Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kšíry - vodítko

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Kšíry - vodítko

Příspěvekod Easinka a Martinka » 05 zář 2008 16:03

zkoušela jsem dát potkance kšíry jednou...ani se mi to nepodařilo zapnout, jak ryhcle se z toho vyvlíkla :lol:
Easinka a Martinka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Easy of Bangala

Příspěvekod jani » 19 pro 2008 19:57

Kšíry jsem dostala spolu s klecí, od paní co se zbavovala všeho možného. Nikdy bych si to nekoupila, ale když už to mám doma, řekla jsem si, že do toho zkusím potkana alespoň navléknout. Nepovedlo se :smi: a myslím si, že potkan není zvíře na vodítko, přijde mi to jako další způsob jak udělat ze zvířete hračku, jako u věcí typu běhací koule.

Takže kdo přemýšlí o koupi, můžu zapůjčit k vyzkoušení jestli do toho potkan bude chtít.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Lucuška » 22 led 2009 22:16

Máte doma někdo konkrétně tento postroj pro potkánka - Trixie postroj vesta ?? Zkoušeli jste mu to nasadit či dokonce se s ním v tom venku projít? Sice sem odkaz na toto zboží již někdo kdysi dávno dal, ale nikdo neodpověděl. Nemám v plánu to kupovat, ani nic podobného. Jen by mě zajímalo, jak to funguje v praxi...přecijenom to není klasický postroj - kšíry, co se běžně prodávají ve zverimexech.
Obrázek
"Too many rules and too much predictability absolutely kill creativity."

ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Pet's name: Biňísek
Obrázek
Lucuška
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moji kulíšci:
Biňísek - M,S, dark pearl, self (*16.12.08)
Nuxíček - M,D, topaz, self (*30.12.08)
Aukí - F,D, black, berkshire (*18.9.09)
Elí - F,S, black, husky (*29.9.09)
Wikie - F,S, american blue, hooded (*3.10.09)
Bubo - M,DR, american blue, berkshire (*10.11.09)
----------------------
Za duhovým mostem:
Kulíšek - M,D, american blue, berkshire (*12.2.07 - 14.1.09)
Chovatelská stanice: CHS Ratwood

Příspěvekod dredata_zizalka » 24 led 2009 08:46

Podle mě z toho nelaxní potkan doslova vycouvá...
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod eva.jingle » 26 led 2009 20:41

:smi: no,teoreticky-kdyby se z tohoto postrojku potkánek nevyštrachal-o čemž teda silně pochybuju(aspoň u těch mojich)dalo by se to použít proti vykousávání stehů po operacích...ale vodit na tom myš,si nedovedu představit ;)
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod webka234 » 21 pro 2009 13:47

Já mám taky doma kšíry na toho mého broučka. :D Dávali jsme mu je poprvé jak měl asi 3 měsíce a až do teďka ležely v šuplíku.Dneska (má skoro 7 měsíců)
jsem to zkusila opět , když jsem mu je dala a zacvakla ( zapínám jen ten pod bříškem neboť pod krkem je mu to malé) tak se chudák rozběhl a divně sebou plácal na bok. :cry: Byl to nepěkný pohled, chtělo se mi plakat :-D . Tak jsem kšírky radši zase připla mému plyšovému potkanovi :-D
Svět je složitý

Obrázek

Obrázek
webka234
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod womi » 21 pro 2009 13:48

Já si stejně myslím, že jsou vhodné jen na plyšového potkana. Prostě, potkana nepouštím, dokud vím, že nepřiběhne a když vím, že přiběhne, nepotřebuju kšíry :smi:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

postroje, vodítka

Příspěvekod iwanhoe » 01 črc 2010 23:10

Tak jsem tu zase :D

chtěla bych s Moo chodit ven, ale za tričkem chvilku neposedí a tak mě napadlo, že by se mohla vyběhat na trávníku, ohrádku se mi kupovat nechce, tak jsem si řikala, že jí koupim kšíry jako jsem měla na králíka :)

našla jsem tenhle typ: http://krmeni.cz/produkt/trixie-postroj ... stroje-901
máte s něčim takovym někdo zkušenost? jak moc se to potkyšovy nelíbí, že má něco na těle?

