Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Větev

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Příspěvekod myjka » 28 kvě 2007 10:20

Ja na koleji kefu (jedine zubnu kefku :D ) nemam tak som to iba poriadne oplachla. Uz ju maju v klietke a pochutnavaju si na nej :roll:
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod kofola » 28 kvě 2007 10:25

Hm, mama mi posledne hovorila, že jej sused spílil vymrznutú hrušku v záhrade na chalupe. Tak keď pôjdem na dovolenku, asi si z nej niečo donesiem. Aspoň mám istotu, že to nebolo postrekované ani nič...Teraz sme mali takúz obchodu....ale tá nemala veľmi veľký úspech...
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jordannus Mouseville
Chloramphenicol Womi´s rats
Zajac Iletis

Příspěvekod refugee.ph » 28 kvě 2007 10:39

tak dnes jí trochu vydrhnu a zkusím mu jí nainstalovat do klece..ten bude koukat :D vždycky když mu dám něco novýho tak je z toho chudák nešťastnej a tváří se že mu to tam hrozně překáží..tak uvidíme co řekne na tohle...
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Marqeette » 24 čer 2007 14:11

a bříza je v pohodě ne? :) já měla břízu a nebyl problém, ale nejsem si jistá zas až tak uplně.. mmntálně jsem bez větve :)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Upozorneni ohledne ALERGIE - lidske(hl. pro ty, kdo ji maji) - - - http://potkani-forum.keep.cz/viewtopic. ... 17#p138817 a taky ZDE - - - viewtopic.php?f=20&t=2794
Marqeette
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Damkina.. Sjimik.. Dráček...Jeden a Dva

Re: Vetvicka

Příspěvekod Veve » 17 srp 2007 08:43

Tak jsem holkám nainstalovala do klece větev z třešně a Bobina ji úspěšně devastuje :smi:
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod Wendigo » 05 zář 2007 17:16

No ja sem vcera dotahla ze sadu za vsi ohromnou vetev z tresne a oprezala sem ji tak ze zapadne presne do klece a splnuje funkci zebrik do hamaku + hryzadlo tak doufam ze bude spokojenost na strane potkyse.
Wendigo
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod refugee.ph » 12 zář 2007 05:55

já mám dvě březový větvičky..jedna je přivázaná šňůrou k žebříčku protože myšounek už je docela tlustej a žebříček mu je malej :whistle: tu druhou měl na poličce ale zvykl si na ni chodit vykonávat potřebu a tak sem mu ji radši hodila dolů do podestýlky..
kapky vody stékají po těle
aby odplavily veškerou špínu
za vše přeci já nemůžu
ale na koho hodit vinu
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod krysa » 10 dub 2008 16:48

já předevčírem instalovala třešňovou větev na prolézání, akorát se mi vejde do klece :) jsou na ní navíc větývky, takže usnadňuje lození mezi patry (ačkoli mříže jsou tak pohodlné) a pro paničku vypadá esteticky, jinak jsem se setkala se sporadickým zájmem :)
krysa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Kiwi "ušatý torpédo" Vykřičník od Johanky
Uriáš "tryskomyš" Uracis of Gremleen's
---------
sladkým spánkem spinká Myšina aus zverimex

Příspěvekod eva.jingle » 10 dub 2008 21:21

Před týdnem ořezával švagr švestky,tak jsem uzmula pár větviček a měly ohromný úspěch-hlodavci hlodali a hlodali,až byly klece plné pilin :lol:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Lady.Blackie » 12 dub 2008 12:59

Ze svázaných meruňkových větví jsem klukům dělala pár pater, ale ta byla za chvíli skoro sežraná. Pravidelně mám v kleci jednu obrovskou třešňovou větev, po které kluci ťapají do velkého mezipatra a do menší klece.
V dávných dobách válečníci hrdě bojovali, zkřiveni bolestí a zbroceni krví umírali. Umírali v těžkých bojích za práva svého národa, za statečné činy jim otevřela brány říše Valhalla.

My musíme jít po stopách svých předků, hrdí bojovníci dnešních dnů.
My nenecháme svou zem v rukou podlým nepřátelům, my překročili svůj strach ze smrti.
Lady.Blackie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ~ Edgar ~ Cipísek ~ Mikuláš ~ Larry ~ Iggy ~ Geralt ~ Dorian Gray ~ Hades & Herodes of Nergita ~ Loki ~ Vincent ~ Tristan ~ Enjorn & Eigar z Nilfheimu ~ Borisek ~ Casey PotkanMarvel ~ Arcturus ~ Gabriel ~ Drátek & Nero ~ Hoodie ~ Očko ~ Remus of Gremleen´s ~ Abbie ~ Zoey Bowie ~ Dave a Rimmer of Nergita

Opustili nás: Rampouch a Rumík OdAdush, James Brown, ZIGGY STARDUST <3 :(

Příspěvekod AileenK » 01 kvě 2008 18:21

Já sem taky dneska dávala nové větve do klece, ty starý mi ten pacholek úplně zdemoloval, ale od toho to tam dávam že. Akorát máte nějaký typ jak tam ty větve uchytit mezi mříže??? Já do nich vždycky navrtam samořezný šroubky, ale občas nevim jak to James dokáže :smi: mi je všechny shodí, přemýšlela jsem i o hřebíku o ohnout ho jako skobičku ale to ty větve zase praskaj :roflcry: , tak nevim :smi:
Jednou kdosi řekl jeden citát a já si ho zde dovolím citovat :
"Německá doga je psí elegán, s inteligentníma očima a dokonalým tělem, ve kterém se snoubí sílá s rychlostí. Empatické zvíře s nádhernou duší a obrovitým vzrůstem, jehož majestátnost učarovala lidem již před staletími."

ChS německých dog "Koce Petr"
Moje "krysátka" a vše kolem nich
Naši zakrslý teddy králíčci a chovatelská stanice "Z Kouzelného kopce" :)

Obrázek
AileenK
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Gin Od Máji (10.09.2009)
Tonic (Dekameron) Od Máji (26.09.2009)
------------------------------------------------
V nebíčku čeká:
Anie
James von zverimex (13.5.07 - 12.8.2009)

Moje krysátka www.krysatka.wz.cz
Teddy králíčci - www.z-kouzelneho-kopce.xf.cz
Chovatelská stanice: http://www.koce-petr.wz.cz

Příspěvekod jani » 01 kvě 2008 18:28

já jsem uřízla tak geniální větev, že pasuje do klece,dělá most do hamáku, a do nejvyššího patra:-) a ještě je to jako vidle takže do toho hamák jakoby zapadá a je tím ohraničen :-) a nemusela jsem jí ničim přichytávat je to pevný jakoby z té skříně sama vyrostla :D
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod AileenK » 01 kvě 2008 20:51

Jednou sem přitáhla větev dom a naši se zhozili co s tim hodlam dělat :roflcry: Ale nakonec z toho má docela James pěkně zařízenou klec :) Akorát sem ho dneska přistihla jak spí v misce na jídlo :roll: Nechápu jak se do ní složil ještě ke všemu tak má 4 patra z toho v jednom hamanak a ve druhym domeček, no co miska je prej pohodlnější :smi:
"Německá doga je psí elegán, s inteligentníma očima a dokonalým tělem, ve kterém se snoubí sílá s rychlostí. Empatické zvíře s nádhernou duší a obrovitým vzrůstem, jehož majestátnost učarovala lidem již před staletími."

Obrázek
AileenK
Superpotkan
Superpotkan
V nebíčku čeká:
Anie

Příspěvekod Anie » 05 kvě 2008 09:24

Já klukům dala větve z lesa - jednu obyč na lezení a druhá je nějaká smrková, či jaká, a ovnitř dutá, takže Arašíd ' který se do ní jako jediný vejde :smi: ) ji většinou při honičkách prolítává.
Jinak, údajně se říká, že když máte v kleci větev, tak nemusíte stříhat drápky. Jak to máte u vás ? Kluci už mají tu větev skoro obroušenou, ale drápy jim stejně musím stříhat..
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Jack, Brown Rats of Darkness, Ricky

Příspěvekod AileenK » 05 kvě 2008 19:27

Tak to já musim drápy stříhat ať tam větev je nebo neni :lol:

Obrázek
AileenK
Superpotkan
Superpotkan
V nebíčku čeká:
Anie

PředchozíDalší

Zpět na Příslušenství a hračky