Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kšíry - vodítko

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Kšíry - vodítko

Příspěvekod Mmagic.J » 22 říj 2005 14:00

Používáte někdo kšíry :?: já jsem doma našla starý po fretce tak sme skoušely a ani neprotestoval...tahat ho na nich nechci zdá se mi to zbytečné ale zajímal by mě váš názor :wink:
Přílohy
Balú,kšíry 002.jpg
Balú,kšíry 003.jpg
Naposledy upravil Mmagic.J dne 22 říj 2005 14:06, celkově upraveno 1
Mmagic.J
Malý potkan
Malý potkan
Chovatelská stanice: Magic-rat

Příspěvekod Potkyláska » 22 říj 2005 17:49

Já je zkoušela,ale vždycky se znich za sekundu nějak dostal.Mám je doma na parádu a myslim,že je nikdy nevyužiju
Potkyláska
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod chesterfield » 26 říj 2005 17:05

Potkyláska píše:Já je zkoušela,ale vždycky se znich za sekundu nějak dostal.Mám je doma na parádu a myslim,že je nikdy nevyužiju

:evil: takhle se tvářil Zanzibar na kšíry a protože je chytroušek, chodíme na sídlišti ven a on ví, že se nemá moc vzdalovat, neznamená to však, že se nedrším těsně vedle něj, ale venčení je s ním zábava. Akorát musím číhat, zda zrovna naší trasu nekříží pes. Takže kšíry fakt jen na parádu. :arrow:
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Potkyláska » 08 lis 2005 17:12

Tak mi to nedalo a kšírky jsem vyzkoušela znovu.Holky už se z nich nedostanou,protože od první zkoušky jaksi povyrostly.Stojí v nich ale jako dřevěné a jak zmerčí mojí nohu utíkají si zoufale pro pomoc.
Shrnuto a podtrženo-Kšíry jsou vpřípadě potkánků na nic.Možná si s potkánkem na vodítku přijdete zajímaví,ale velký milovník potkanů by nás mohl tím vodítkem venku pěkně přetáhnout a já bych se asi místo obrany pěkně zastyděla
Potkal potkan potkana, -''- ,pod kamenem, -''-.
Kampak pane potkane,-''- ,atˇ se vám nic nestane!
Potkyláska
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Makushka » 08 lis 2005 18:44

Já jsem kšíry taky zkoušela, na Melounovi držely krásně, protože se mu nádherně zabořily do tuku :lol: Původně jsme ho tímhle chtěli přinutit aspoň k minimálnímu pohybu, ale taky z toho nebyl nadšenej, takže pak už jsme ho moc netrápili. :)
Makushka
Moderátor
Moderátor
Potkani: Klobása, Drobka, Poupa, Brůna

Ve věčné spíži: Meloun a Myškin; Bojík, Hypík a Bačutek; Babočka, Kolda, Bezík a Listík.

Příspěvekod Albertíci » 12 úno 2006 14:33

Ty kšíry jsou suprový.Já je pořád někde sháněla a furt nic.Myslíte,že jí vodítko ne fretku bude vyhovovat?A,že jí na tom budu moct tahat? :bash: a ozvěte se prosím někdo.Díkes.
Albertíci
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod KatyQ » 12 úno 2006 14:38

Časem jsem zjistila, že kočky a potkani mají jednu jedinou společnou věc a to je vztah ke kšírkám, obojkům a podobným zařízením. Samozřejmě mohou být i vyjímky, ale opravdu mi připadá, že potkaník bude nejspokojenější, budeš-li jej brát na procházky sice pod dohledem, ale bez kšírek.
KatyQ
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Chip, Ermíska (Erma of Navel), Šedivka (Bamari Lilis dearest), Fanynka (Fa-nee Nee of Navel), Iriska (Irisa of Gremleens)

Příspěvekod Helinka » 12 úno 2006 14:39

Zkusit to muzes, ale pochybuju ze se ji to bude libit a ze se behem dvou vterin z toho nevysouka. :wink: Prijde mi to trochu jako trapeni potkana a asi to nema ani vyznam kupovat je to docela drahy a asi v tom stejne nevydrzi.
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Izzy » 13 úno 2006 08:54

Brala jsem svého prvního potkánka Mikiho ven skoro každý den. Nosila jsem ho za krkem a protože byl doma jediný, zafixoval se na mě, že jsem ho venku mohla v klidu pustit na volno. Klidně na 3 metry. Na zavolání ke mě hopkal a po nohavici mi vylezl až nahoru a pak za krk. Byl fakt super, byl to můj první potky :loveit:(před 15 lety :lol: )
Izzy
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Yggi z TazManie
Dorfus z Mousevile
Chovatelská stanice: Happy guinea pig

Příspěvekod Derak » 17 úno 2006 19:26

Ja osobně jsem potkana zkoušel do kšírů navlíknout jenom jednou a to neúspěšně. Potkan na kterým držej je podle mě buď naprosto flegmatickej a nebo hodně velká vyjímka. Ale je fakt, že představa, jak vedu po ulici smečku potkanů na vodítku je dobrá... :D
Derak
Bááááááásník
Bááááááásník

Příspěvekod Otylka » 26 bře 2006 18:20

Já jsem své Amálce koupila kšíry speciálne pro potkany,ale byla z nich nešťastná a rychle se z nich vyvlíkla.Tak sem přemýšlela co s tim udělat,koupené kšíry byli příliš velké a těžké a tak sem se rozhodla vyrobit vlastní malé a lehké.Podařilo se a potkanka je šťastná.Já bych kšíry ani nepoužívala,ale mám obavu,že by se venku něčeho lekla a utekla,nebo by jí něco udělal nějaký pes..
Otylka
Růžovka
Růžovka

Kšíry

Příspěvekod očko » 22 kvě 2006 13:54

A neporadila bys mi jak jsi je vyrobila??? Díky předem za odpověď
očko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Shimonek- uz je za duhovym mostem :-(
Marlenka s Rozarkou :)

Re: Kšíry

Příspěvekod Otylka » 24 kvě 2006 16:04

očko píše:A neporadila bys mi jak jsi je vyrobila??? Díky předem za odpověď

já jsem je udělala z gumy,naměřila jsem si 3 proužky,jeden kolem krku a druhej kousek za předníma nožičkama,tak velký,aby ji to netlačilo,ale zase aby to na ni neplandalo..3 proužkem sem ji to upevnila na zádičkách a nahoře udělala poutko,zapínání mám na druky(doufám,že se to tak menuje :oops: )ješte nikdy se mi z toho nevyvlíkla,protože ji to nijak nedře ani to neni tak težký jako ty kupovaný,tak se o to nesnaží
Otylka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Otylka » 24 kvě 2006 18:19

Já jí ho dávám,jen když vím,že na ni nebudu pořád koukat.Ze začátku byla totiž nejradši u mě,ale teďka se vydává často na expedice po okolí :wink: Pouštím ji všude,kde to není pročůraný od pejsků,nebo jí nehrozí nějaké nebezpečí.Moc nevím,proč jí ho nedat,když ji vůbec nevadí.Až zjistím jak sem dát foto,protože se mi to už celkem dlouho nedaří,tak hnedka poskytnu,ale je to jen provizorní postrojek,udělala sem ho teď,protože ten který normalně nosí nějak nemůžu najít :oops:
Otylka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Tara » 24 kvě 2006 19:48

ksiry mas hezky :wink:
ja si naucila aby za mnou potkysi behali-za nohama,takze je klid nikam neutikaj a ja je chodim vencit jako pejsky :)
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Další

Zpět na Příslušenství a hračky