Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Napáječka

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Napáječka

Příspěvekod PxNxDx » 08 srp 2014 21:27

spíš aby si neublížila. Aby se jí někde nezaseknul drápek (jak je ta napáječka přichycena) nebo dokonce čumec (v tý spirále). No napáječka je skvělá, takže zůstává jako cestovní nebo jinak použitelná a uvidíme, co vymyslím :oops:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod nevi » 09 srp 2014 13:09

Mně se stalo to, že potom co mi Living world x-krát vytekly do klece a jedné při utahování praskl závit, jsem je reklamovala a objednala si skleněnou od Trixie. Problém stejný. Utáhnu a trubička míří na opačnou stravu. Otřepu, aby to okapalo. Vše OK a za půl hodiny zjistím, že napáječka vesele teče :roll: takže se asi zase vrátím k plastovým Ferplast.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Vell » 09 srp 2014 13:27

a kde je vůbec sháníte? mně se strašně líběj, ale nikdy sem je nikde neviděla :smi:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod chesterfield » 09 srp 2014 14:39

Nevi až zase se uvidíme, třeba na kolaudaci, vem ji sebou mne se to nezdá, někde děláš eror
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Eva » 09 srp 2014 14:47

Jsem na tom podobně, neteče mi sice, ale ať dělám co dělám, trubička směřuje pokaždé někam jinam než má.
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod chesterfield » 09 srp 2014 15:07

Ale tu trubku lze samostatně otočik kam potřebuješ, jde to ztuha, ale nasměruješ si ji.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod Eva » 09 srp 2014 15:47

Jé Chestí, ty jsi chytrá :face:, ... teda spíš já jsem úplně blbá. Já si na to nikdy nevzala brejle a myslela jsem, že je to jeden kus.
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod nevi » 09 srp 2014 19:05

To jde, ale u jedné Living World pak praskl závit. :roll: U té Trixie to nejde.

Uvidím, co mi řeknou - hádám že ta jedna je prasklá doopravdy a tu druhou mi vrátí, že je v pořádku a chyba je mezi napáječkou a kobercem :facepalm: musím se někdy podívat, jak to zatahuješ doma ty... teď to chvíli určitě nebudu zkoušet, protože když jsem tu Trixie sundávala, prokousla mi Divoká malíček
nevi
Moderátor
Moderátor

Pitko

Příspěvekod Matys » 07 bře 2015 14:54

Měli jsme uz 3 kluky potkany , ted jsme si pořídili holku máme ji asi 3-4 měsíce je hodna mazli se to všechno je v pohodě ale prokousla Pitko tak jsme ji koupili nové a zase ho prokousla jeste ten den mate s tím někdo zkušenosti? Jak ji to například odnaucit? Nechceme ji každy den kupovat nové Pitko .. Tak zatím ma misticku děkuji za každou odpověď :)
Matys
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 07 bře 2015 16:17

Kupte skleněnou napáječku a samičce kamarádku a bude všechno v pohodě.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 07 bře 2015 16:50

Souhlas s Kimik, potkaní zlozvyky z nudy mimo jiné zahrnují ohlodávání klece a výbavy. Chvíli jim pak trvá se to odnaučit.
nevi
Moderátor
Moderátor

Napáječka

Příspěvekod imy.angel » 29 bře 2015 13:30

http://napajecky.heureka.cz/hagen-livin ... e/#section

Když jsem si ji koupila, v recenzích si lidé stěžovali že prokapává, stejně jako jiné napáječky. Já tento problém nemám :up:

Hodí se spíš pro klasické klece než pro ubikace s pletivem, kvůli uchycení napáječky a také kvůli sklonu pítka, které není zrovna nejlépe řešené. I přesto jsem nadmíru spokojená ;)
imy.angel
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 29 bře 2015 15:26

men po nějaké době cca rok začaly prtékat všechny - pořádně jsem je vyoctovala a zase fungovaly

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod rionka » 14 kvě 2015 11:58

Diky moc za tu radu s ryzi na cisteni napajecky, zni to dobre, jdu vyzkouset :)
rionka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Jadwiga (†2013), Chelsie (†2014), Bleskomyš, Zrzečka, Skořička, Qwerty, Meriela, Quintina a nejmenší Amazonka von Zverimex :-)

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky