Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kšíry - vodítko

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Kšíry - vodítko

Příspěvekod chesterfield » 26 kvě 2016 22:42

To první růžové je také koupené? Pravda já jsem měla na hlídání potkana, který na vodítku radostně hopkal, ale jinak máme všichni stejné zkušenosti. Tohle vodítko je podobné jako pro králiky na HOP, a když si na něj odmala zvykají, tak to asi jde
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod nevi » 27 kvě 2016 07:17

Kde jsi to vodítko sehnala? Anebo je vyrobené?
Úvaz je hned kolem lopatky, to je přesně v linii úchopu, na který jsou potkani obvykle zvyklí.

Osobně už nevyužiju, ty moje laboráky je těžké vůbec donutit vylézt z klece na procházku :)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod VOTA » 27 kvě 2016 09:33

stejne jako je to zlute (ale mam ruzove) jsem kdysi od nekoho dostala, ze uz to nepotrebuje... nikdy jsem ho ale teda nepouzila :D :lol:.. klukum by ta ruzova ale urcite slusela :roflcry:
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

Příspěvekod Tierchen » 05 čer 2016 06:46

To první (červené :D ) je "vyrobené" z kšírek na malého pejska, co jsem koupila asi za 15 korun v Sapě. To vodítko s karabinkou je původní, jenom z kšírků jsem ustřihla pruh a našila na něj suchý zip. Ale někdo zručnější by určitě vyrobil i něco lepšího :)

Většina potkanů, co jsem zatím měla, ho taky moc nepotřebovala - z přepravky jsem je musela vyndat násilím, a naše procházka potom znamenala, že za mnou všichni chvíli chodili a snažili se mi vylézt na nohy než jsem je vzala zase domů. Ale nedávno jsou si domů přinesla naprosto neskutečnou potkanici - je to zlatíčko, ale chvíli nevydrží na jednom místě a všechno musí vidět. Kdybych na ni vodítko neměla, vůbec by nesměla chodit ven, protože bych ji okamžitě někde ztratila. Nejdřív jsem ji vzala před dům bez vodítka, ale fungovalo to jen chvíli, než se rozkoukala. Takže když jdu s touhle potkanicí ven, tak to doopravdy vypadá, jako když venčím pejska.

EDIT: Hm, teď trochu zní, jako když ty svoje lenochy týrám. A vlastně ano, občas je donutím, aby dvě minuty chodili po vlastních tak, že je vysadím na trávu a utíkám před nimi, protože když se zastavím, sednou si mi na boty a myjí se (nesnáší sezení na trávě). Takže moji potkani to za týrání rozhodně považují.
Tierchen
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky