Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Na čem spí vaši potkánci v domečku?

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Příspěvekod vranitko » 19 pro 2006 22:26

Z domečku vše ven a nebo když už, tak pročůrané až hanba mluvit... to je přesně heslo mého potkyše. Myslím, že by to zvládal do stejného stavu, i kdybych mu měnil hadr v domečku dvakrát denně. :evil:

Jinak ale větrací trika ani povlečení mi nehrozí, to ho zase musím pochválit.
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod KatyQ » 19 pro 2006 23:31

Momentální obsah holčičího domku: několik kousků podestýlky (vynesly ji z přízemí do 4. patra ), kus montážní lepící pásky stříbrné barvy (straky?), dřevěná tyčka (prohledala jsem klec, ale nepodařilo se mi zjistit odkud to urvaly), kus tvrdého chleba velikosti měsíčního potkáněte (jak to procpali dveřmi, vypadají menší?!) a 0,00 kousků ubrousku (všechny vyházely ven do přízemí).

Oni na tom fakt spaly, všechny tři :wallb: :roflmao: .
Ropuchy jsou jako žáby - jenom mnohem víc.
KatyQ
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Chip, Ermíska (Erma of Navel), Šedivka (Bamari Lilis dearest), Fanynka (Fa-nee Nee of Navel), Iriska (Irisa of Gremleens)

Příspěvekod nettle » 19 pro 2006 23:45

domeček mají holky v kleci u přítula a tahají si tam kapesníky a u mě hajinkaj ve starý čepici :wink:
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod Maha Maja » 27 úno 2007 17:50

Náš malý spí nejraději pod hamakem na holém plastu. Ale co dostal do klece nové patro, vyleze až na úplný okraj, předkloní se hlavou dolů a tak chrupká. :)
My se umíme bavit i bez nealka. :cink:

Obrázek Obrázek Obrázek
Maha Maja
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Opatrují nás z Druhého břehu:
Šerynek (leden 2007 - 24. 7. 09)
Beňa (březen 2007 - 8. 11. 09)
Babuji z TazManie (10. 5. 08 - 2. 3. 10)
Jupiter PotkanViv (23. 12. 09 - 22. 12. 11)
Darjeeling Z Hamaku (15. 9. 09 - 1. 5. 12)

Příspěvekod Mája » 23 bře 2007 13:06

Na seno pozor kvůli breberkám. :wink:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod kytka » 23 bře 2007 13:11

moji mysaci domecek rezolutne odmitly, od sameho zacatku pobytu v nove kleci ho ignorovali, tak sem jim ho odstehovala... ted si stavi hnizdo z procuranych hamaku :wink: ... takze parfum de nature... :roflmao:
kytka
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Nergita » 24 bře 2007 11:17

já do klece dávám jen papírové domečky, protože jiného si nevšímají ale vždy si pap. domek otočí a nakonec v něm chrní jako v "mističce". Mají ho tak 2 dny, takže spotřeba krabiček je u nás veliká:o)
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod chesterfield » 24 bře 2007 16:02

ano krabičky ve všech tvarech a velikostech mají úspěch i u nás, pročůrat, rozhlodat a pak je z toho konečšně ten správný domek na spaí :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod vranitko » 24 bře 2007 22:15

Asi jsme mimoni, ale musím prostě Lukyse pochválit...

taky mám domeček sešitej z kartonu, protože ho musím tak jednou za měsíc až dva vyměnit, ale jinak nepročůrává, nekouše... a dokonce přestal pročůrávat i ubrousky, které mu dávám do domečku, aby na nich ležel - takže :P

Domeček z papíru, papírové ubrousky a potkana co nečůrá a nekouše - to je správná kombinace. :P :wink: :)
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Veve » 26 bře 2007 12:15

Krisi ma v domecku jednu pletenou ponozku, teda uz spis torzo, pekne ji cupuje a taky kousek bavlnenych podvlikacek :wink:
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod Artemis » 06 dub 2007 18:57

Nové potkyšce jsem tam dala trochu hoblin a nastříhaného starého trička, ale později to určitě dopadne jako minule: aneb, jak si kdo ustele, tak si lehne. :lol: Papírový kapesníček, kůrka z chlebu, zátky od minerálky-všechno nacpat do pelechu :roflmao: Nevím, jestli to už někdo nepsal, ale prostrčit do klece kousek z role toaleťáku je fajn-potkanek pak motá a dělá si hnízdo velice převelice pečlivě a hlavně dlouho-takže pozor, jako zábavná hra skvělé-třeba, když musí být dýl sám, ale na večer naprosto nevhodné (pokud tedy nemáte ocelové nervy, já už jednou vynesla asi ve čtyři ráno klec plnou toaleťáku a neúnavně pracujícího a šustícího potkana do koupelny-ségra se pak o ni ráno málem přerazila :whistle: ).
M*A*S*H a hlášení místního rozhlasu:
Pozor, pozor! Všichni, kdo se přihlásili do soutěže plachetnic, ať se přihlásí u žumpy!
Upozornění plukovníka Blakea, vzhledem ke chřipce se vyhýbejte líbání, pokud to není nevyhnutelně nutné!
Artemis
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod kofola » 11 dub 2007 11:38

Ja som po nejakej dobe domceky odstranila. Zaberali miesto a sluzili im iba na to, aby do nich cikali a kakali a aby zasadne kakali vsade tam kde sa to mohlo dostat POD domcek.
OSvedcili sa mi tie sietky na hracky z Ikey. Mam dost vysoku klietku (t.z.80cm), ale aj tak musim vzdy vrch zviazat a pustit im dole len jeden diel. A samozrejme, vzdy sa zasadne snazia dostat prave do tej zviazanej casti :) .
No a teraz som zlikvidovala jedny nohavice po priatelovej byvalej, ktore si zabudla, ked sa vlani stahovala prec...Hryzu to, trhaju a podobne, ale zasadne sa im v tom spi dobre. :)
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jordannus Mouseville
Chloramphenicol Womi´s rats
Zajac Iletis

Re: Na čem spí vaši potkánci v domečku?

Příspěvekod Petra R » 31 srp 2007 10:37

to já jim dávam do domku nějáky kapesníčky a kus hadru a oni u¨š si to tam něják ustelelou , ale ten splachovací zachot by nebyl špatnej :roflcry:
Petra R
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mack » 31 srp 2007 11:45

Vytahovací toaleťák, je stará dobrá, skvělá věc :up: stejně jako rozházet papírové utěrky po kleci, o zábavu postaráno, poslední dobou jsem ale klukům koupila flisové deky, stojí 99 kč kus..rozstříhala jsem to udělala z toho hamaky i deky do domečků, výborně se mi to osvědčilo, zejména na zimu super...je to dobré hlavně díky tomu že když to počůrají hned to uschne, takže neleží na mokrém, navíc je to příjemný materiál, který se nemůže třepit, není s tím žádná práce, stačí nastříhat a na hamaky udělat v každém rohu pidi dírku a provléct zapracovaný drátek...koupila jsem si těch dek hned 6 a udělala si velkou zásobu, dokonce na to mám i koš na použité, koš na hamaky a koš na deky do domečků :roflcry: prostě pako, ale aspoň v tom mám pořádek
Nedělej nic, když máš depresi....
Mack
Růžovka
Růžovka
Potkani: 2 holky Saschiko a Sameera a dva kluci Alf a Míťa

Příspěvekod nevi » 04 zář 2007 20:56

prosím smazat, duplicitní příspěvek
Naposledy upravil nevi dne 04 zář 2007 20:57, celkově upraveno 1
nevi
Moderátor
Moderátor