Moo je strašnej posera, tak bych dost nerada, aby se mi na zahradě z toho dostala a já jí už nikdy nenašla :dozey:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Re: postroje, vodítka

Příspěvekod LejdyTerr » 01 črc 2010 23:26

iwanhoe píše:Tak jsem tu zase :D

chtěla bych s Moo chodit ven, ale za tričkem chvilku neposedí a tak mě napadlo, že by se mohla vyběhat na trávníku, ohrádku se mi kupovat nechce, tak jsem si řikala, že jí koupim kšíry jako jsem měla na králíka :)

našla jsem tenhle typ: http://krmeni.cz/produkt/trixie-postroj ... stroje-901
máte s něčim takovym někdo zkušenost? jak moc se to potkyšovy nelíbí, že má něco na těle?

Moo je strašnej posera, tak bych dost nerada, aby se mi na zahradě z toho dostala a já jí už nikdy nenašla :dozey:

Já už se na to taky ptala a nikdo to moc nedoporučuje :oops: . Ale já jsem o tom taky přemýšlela, ráda bych brala potkyše na procházku a bojím se, aby se třeba nelekl a neutekl a já ho už nenašla :cry:
LejdyTerr
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: -
Senegal van Rattenburg - Čiky (*4.6.2010,R, černý, berkshire)
Sutech van Rattenburg - Sisko (*4.6.2010, S, americký modrý, solid)
Darling of Jerth - Jerry (*4.9.2010, S, BES, solid)
Alfi - Shelby (*27.12.2011, D, rex, agouti, capped, blazed)

Příspěvekod iwanhoe » 01 črc 2010 23:34

no já jsem na Prdlušku kdysi zkoušela dát to vodítko na králíka (původně to bylo na pidi psa), to se jí nelíbilo ani za mák, ale bylo to zapínání "pásek", takže provlíknout a napíchnout tu dirku... něco rychlýho, zacvakávacího by uspět mohlo :D
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška

Příspěvekod vranitko » 02 črc 2010 06:57

zkušenost je nesdělitelná, aneb vodítko si musí u potkanů vyzkoušet každý sám, aby pochopil :lol: doporučuji opravdu si nejdřív zkusit od někoho půjčit, než koupit a pak ho dvakrát zkusit nasadit a nikdy nepoužít (což byl můj případ :roflcry: )
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod chesterfield » 02 črc 2010 14:37

hlavně zkusit nejdříve doma, tam kde ji najdeš až se ti v mžiku vyvlékne :roflcry: :roflcry: a už se těším na popis pokusu. Ovšem znala jsem jednoho, co v tom opravdu chodil ale to byla velice velice vyjímečná světlá výjimka
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod iwanhoe » 02 črc 2010 20:36

tak mě se to nechce kupovat, když jí to nasadim jednou :D
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan

Nezapomenu:
Prdluška

Příspěvekod chesterfield » 04 črc 2010 08:18

já je někdo doma mám, odstala jsem je s nějakým nalezencem - tak až budema na nějakém srazu mi to připomeň předtím, Ti je přinesu.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Katka&Felix » 10 srp 2010 07:29

Tak já mám doma ten trixie postroj - co jste u dávali ten obrázek, vypadá dost dobře, ale nikdy jsem Felxie nedokázala do toho navlíknout :lol:
Nechápu jak to mohli vyfotit :lol: Každopádně, už takovou chybu neudělám, potkani z toho pak mají akorát deprese.. :zip:
Freya & Nemesis :)
Katka&Felix
Skákavka
Skákavka
Potkani: Freya & Nemesis :)

PředchozíDalší

Zpět na Příslušenství a hračky