Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Lano

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Re: Lano

Příspěvekod Káča » 17 lis 2008 20:30

já sem koupila lano do potkaní v klece v jednom zapadlym železářství v rakovníku, měli tam na výběr různé tloušťky za pár korun. tak sem vzala hned dva metry, propletla a spojila jím větve v kleci a super! veliká spokojenost :loveit: !
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Lili Grace » 30 pro 2008 22:13

ja jsem taky kupovala lano v OBI. Měli tam několik tlouštěk. Pán byl ochotný-uříznul,zabalil....spokojenost ;) Akorát ti myšové moji ho nepoužívají :wallb:
Dokud máš svý sny, máš se na co těšit!

Obrázek
Lili Grace
Růžovka
Růžovka
Potkani: bohužel žádní, ale minimálně jeden nebo dva kluci se v horizontu jednoho léta blíží :-)

Příspěvekod Káča » 07 led 2009 16:38

já sem jim ho dala jako lávku k hamaku a lezou po něm, když sou rozespalý :roflcry: ! a propletla sem ho mezi větvema, takže když se honí tak ho docela využívaj :smi:
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod W.i.t.c.h » 29 črc 2009 18:30

to já mam taky lano z pruhů látky,a nejlepší když i přez něj skáče,vždycky si naněj vileze a jak se houpe tak vipadá jak papoušek na houpačce :roflmao: :roflmao:
W.i.t.c.h
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod ratanka » 21 lis 2009 13:01

Ahojky, já mám taky lano z pruhů látky, původně jsem chtěla koupit v OBI, ale když jsem viděla ty ceny :shock: Upletla jsem je ze 3 pruhu.... stejné jako se dělá francouzský cop :) takhle upletla 3 lana a ty pak zase upletla k sobě, nahoře i dole zavázala......je to super pevné, záleží na tom jak se lano utáhne, navíc když to kluci zničí dá se to vyhodit a jednoduše uplést nové... výroba trvala asi 10 min :-). No a vyprat v pračce to jde také v pohodě..takže vlastnoručně upletené lano bych radila asi nejvíc :-)
ratanka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Black ze Zverimexu
Vallis z Hůrky

Příspěvekod Alweira » 22 pro 2009 14:19

Já zase doma našla starý švihadlo, udělala z něj prolízačku,... no a radovala jsem se asi 10 minut, než je Agátka přehryzala. :twisted: Ona opravdu přehryže všechno, i ty trubky, co jsou na stavbách jsem jí koupila a taky je hlodá... :shock:
Alweira
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Rupert of Rattery (*16.2.2010)

moje zlatíčka ze zverimexu čekají na druhém břehu: Alfrédek (♣2,3), Richard (♣2,5), Agátka (♣2,6) a Beátka(♣2,5), Xsichtíček of Rat4U (*3.2.2010- ♣23.7.2010)

Příspěvekod Sára » 02 úno 2014 14:14

Já jsem místo lana použila šátek na kterém jsem udělala uzly:) může po něm krásně vyšplhat do patra;)
Když se mi v noci zdá, že umím lítat, tak nebudu hned ráno skákat z okna, abych to vyzkoušela.
Sára
Růžovka
Růžovka
Potkani: Čita

Příspěvekod imy.angel » 30 bře 2015 13:06

Lano jsem sehnala v zahradnických potřebách. Mají různé tlouštky bavlněných lan. A sehnala jsem tam i nelakované bambusové tyče. :)) a karabinky. :dancing: :dancing:
imy.angel
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Rat lover » 20 srp 2016 08:59

Ahoj, ja som lano mojim potkaníkom urobila z rovných kusov látky (z rifloviny) a zapletla som to. Potom som to zavesila do klietky pomocou uzlíka a bolo... :love:

Ak chceš však "naozajské" lano, neodporúčam ti kúpiť nejaké zo zverimexa - sú tam dosť drahé. Radšej v hobbyobchodoch, sú tam prijateľnejšie ceny :up:
:)
Rat lover
Růžovka
Růžovka
Potkani: Dumbo

Předchozí

Zpět na Příslušenství a hračky