Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Podestýlka

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Podestýlka

Příspěvekod dobromil » 29 kvě 2015 11:43

Ahoj všichni,

jsem nováčkem v chovu potkana (druh: Rattus)...jaká je nejlepší podestýlka?? Zrovna jsem chtěl koupit piliny pro drobné hlodavce, ale na jednom fóru jsem se dočetl, že pro potkany piliny nejsou vhodné, že prý je lepší drcená kukuřice...to slyším poprvé! Můžete mi poradit?
dobromil
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: 111

Re: Podestýlka

Příspěvekod Haňa » 29 kvě 2015 13:05

Ahoj, piliny pro hlodavce vhodné nejsou, jsou moc prašné:-(. Podestýlka z kukuřičných vřeten se taky moc nedoporučuje, je tam velké riziko, že přineseš spolu s ní nějaké "breberky". Mně se nejvíc osvědčily neprašné hobliny PROFIBED a neprašné piliny TIERWOHL. Někdo používá třeba i bukové štěpky nebo ASAN ( ten je dražší). Jinak dřevěné peletk jsou na potkaní nožky moc tvrdé a skartovaný papír hned zapáchá...
Haňa
Růžovka
Růžovka

Re: Podestýlka

Příspěvekod womi » 29 kvě 2015 13:08

myslím, že tady je toho dost o všem možném. zde zamykám. viewforum.php?f=67
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Zpět na Příslušenství a hračky