Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Amber

Vše o barvách a varietách potkanů.

Amber

Příspěvekod jani » 16 říj 2009 20:50

Zakládám tohle téma hlavně proto, že nemůžu narazit na tuto barvu ve zverimexu a u chovek už tuplem ne (i když se jim ani nedivím, mláďata by jim asi zůstala na krku, bo růžové oči u myšáků moc lidí nemusí)....
( Btw, dáte mi prosím vědět do SZ, kdyby někdo narazil na mrňata v této barvě ? )

Co když ta barva pomalu vymizí úplně (alespoň v ČR)? Když si každá CHS řekne," tuhle barvu chovat nebudu a stejně je nikdo nechce ",já vím, je to trochu paranoidní představa, ale pro mě , jako pro milovníka této barvy je nynější stav jaksi neutěšující.....

Stalo se už v minulosti, že se nějaká barva, varieta nebo znak, přestala chovat ?
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Re: Amber

Příspěvekod womi » 16 říj 2009 21:23

jani, já jsem amberáčka kupovala v petcentru v edenu a myslím, že jsem je párkrát zahlídla i ve Flóře, zkus se tam kdyžtak zajít podívat :smi:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Kimik » 16 říj 2009 21:31

Já byla nedávno ve zverimexu naproti Europarku Štěrboholy a tam se mi zdá, že je taky měli. Jeden krásný klučík po mě házel očkem, ale vydržela jsem (i když teď toho trochu lituju).
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod womi » 16 říj 2009 21:41

ještě mě napadlo, The Treasure někde psal o nějaké chovce, že amberáčky chová :up:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod jani » 16 říj 2009 23:17

já vím, Navel mívá semtam, ale dlouho jsem už u nich neviděla amber vrh. Já teď nehledám přímo konkrétní mimi, jen do budoucna vím, že chci amberáčka, nebo také - až mi nějaký "cvrkne d nosu" a já budu vědět, toho chci, tak bude další. Teď na tom bazoši ta slečna z blanska nabízí holčičku co docela amberově vypadá......
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Zpět na Barvy a variety potkanů