Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Lano

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Lano

Příspěvekod Sedulka » 01 srp 2006 13:45

Prosím vás, kde se dá sehnat silné lano na šplhání?! Koukala jsem všude možně, ale nikde to nemají a když, tak s nějakýma umělýma příměsema a to zas nechci potkyšům dávat.. Díky :up:
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod Phoebe » 01 srp 2006 13:46

Já vyrábim lana z pruhů látky spletených do copánku.
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Sasulka » 02 srp 2006 12:02

Jinak, já jsem bavlněné lano sehnala v domácích potřebách a u nás ho maj i v železářství. Chce to se hodně ptát, eventuelně by ti ho měli objednat, pokud jsou aspoň trochu ochotný.
Sasulka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Potkaní smečka - viz stránky
Chovatelská stanice: FeeDee's

Příspěvekod Morrigna » 02 srp 2006 16:49

Ano, takové ty potřeby pro domácnost a pro kutily - Řempo, Břenda...
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Louisianka » 03 srp 2006 10:42

vždyt co už se dneska nedá vyronit doma??? Lepší domácky ukutěné než kupované :P Já sem měla teda v kleci pro Fazolku provazy, který sem ještě našla někde ve sklepě, jen sem na nich udělala suky....ale ted už bych vyráběla-z těch copánků se mi to zdá fajn nápad a vypadá to i dobře a dá se to přeprat :)
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod Morrigna » 03 srp 2006 11:22

No právě na věci z půd a sklepů bacha - mohly v tom běhat myši (to ostatně v obchoďáku taky). Metr přírodního lana určitě nepřesáhne 50Kč.
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Louisianka » 03 srp 2006 11:25

jj to je mi jasné....ale ten náš sklep není moc ve skutečnosti sklep...máme tam udělané kancly a jedna místnost zbyla ještě na krámy...ale samo že sem ten provaz předtím vydrhla :oops:
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod Phoebe » 03 srp 2006 15:35

Ta cena je pro mě celkem příznivá, ale s těmi myšmi máš pravdu, takže budu radši vyrábět :) aspoň se zabavim
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Sedulka » 03 srp 2006 16:27

Jojo, máte pravdu...už jsem jedno dlouhý umotala a docela to mělo úspěch...ještě chci zkusit zamotat do toho i drátek, aby to šlo tvarovat, a zkusit z toho třeba kruhy. Dám vám vědět :D
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod chesterfield » 03 srp 2006 19:21

Vyráběla jsem lana také ze šňůrek z mikin, a tepláků, akorát moji prevíti lano moc neuznávají, skákat se jim líbí víc než poctivě něka po lanu vyšplhat. :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod smallmartine » 19 zář 2006 18:27

Já jsem použila starou pletenou šálu - je skvěle barevná. Zatočila jsem ji do ruličky, zašila konec, aby se rulička neotevřela a pak jsem na ni udělala 2 uzlíky, aby se mu po ni lépe lezlo. Vypadá to moc hezky, ještě uvídím, jak to Edískovi dlouho vydrží :lol: . Foto pošlu za týden (teď nemám foťák). :wink:
Včera je historie, zítra je náhodou, dnes je dárkem...
smallmartine
Malý potkan
Malý potkan

Re: Lano

Příspěvekod czloviczek » 10 čer 2007 14:19

Sedulka píše:Prosím vás, kde se dá sehnat silné lano na šplhání?! Koukala jsem všude možně, ale nikde to nemají a když, tak s nějakýma umělýma příměsema a to zas nechci potkyšům dávat.. Díky :up:

Ahoj, já jsem koupil lano v provaznictví v Praze ve Vítězný ulici. Obsluha byla milá. Jejich dcerka má taky potkana. Poradí jaké lano je vhodné atp.

http://www.mapy.cz/searchScreen?query=p ... izIds=none
Jakmile ti dokáží, že jsi vznikl z opice, pak již ani mračit se není třeba, beř věc tak, jak jest. ...
czloviczek
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Sanaik » 20 srp 2007 17:09

taky jsem lano řešila spletenýma látkama, ale nějak je bez užitku...
Sanaik
Růžovka
Růžovka
Potkani: Frankie

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 09 lis 2008 16:15

Objevila jsem dobré silné lano. :oops: Takový ty provazy na hraní pro psy jsou v různých velikostech a jsou i dost silné, aby po nich mohli ocasatci lézt. :smi:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Haslerka » 09 lis 2008 17:50

Krysa Vasilisa píše:Objevila jsem dobré silné lano. :oops: Takový ty provazy na hraní pro psy jsou v různých velikostech a jsou i dost silné, aby po nich mohli ocasatci lézt. :smi:

Zbytečně drahé:)
Lana mají v provaznictvích (třeba Praha-ujezd), v hobbymarketech (hornbach, obi) v ceně cca do 50kč za metr..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Další

Zpět na Příslušenství a hračky