Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Husky

Vše o barvách a varietách potkanů.

Re: Husky

Příspěvekod Soňa » 28 bře 2012 09:59

Moc děkuju, konstatovala jsem to s chovatelkou od které si beru teď toho malého a říkala , že to bude nejspíš "šampáňo" . Také děkuju za ty měsíce ;)).
PS: Kluci jsou moc pěkní, líbí se mi ty barvičky :).
Soňa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Zverimexový - Piškotek :)
Chovatelská stanice: Potkánci So-Ja-Ka

Příspěvekod potkanomil » 30 dub 2013 16:09

ahoj chtela bych se zeptet jestli je to normalni aby husky mel vedne cerne oci a vecer nebo v noci najednou uplne cervene.nevite jak to a vidi stejne spatne jako albini nebo jak :)
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod Dr.Jenny » 30 dub 2013 22:25

tak o tom jsem ještě neslyšela, že by potkan měnil barvu očí....není to dark ruby a na umělym světle má oči viditelně červený?? A dá se to vyfotit??
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod Kukla » 01 kvě 2013 13:49

Moje huskyny to měly, černý oči, ale pod světlem jim trochu prosvítala zornička červeně a taky měly červený oči, když jsem je fotila s bleskem. Obě byly černý, takže dark ruby oči by to být neměly. Moje úplně laická domněnka je, že jak vysvětlávají a mají ten bílej čumec, tak mají i ty oči nějak "světlejší" než jiní potkani.
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod Dr.Jenny » 01 kvě 2013 13:54

já měla huskynu taky, ale tohohle jsem si u ní nikdy nevšimla... je to zajímavý :lol:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod womi » 01 kvě 2013 17:07

pokud bílý znak přesahuje do oka, nebo nejbližšího okolí, tak mají husky tmavě rubínové oči.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod potkanomil » 13 kvě 2013 13:02

je to divny.ale ta cervena je takova tmava hodne.mozna ze jeden z rodicu byl albin.jinak nevim :)
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod Bart3wik » 15 kvě 2013 08:23

3. potkánka typická huskyška :loveit:

150520134731.jpg
Kukyna II.
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod potkanomil » 15 kvě 2013 12:58

ta je miloucka :)
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Kimik » 27 čer 2014 18:43

Potřebovala bych poradit, jaký znak má mít vlastně husky. Zatím jsem viděla vždycky takové ty klasické, znak na hlavě a potom užší nebo širší pruh na zádech. Ale dneska koukám na Rambíka, ten má znak jenom na hlavě a všimla jsem si, že mu ta černá barva kolem očí začíná maličko blednout :shock: . Je možný, že je taky husky, i když na zádech nic nemá? Je s tou černou tak krásnej, já nechci, aby mi vybledl :weep:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Vell » 27 čer 2014 18:50

myslím, že jsem někde četla, že husky může být s jakýmkoliv znakem
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod womi » 27 čer 2014 20:38

kimi, obávám se, že je hodně velká nepravděpodobnost, že by ve zverexu bylo blazed miminko. Husky jsem voděla ve všech možných znacích a od blazeda to poznáš pouze blednutím
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Kimik » 27 čer 2014 20:58

Tak to jste mě teda moc nepotěšily :( .
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 čer 2014 21:23

a on má ten blazedí trojúhelník?? já myslela, že má kapuci s celým černým čumáčkem...

edit: tak jsem mrkla na jeho fotku a přijde mi jako klasický s kapucí a hvězdou....je malinkatý, třeba jen přesrsťuje...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kimik » 27 čer 2014 21:31

No jsem z toho zmatená, protože všichni huskouni, co jsem kdy viděla, měli ten znak začínající až kolem očí, zatímco Rambík má kapucku, tedy až na ten bílej flek na čele má hlavu černou až po čumák, tak mě právě ani nenapadlo, že by to mohl být husky. No, budu ho pozorovat a napíšu, jak to s ním vypadá.
Kimik
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Barvy a variety potkanů