Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hamaka

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Spí vaši potkani v hamace?

Ano
149
85%
Ne
14
8%
Hamaky jim nedávám
1
1%
Ještě jsem nezkoušel/a
12
7%

Celkem hlasů : 176

Re: Hamaka

Příspěvekod Elerían » 16 říj 2013 18:58

Ja keď som si doniesla chalanov, tak do hamaku najprv vôbec nechceli, lebo doma predtým mali len nízku klietku a tento bol vysoko. Ale asi po týždni sa osmelili a teraz, skoro po roku, sa už potvory furt len povaľujú v posteli... :D :-P Ale napr. baby boli zjavne na kadejaké vysuté mosty zvyknuté, takže sa okamžite zabývali v tom najväčšom dvojhamaku a ešte si ho hneď skraja aj trochu, ehm, kustomizovali... :D a boli spokojné.

Inak ja na upevnenie hamákov používam tie najmenšie oceľové karabínky, čo asi po 10 kč za kus dostať u Cupáka. ;-) Je to absolútne bezpečné, nehrkoce to a aj to dobre vyzerá.
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod chesterfield » 16 říj 2013 20:04

Moje holky - tedy spíš babičky celý život spaly pod hamakou, pokud ji ihned neokousali a nepoužily jako přikrývku
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod ErumyRuby » 17 říj 2013 07:22

já jsem potkankám dělala hamak z ručníku, nesál (ale byl moc příjemnej na dotek) chtěla jsem ho původně vyhodit. Hned jak jsem to stříhala tak jsem ustřihla v rohách dvě jakoby šňůrky takže se to rovnou dalo přivázat, jenže ty kozeny si na to vylezly a odkousávaly právě ty rohy:-D takže najednou to prostě upadlo. Teď tam mají krabici, přidělanou zhruba v půlce výšky klece. Udělala jsem do boku díru a přikryla víkem takže takovej domeček. Odkousaly už celou jednu stěnu, zatím to drží ale asi jim brzo budu muset udělat novej:-D ještě mě napadlo nahoru dát nějakou tlustší mikino-látku, občas spí nahoře.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod draconia » 06 pro 2014 10:44

nemáte někdo tip na velikost hamaku pro 4 holky? Nějak si nedokážu představit, jak by měly být veliký, aby se tam případně vešly všechny :D
"Tea will rock you!"
-Emilie Autumn-
draconia
Skákavka
Skákavka
Potkani: Zvědavka Emilie, milá/nabručená Tarja, potvora Jezinka, tlusťoška Stříbro a malá Molly.

Příspěvekod chesterfield » 07 pro 2014 01:24

ona ta velkost je dost závislá na velikosti klece, tak aby byl hamak napnutý ale jinak je to zcela na Tobě - ony se vejdou i do kapesníku. :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod draconia » 07 pro 2014 10:03

Jasný. Kam se vejde jedna (x), tam se vejde x+1 :D
"Tea will rock you!"
-Emilie Autumn-
draconia
Skákavka
Skákavka
Potkani: Zvědavka Emilie, milá/nabručená Tarja, potvora Jezinka, tlusťoška Stříbro a malá Molly.

Příspěvekod draconia » 01 led 2015 14:27

Musím se pochlubit novým sovičkovým hamáčkem :) Na fotce je i Jezinka, protože bez ní prý ta fotka nebude ono :D

Obrázek
"Tea will rock you!"
-Emilie Autumn-
draconia
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Bart3wik » 20 led 2015 20:24

Tak s tím se musím pochlubit :)

tak připevňuji do klíčky novou hamačku (za sichrhajsky) připevním první roh, Chip zbystřil a už lozil a koukal, co se děje, druhý roh, pak jak viděl, že jak skouším třetí a čtvrtý roh, jestli to na délku vyjde, tak nečekal a už do ní skočil :roflcry:

Asi se nemohl dočkat až bude moct zase spinkat v novém, než to zase roukouše a zašpiní :whistle:
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod Ema4 » 06 úno 2015 19:50

Holky mají hamaků snad 11, všechny ale nalezou do toho nejmenšího :smi:
Ema4
Skákavka
Skákavka

Nechce Hamak...

Příspěvekod Dasa560 » 08 bře 2015 11:54

ahoj
mam takovy problemek...
moje potkanice Aulí neche chodit do hamaku... ma dva, jeden rohový a ten druhy čtyřcípí do ani jednoho jeste nevlezla, jenom si pod nima ustlala, pod jednim v noci i spala tak jsem ji tam dala aspon dečku... jak ji tam mam dostat? :smi:
predem moc diky... :| a jeste jedna vec nevite jestli sem dou pridavat i fotky?
Naposledy upravil Dasa560 dne 29 črc 2015 10:12, celkově upraveno 1
Dasa560
Růžovka
Růžovka
Potkani: Hermionka a Aulí

Re: Nechce Hamak...

Příspěvekod Piškot » 08 bře 2015 14:06

Ahoj. Mí potkani také dříve hamak nechtěl. Zkus jí do toho položit nebo jí tam vložit dobrotu :up:
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod womi » 08 bře 2015 21:22

oni na to časem přijdou ;)
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Dasa560 » 09 bře 2015 14:22

Moc diky.. :up:
Dasa560
Růžovka
Růžovka
Potkani: Hermionka a Aulí

Příspěvekod marfysu » 16 črc 2015 18:04

Moje holky mají v kleci jen jeden hamak. Nespí v něm ani do něj nelezou, pouze někdy jím proběhnou. Moje expertka, Penny vždy když se nažere (já je krmím :eat:)tak já to nepoznám - krmím ji dál a ona namísto toho aby to na fleku spapkala, přenese to v zubech do hamaku a hned je zpět :eat: . Hamak u nás má funkci spižírny.
:loveit: Nechápu, jak někdo může chovat jiné zvíře, nežli potkana...
...potkan je nejlepší přítel člověka.
:bash:
marfysu
Růžovka
Růžovka
Potkani: Penny, Bazinga, Hysterka, Blessie
† Bernadett

Příspěvekod VOTA » 29 kvě 2016 15:03

úspech :D, nákup za 8 kourn za obe :lol:, pro to moje nicici komadno ideal :D, takze ani ta bila nevadi :lol:.. dokonce uz to ma jedno poutko na zaveseni, bude krasny jednoraovy tunylek :D

Obrázek
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

PředchozíDalší

Zpět na Příslušenství a hračky