Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkaní SOS

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Re: Potkaní SOS

Příspěvekod Askarinka » 21 úno 2012 10:21

Kdyby něco v Praze mohu dočasně ubytovat potkánky v nouzi. Holky i kluky s klecí i bez: ;)
Askarinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver
* ?.?.2009

Ďábelský Guláš
* ?.?.2010

Arthur z Šumné
* 15.4.2010

Drobný Detail OdAdush
* 27.4.2011

Elixír Mládí OdAdush
* 29.4.2011

Gimp od Pochmurného kvíkala
*12.5.2011

Curt Cocain Al Gabal
*3.11.2011

Glen Grant odAdush
*29.11.2011

Gin odAdush
*29.11.2011

Miláčci, kteří už na věky spinkají:
Bobinka, Dudlíček, Esmeralda Zlopočasná, Magráta Česneková a
Fizzy od Lucicherry * 12.2. 2009 - + 23.12.2009
Eduard od Lucicherry * 2.12.2008 - + 1.8.2010
Emanuel od Lucicherry * 2.12.2008 - + 17.5.2011
KOH-I-NOR od Bebechy * 6.5.2009 - + 1.6.2011

Příspěvekod -minus- » 04 bře 2012 11:23

Taky mohu poskytnout dočasný domov v Chomutově a okolí. Nejlépe s klecí, klec mám pro max. 2 potkyše
-minus-
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj myš (9.1.2009 - 11.10.2010)
Popelka * 20.9.2010
Pindulína *1.10.2010

Příspěvekod Vell » 21 kvě 2012 14:49

V Pardubicích mohu dočasně (na krátkou dobu) ubytovat pár potkanů, nejlépe s klecí.. bez klece by se musela vymyslet nějaká alternativa
icq - 349900271
tel - 724279408
-> u mobilu nejdříve posílat sms, většinou bývám mimo mobil
nebo stačí sz zde

Neaktuální - prosím o smazání
Naposledy upravil Vell dne 02 pro 2015 23:03, celkově upraveno 2
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod womi » 03 čer 2013 09:17

V rámci povodní, kdybyste někdo potřeboval umístit do dočasného azylu malá zvířata v klecích nebo v akvárku, tak jsem k dispozici. Praha.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod nevi » 03 čer 2013 09:29

Poskytuji dočasnou, podle momentální kapacity i trvalou péči pro zvířata z laboratorních chovů (bezbacilové prostředí).

Praha 9
tel: 728 218 355
email: nevena.rats@gmail.com
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod kawi » 03 čer 2013 09:57

kdyby nekdo pri berounce byl vytopeny, tak muzeme pomoct, sidlime v dobřichovicích a jsme hodne vysoko, takze se nas povodne netykaji....ale pšíkáme, takže fakt jen kdyby nekdo uz nemel kam :smi:
jinak ut jsou tri az ctyri klece tak na 15 potkanu celkem :lol:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod chesterfield » 03 čer 2013 11:11

Přídávám nabídku také u nás můžou najít potkánci azy, případně králík, nebo myš
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod nevi » 01 pro 2015 23:05

Prosím o aktualizaci údajů.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod womi » 02 pro 2015 09:35

Zaktualizováno.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Vorva » 02 pro 2015 10:36

Taky můžu poskytnout azyl potkankům. Ústí nad Labem
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Alessa » 28 pro 2015 15:15

Alespon docasny domov shani holky z Pochmurneho Kvikala, byly "zabaveny" slecne, vyleceny a nez se najde domov, chtelo by to nekoho, kdo je pomazli
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Příspěvekod Bart3wik » 06 zář 2016 22:14

Můžu u sebe ubytovat asi 7 potkanů. Olomouc
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod vronie » 11 úno 2017 22:41

