěl. ale on se moc nezajímá o nic..takže kolečko mělo úspěch úplně nejmenší..
kapky vody stékají po těle
aby odplavily veškerou špínu
za vše přeci já nemůžu
ale na koho hodit vinu
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod BinaX » 14 pro 2007 06:20

Já jsem jim ho dřív dávala.. Vypadal jako myší,ale ve větším provedení.. A vždy v něm běhali jen prcci.. :) Po čase jsem jim ho ale vyndala a už nedala.. Ale nikdy jsme teda žádný úraz neměli.. ;)
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Příspěvekod myjka » 14 pro 2007 10:50

Oni si v nom ten chvostik tak pekne drzia takze nemam strach ze by si ho zlomili keby v nom nahodou zacali behat..
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod punk111maja » 24 čer 2008 17:14

kolecko pro potkana by melo byt plastovy, ne dratovy, ptz pak z toho maj otlaceny pacicky a muzou se jim delat zanety. ja jsem klukum koupila pekny drahy bitelny, dala jsem jim ho do klece, at si v noci skotacej. ale naprosto ho ignorovali. zorro v nem chvili spaval, ale to bylo tak vsechno. zkusila jsem to kolo zevnitr po obvodu natrit cokoladovym dropsem, tak do dukladne olizali, ale na behani v tom jsou asi fakt moc inteligentni. ale ve zveraku jsem videla potkani holky a ty v tom behaly maratony. ale jim asi nic jinyho nezbejva, chuderam.
your life is your gift to the world
punk111maja
Růžovka
Růžovka
Potkani: Lola -albino - R.I.P. 1.10.2005 -20.2.2008
Chico - 1.1.2008 siamese dumbo
Zorro - 1.1. 2008 siamese dumbo

Příspěvekod Heather » 30 lis 2008 16:03

lidi já teda nefim,ale moje potkaní pusinka v něm běhá bez problémů :)
ObrázekObrázek
92% teenagerů poslouchá hip hop. Pokud patříš mezi zbylých 8%, přidej si toto do podpisu.
R.I.P. Jokeress
Friends are to the end...
Heather
Skákavka
Skákavka
Potkani: Jokeress-"rockový potkan"- Za Duhovým mostem... :'(
[b]Coraline[/b]

Příspěvekod labolatolni_mys » 01 pro 2008 14:30

ElMert do toho dvakrat vlezl, jestli tam udělal dvě otočky tak to je maximum a běhal s ním zvenku. Prostě stál na zadních a předníma si s tím otáčel, pak se na to vyprdl a dneska je pro něho zajímavější kuchyň než nějakej kolotoč :D
labolatolni_mys
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mates :) » 02 pro 2008 17:05

Moje holky teda do kolotoče ani nevlezly...ale bavilo je lést po tom kolečku vo vnější straně :lol: a neodradilo je ani to že pokaždý spadly :lol:
Mates :)
Růžovka
Růžovka
Potkani: Easy
Anťulík

Další

Zpět na Příslušenství a hračky