Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Burmese

Vše o barvách a varietách potkanů.

Re: Burmese

Příspěvekod Kimik » 15 dub 2010 07:36

Jeden ten wheaten je opravdu hodně zrzavý, tam je vidět tu aguti. Ale to mi řekněte, co tedy vlastně byl můj Damián, přikládám foto, i když trochu moc světlé. Podle rodokmenu wheaten burmese, ale žádné znaky se mu nevybarvily a aguti v tom taky nebyla. I když na tý fotce, jak teď koukám, tam trochu nádech do zrzava je, tak nevím :shock:

Obrázek
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod womi » 15 dub 2010 08:31

No, ta fotka je asi pěkně přesvětlená, je strašně světloučkej :-) Podle téhle fotky bych ani neřekla, že je wheaten. Ale holčička, co mám doma, je taky hodně světlá, mrknu na ní o víkendu a nafotím pro srovnání
Můj burmík aguti vedle topaze
Obrázek
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Kimik » 15 dub 2010 08:45

Womi, bylo to bez blesku, takže zase tolik přesvětlená není. Já si vzpomínám, že byl opravdu hodně světlej, na první pohled šedivá myš, všechny fotky wheaten burmese, co jsem viděla, byly mnohem tmavší. Ono už je to teď stejně jedno, mě se líbil takovej, jakej byl :cry:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 15 dub 2010 09:40

Lemonka píše:Já vám to ještě víc zamotám - on totiž může být klidně i blue burmese:) Aj i jiné barvy. A samozřejmě i v agouti. Viz např. http://www.potkanmarvel.wz.cz/miminka-aktualni-L3.html Ale nedoporučuje se to..

U některých barev už snad nebude k rozeznání od barmského bez znaků, ne? (myslím cc Bubu, jestli se někde vůbec chová... zatím jsem nikdy neviděla ani barmského po himalájcích)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Předchozí

Zpět na Barvy a variety potkanů