Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Fuzz

Vše o barvách a varietách potkanů.

Re: Fuzz

Příspěvekod chesterfield » 13 črc 2012 19:44

ehm - v celé té fuzovelvetýnské diskuzi zanikla jedna skutečnost a to že JE KRÁSNÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!!!!
:love:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Pepinie » 13 črc 2012 22:24

jo to je, je to taková sladká ovečka :love:
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Příspěvekod Sisikri » 01 črc 2013 10:05

Ahojky... omylem se nám spářila dumbo fuzz samička s dumbo chlupáčem, miminka jsou zdravá, ale měli jsme velké problémy s mateřským mlékem. Z 12 miminek nám zbyly pouze 4. Jsou to dvě fuzz a dvě standart mimča. Z počátku se mi i zdálo, že mají něco do rexe.... jsou to takový malý krtečci ti fuzzici :) Nemají už žádné problémy, ale Žofinu už budeme hlídat, aby zase omylem nezabřezla a celá ta situace se neopakovala...Takže pozor na nedostatek mléka.....
Sisikri
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod womi » 01 črc 2013 12:43

nedostatek mléka u fuzzin je běžný, ani nemusí být kvůli tomu spářený fuzz x fuzz. A dejte si na to už majzla, fuzz x fuzz se NEKRYJE
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Kamy » 01 črc 2013 16:07

Dobry den. Nejsem aktivni chovatel, ale poril]l jsem si jeden vrh s tim ze to necham na vykrm. Nakonec se mi tech malych szelelo a rozhodl jsem si je nechat. Mam ted na starost 4 mlade a vubec netusim kam zaradit ctvrteho samecka... Je bezovy s jemnejsi a ridsi srsti. Myslel jsem ze je to fuzz ale je postavou drobnejsi a nemotornejsi, ale srst ma stejne dlouhou jako sourozenci... Ma i zdeformovane vousky.. Puvod otce neznam. Zverimex... Prikladam videjko.. dekuji vsem za pripadnou identifikaci meho mutantika :-Phttp://www.youtube.com/watch?v=aPBfJeRYiXA
Kamy
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dyfflin » 01 črc 2013 18:03

Mne to príde ako rexatá srstička.. ;)
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod Kamy » 01 črc 2013 20:34

Dekuji :-) pockam jeste tyden :-) na rexika mi prisel moc drobouckej, ale vy mate lepsi odhad nez laik :-) omlouvam se za dotaz a jeste jednou dekuji za tip :-)
Kamy
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dyfflin » 01 črc 2013 21:19

To je len typ srsti (fuzz aj rex)..stále je to ten istý potkan - laboratórny :) Veľkosť potkana nezávisí od srsti..niekedy sa vyskytne vo vrhu nejakí čo je menší než ostatní :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod Kamy » 14 črc 2013 11:54

tak jen pro info, tak vypadal třítýdenní Double rex :-) Takže ani fuxx azni rex, ale double rex :-D
Potkánek ze zverimexu musel mít někde nějaký gen po Dablíkovi, jinak si to neumím vysvětlit :-)
Kamy
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dyfflin » 15 črc 2013 14:08

Mám aj double-rexa a to je takto asi ťažko povedať :smi: podľa toho v ktorý deň je odfotený/natočený..im sa dosť rýchlo mení tá srsť keď sú maličký, moja niekedy vyzerala aj každý deň inak.. :smi:
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------

Předchozí

Zpět na Barvy a variety potkanů