Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Double rex

Vše o barvách a varietách potkanů.

Re: Double rex

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 16 srp 2010 10:56

Bájo, to chce pořád projíždět inzeráty a jednou se na tebe štěstí usměje. :D Držím palce ať se ti povede vopelichánka sehnat. :up:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Domča » 16 srp 2010 10:58

http://www.nippyland.zemenezeme.info/?s ... nhach.html :up:
Já si na ten vrh A2 asi počkám a přestanu koukat po znakáčcích od Loren :smi:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D

Příspěvekod Hayam » 16 srp 2010 10:59

Bájo, jestli potkaní kluci teprve budou, tak to je ideální a klidně by sis ho mohla vzít, protože nebudeš muset seznamovat dospělé jedince :wohow:
A kdyby sis ho pořídila nastejno, tak to bude teprve snadné, protože u tebe doma bude neutrální místo jak vyšité :up: Všichni tam budou ze začítku stejně cizí.
Jestli si bereš kluky a chceš doublerexe, tak bych do toho šla. Bůh ví, kdy budou dostupní další... a má černá očka, takže mu budou fousky chybět míň.
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 16 srp 2010 11:02

Domča píše:http://www.nippyland.zemenezeme.info/?strana=planhach.html :up:
Já si na ten vrh A2 asi počkám a přestanu koukat po znakáčcích od Loren :smi:

Z A2 budou doublerexové?
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod bája » 16 srp 2010 11:04

Hayam: Je to pravda noo, když budou všichni noví a všichni ještě mladí, půjde to líp, ale obávám se, jak budou reagovat doma :lol: kdybych čtvrtého pořídila časem, tak by to možná prošlo líp, než takhle najednou čtyři. Aaaaach jo, docela jsi mě nahlodala, že bych si toho prďolu vzala :whistle: ale vážně nevím, jak to říct našim, aby mě rovnou nezabili :)
Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. {Kurt Cobain}
bája
Růžovka
Růžovka
Potkani: Difík By Gutterboy, Hurvínek LMG Rattery, Gatsby LMG Rattery
Už nejsou:Tessinka a Katuška - zverimexandy

Příspěvekod Domča » 16 srp 2010 11:16

Lepítko je double rex :smi: Já se v genetice nevyznám, ale třeba se tam nějaký najde :oops:
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan

NUDLIČKY:
Sharon - aguti, dumbo

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 16 srp 2010 11:30

Bohužel ,Domčo, nenajde, po double rexovi se rodí jen rexové, kort když bude otec standard, což Olen je. Doublíci vzniknou jen z rexe a rexe.

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod bája » 16 srp 2010 11:37

Krysa Vasilisa: Tak tady přemluvíme nějakou chovnou stanici, na vrh doublerexíků :whistle: nešel by do toho někdo? myslím že by vážně šli dobře "udat", když jich je tak málo... :smi:
Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. {Kurt Cobain}
bája
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod ještěrkaa » 16 srp 2010 11:42

Jen info pro všechny, kteří řeší lepivost fuzzíků, Bobča lepí i když má člověk suché ruce :lol: a to pořád ještě po těle nějaké to chmíří má, už jsem viděla i lepivější potfůrky :smi:
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod Hayam » 16 srp 2010 12:02

Bájo, bojím se, že až tolik na odbyt nepůjdou :( Tuším, že se ještě líbí Kawi, jinak o nikom nevím.
Zkus se zeptat doma, jestli ti to neprojde. Starší potkani, zvlášť kluci se zadávají blbě, tak by Navel jistě byla ráda :wink:
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod bája » 16 srp 2010 12:12

Hayam: Já napíšu Navel mail, a uvidí se. Přecejen není až tak starý... budu mít dva kluky ze začátku července (jeden je rex a taky černý, tak bych měla dva černoušky, doublerexíka a rexíka :) ) a jednoho z konce května a tenhle je koncem dubna. Já nevím, mail určitě napíšu, ale ještě nejsem rozhodnutá, děsí mě představa toho rozhovoru s rodičema :( :D
bája
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Domča » 16 srp 2010 12:26

já bych měla stropro zájem, navel je dokonce tuším z brna a to by nebyl problém :angel:
Domča
Superpotkan
Superpotkan

NUDLIČKY:
Sharon - aguti, dumbo

Příspěvekod bája » 16 srp 2010 12:34

Domča: Je z Kolína a já bych taky měla určitě zájem spíš ale o nějaký další vrh, až za nějakou dobu, vážne by to doma asi nerozdejchali, kdybych pořídila naráz čtyři. Psala jsem jí maila, kde jsem se ptala na toho staršího kluka a rovnou jsem se zeptala na případné plánované vrhy doublerexíků, tak uvidím co napíše a určitě bych to sem dala vědět ;)
bája
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod kowkuska » 16 srp 2010 12:45

O double rexov asi naozaj nie je až taký záujem no :| ... Ono aj ja som viac na chlpaté potkany :whistle:
Ale fuzzíci sú krásne teplučkí :loveit: keby úplne nevyplešatili bolo by to super... potom je to už len akoby som si hladkala svoju ruku :oops:

Inak Jani Kure teda naozaj nie je taký hebký ako vyzerá? :oops:
Bongo Amon Burizon Grepík
http://the-rats.weebly.com/
kowkuska
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bubáčikovia:

Harvy of WinnieRat

Domennico-Tweedledee SunnyRat

Bongo Mišík

Amon de JaneLau

Burizon de JaneLau

Za dúhovým mostom:

Cotton of Crazy House
Smokey SunnyRat

Příspěvekod bája » 16 srp 2010 13:00

Teď jsem málem prodělala infarkt :roflcry: já už jsem vážně blázen. PLZEŇSKÁ (jsem z Plzně) chs http://zniflheimu.cz/plany.php plánuje double rexíky :loveit: hned jdu napsat maila.

Edit: tak nakonec chovatelka zjistila, že samička není rex, ale velveteen, takže místo téhle samičky bude krýt s jinou a malí budou jen rex, né double rex. Na stránkách to zapoměla upravit. Tak snad vyjde něco v budoucnu.
Naposledy upravil bája dne 16 srp 2010 13:23, celkově upraveno 1
bája
Růžovka
Růžovka

PředchozíDalší

Zpět na Barvy a variety potkanů