Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přesrsťování (změna barvy)

Vše o barvách a varietách potkanů.

Re: Přesrsťování (změna barvy)

Příspěvekod Viktor » 25 čer 2009 14:28

Já myslím, že z toho může ještě vylézt leccos. Moji aguťáci byli za mlada šediví, a bílej hasky byl skoro černej :whistle:
A rat that is a little faster, a little more careful, a little cleaner and a little smarter... is probably a half-wild rat
Viktor
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bývali: Piškot & Burák & Baylee & Garp & Hasky & Hanibal & Cesar & Kawi & Artuš & Kryštof & Barnabáš & Vendelín & Král Šalamoun

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 25 čer 2009 14:31

Mě Khajit přišel od začátku moc modrej na minka. Podle mě je prostě ruská modrá. :smi:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Jerryna » 25 čer 2009 14:53

me bylo puvodne receno, ze bude svetlej, coz sem chtela, ale pri odberu sem videla rodice, tmavy jak uhel!! :roflcry: bylo by to super ta ruska modra :oops:
a nebo si to prcek rozmysli a bude na truc pruhovanej a s fialovyma puntikama :roflcry: :roflcry: :roflcry:

Krysa Vasilisa: sikulka zes to poznala, ja sem v barvickach antitalent, ale hlavne sem chtela svetlou, takze sem proste verila chovateli :lol:
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ZA DUHOVÝM MOSTEM:
Khajit z Mouseville /Pepíček/ 16.5 2009 - 1.8 2011 (05:45)
Šlupka z Utahraptor /Šuplíček/ 7.7.2011 - 8.10.2012 (15:10)
Ilian z LMG /Smyl Flek z Nohavic/28.6.2011 - 10.11.2012 (09:30)
Ildiko z LMG /Veverka z Bytíšky/28.6.2011 - 11.3.2013 (16:05)

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 25 čer 2009 15:07

Radši si počkej na zkušenější chovatele, já nejsem odborník. :shock: Jen mám minka doma a Khajit mi prostě přišel moc modrý. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Jerryna » 25 čer 2009 15:33

Krysa Vasilisa píše:Radši si počkej na zkušenější chovatele, já nejsem odborník. :shock: Jen mám minka doma a Khajit mi prostě přišel moc modrý. :lol:

no však když jsem viděla jeho rodiče, tak jsem koukala, skoro až do černa, fakticky tmavý. A i ostatní mrňata byli tak hnědý, a tedle šmoula jakoby k nim ani nepatřil :lol: v čtvrtek budu mít konečně zpátky foťák, tak sem dám pořádný fotečky.. ;)
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod djcharlie » 25 čer 2009 16:22

Jerryna píše:me bylo puvodne receno, ze bude svetlej, coz sem chtela, ale pri odberu sem videla rodice, tmavy jak uhel!! :roflcry: bylo by to super ta ruska modra :oops:
a nebo si to prcek rozmysli a bude na truc pruhovanej a s fialovyma puntikama :roflcry: :roflcry: :roflcry:

Krysa Vasilisa: sikulka zes to poznala, ja sem v barvickach antitalent, ale hlavne sem chtela svetlou, takze sem proste verila chovateli :lol:

Tak to vypadá na pěkný překvápko, co? Já mam jednu holčičku krásnou platinovou, takže budu držet palce, aby z toho vylezlo něco světlýho... :up: je to totiž super... 8)
Obrázek
djcharlie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Judy, Yurante a Google

Příspěvekod Jerryna » 25 čer 2009 18:22

djcharlie píše:Tak to vypadá na pěkný překvápko, co? Já mam jednu holčičku krásnou platinovou, takže budu držet palce, aby z toho vylezlo něco světlýho... :up: je to totiž super... 8)

To jo, to je pěkný překvápko ;) ani si neužívám že je to mimino, a už bych chtěla aby byl velkej, abych věděla jak bude vypadat :roflmao: no právě, já sem na ty světlý barvičky! ty sou krásný, ale teda líběj se mi k nim černý kukadla :loveit:
Nebo to bude něco jako chameleon, a bude měnit barvy podle nálady :roflcry: a teď sem koukala že krom světlýho bříška mu už začínaj pěkně světlat boky :loveit:

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod djcharlie » 25 čer 2009 22:05

Jerryna píše:
djcharlie píše:Tak to vypadá na pěkný překvápko, co? Já mam jednu holčičku krásnou platinovou, takže budu držet palce, aby z toho vylezlo něco světlýho... :up: je to totiž super... 8)

To jo, to je pěkný překvápko ;) ani si neužívám že je to mimino, a už bych chtěla aby byl velkej, abych věděla jak bude vypadat :roflmao: no právě, já sem na ty světlý barvičky! ty sou krásný, ale teda líběj se mi k nim černý kukadla :loveit:
Nebo to bude něco jako chameleon, a bude měnit barvy podle nálady :roflcry: a teď sem koukala že krom světlýho bříška mu už začínaj pěkně světlat boky :loveit:

Jo jo, to jsem sama zvědavá... 8) A mě se očíčka líběj taky černý, jen teda jedna moje holčička má rubínový, ta druhá Google už černý... Ale i tak jsou obě super... :up: Tak ať z toho vyleze něco pěknýho... Třeba pak bude mít barvičku, kterou nikdo nezná... :roflcry: :lol:
djcharlie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Judy, Yurante a Google

Příspěvekod Nergita » 26 čer 2009 00:40

je to rusáček :up:
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Jerryna » 03 črc 2009 18:14

tak pokud si to Pepino nerozmysli, tak to vypada, ze teda bude rusacek, a vsici kdo ste to typovali klobouk dolu ;)
Obrázek

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod andria » 05 črc 2009 13:01

Bude rusáček vypadá jak můj malý Emetek. Potom ti ho blejsknu :D
andria
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod potkanik » 10 srp 2009 12:35

aj otec mojho potkanieho mimimisenka bol najprv taky do cierna a teraz je sivy.... :?
potkanik
Růžovka
Růžovka
Potkani: 30minutovy Rufus.Ankrs,sestrin Bertik,na ceste 2 slecny a miminko

Příspěvekod jani » 07 led 2010 21:22

Nevím kam to jinam zařadit. Asi před dvěma nebo třeba týdny mi začala blednout Sára (fuuz, zřejmě siamák). Ztratila takovou tu fuzzí růžovost, nevím jak to jinak napsat, prostě vybledla. Zdravotní potíže na ní nepozoruji, je aktivní, žere, nehubne, teplotu má normální.....Nesetkal jste se s tím někdo ??? Co to může být ?
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Kukla » 08 led 2010 11:17

Není jí zima? Nebo trochu špatně, což se třeba na žraní nepozná? Pamatuju si, že když Bedříškovi začal vadit nádor, tak měl úplně bledé uši a nožičky. Čímž Tě samozřejmě nechci strašit, ale tohle mě napadlo.
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod CZpavinka » 01 úno 2011 19:19

chci se zeptat jestli je normální že potkánci línají tak, že jsou chloupky viditelný na oblečení? Nevím, jestli je to způsobeno přesrsťováním, jedná se o toho mého staršího potkánka eplíka, to že přesrsťuje vím, ale nevím jak jim to může trvat dlouho :smi:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

PředchozíDalší

Zpět na Barvy a variety potkanů