Ahojte,
Vybrala jsem si SOS sekci, jelikož tohle spěchá… Jsem z Nového Jičína.
Před dvěma měsíci jsem tady na fóru získala skvělé rady ohledně ochočení tří nových potkaních holek, které jsem zachránila od sousedky před hadem. Nikdy jsem potkany neměla, ale načetla jsem o nich hodně a tak jsem se rozhodla, že si je vezmu.
Teď ale řeším zásadní problém a to alergii mého dvouletého chlapečka :( Riškovi se v zimě rozjelo astma a začal reagovat i na potkanky. Nejdříve to bylo pár zakašlání a červené flíčky na rukou po jejich hlazení, ale teď už v jejich blízkosti začíná sípat Už je nemůžu ani pouštět po pokojíčku, protože na to prcek taky druhý den reaguje (přestože vytírám). Ale trhá mi to srdce, když je vidím nasáčkované u vchodu klece, jak na mě koukají těma černýma perličkama. Riša je má moc rád, miluje když mu z prstíčků zobou granule :) O to horší teď je mu vysvětlit, že k nim prostě nesmí.
Nevím co mám dělat, ale asi mi nezbude než holky někde udat, tohle není dobré ani pro ně ani pro nás.
Proto se obracím tady na fórum, protože chci, aby se holky dostaly do dobrých rukou. Bazoš a podobné inzerce jsem zavrhla, tam by si potkanky někdo vzal ledatak pro hady, to bych nepřežila! Ale pokud se tady nikdo neozve, asi mi nic jiného nezbude, než to zkusit i tam.
Holky jsou z jednoho vrhu staré 3 měsíce, jsou teda bez papírů, ale už jsem je zvládla ochočit. Jsou zdravé. Dvě z nich jsou ještě takové plašidla, ale to spíš když se kolem ochomýtá prcek, mě lezou pomalu po hlavě :lol: Dvě jsou světle šedé s bílým bříškem a jedna je tmavě šedá až do černa s bílým bříškem (viz.foto) Každý večer je pouštím na dvě až tři hoďky proběhnout po dětském pokoji, bylo by fajn jim tohle umožnit.
Potkanky daruji samozřejmě i s klecí, je nová, koupená před měsícem (dám i záručák), plně vybavená. Se vším všudy mě přišla na 2000Kč, ale jak říkám dám jí zadarmo. Rozměry klece jsou V 92cm, Š 75cm, H 44cm. S vybavením jsem si hrála 14 dní, jelikož stará klec s dřevěnými patry dostala pořádně zahulit. Do nové klece jsem pořídila 6 rohových plastových pater a zkombinovala jsem je s patry dřevěnými. Ty jsou nalakované dvěma vrstvama nezávadného laku a ještě obalená samolepící otíratelnou fólií. Dřevo je přišroubované a plas jištěný drátem. Od spodu až dolů jsou větve vrby propletené silnými lany pro šplhání, takže se holky nenudí.
Holky spí nejraději v hamaku úplně nahoře, k dispozici mají i domeček. Jsou naučené chodit bobkovat dolů na záchodek, jenom to čůrání se jim moc nedaří. Občas to hodí do záchodku, ale nejraději pochčijou hamak, takže mám k dispozici více kousků a každý den měním.
Venku při vypuštění se mi vybobkují jen zřídka, mají totiž přístup do klece po celou dobu. Nikdy mě nekously, jsou opravdu hodné. Do přílohy se pokusím dát foto klece i holek.
Omlouvám se za román, ale chtěla jsem dát k dispozici všechny informace. Pokud by byly další dotazy, prosím ptejte se tady (snad mi tady něco neunikne, moc se na fóru nevyznám) nebo raději na mejla: verunka.h@email.cz
Prosím, pokud by měl někdo zájem se holek ujmout, ozvěte se! Moc děkuji,Verča.

PS:Bohužel se mi nedaří vložit do přílohy fotky, pokud někdo ví jak na to, prosím poraďte. Píše mi to, že chci připojit neplatný obrázek. popřípadě pro zájemce ráda pošlu fotky na email.
vronie
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 12 úno 2017 10:00

Zkus Facebook, sem už bohužel moc lidí nechodí. Je tam více skupin, např. tahle: https://www.facebook.com/groups/potkanivnouzi/?fref=ts
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Kukla » 12 úno 2017 11:31

Já bych ještě doporučila klec neinzerovat zadarmo, ale za nějakou rozumnou cenu, aby holky někdo nevzal kvůli kleci a pak se jich nezbavil. Konečné řešení se dá vždycky přizpůsobit, pokud se zájemce bude jevit jako ten pravý ;-)
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

PředchozíDalší

Zpět na Nabídka potkanů