Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

dvě bílé samičky

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

dvě bílé samičky

Příspěvekod petrluzni » 17 zář 2016 14:44

Dobrý den,mám dvě 1,5 roku staré samičky,mají bílou srst které se odlišují jen barvou očí (černá,červená),ale k věci asi před půl rokem jsem se rozhodl že půjdu na střední školu která je ale příliš daleko na to abych dojížděl a proto jsem na internátu od té doby se marně snažím najít někoho (popř.nějaké zařízení) kterému bych mohl předat své potkany myslím že obě samičky jsou plodné (ale jistý si tím nejsem) proto by o ně mohli mít zájem i chovné stanice.Vím je celkem nezodpovědné si pořídit potkany a pak je chtít prostě "předat" ale na internátu budu tak či tak a moje nadmíru ochotná maminka je schopná jim dát vodu a krmivo novou podestýlku ale to je všechno takže potkani se dostanou z klece tak 3 dny v týdnu.K potkanům bych dal bez problému sice používanou ale stále použitelnou klec novou přenosku a hromadu menšího příslušenství,budu rád i když mi dá někdo zkušenější radu kde a co mám dělat PS: bydlím v Olomouci
petrluzni
Růžovka
Růžovka

Re: dvě bílé samičky

Příspěvekod Haňa » 17 zář 2016 19:11

ahoj :-),odkaz na Tvůj "inzerát"jsem hodila na FB Potkani v nouzi. tak snad holky najdou nový domov :-)

máš je z nějaké chs? pokud ano, měla by to chovka vědět jako prvni....

ono s udávaním potkanů je někdy těžké, je třeba být trpělivý a hledat...
pokud je nabizíš i s klecí, dej pozor, aby si je někdo nevzal jen kvůli tomu.

a trochu mi tam chybí, jestli jsou holky kontaktní, mazlivé, nebo spíš divošky...:-)
jak jsou na tom ve vztahu k člověku...
a jak jsou na tom se zdravím....

jinak máš super mámu :-) pokud jsou holky dvě a mají se navzájem, mají čistou klec, jídlo a vodu, nemusíš to "hrotit",
ony si vystačí....:-)
Haňa
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod petrluzni » 18 zář 2016 01:46

Hrozně moc děkuji za ochotnou pomoc a užitečné rady :) z chovateláku je nemám jsou bohužel jsou ze zverimexu ale napříč tomu jsou naprosto zdravé obě dvě jsou naprosto rozdílné "červenoočka" (obě jsou naprosto stejný a lepší způsob rozlišení mě nenapadl :D) je hodně lína a mazlivá a naopak "černoočka" je hodně aktivní a divoká ale na nové tváře si zvykají rychle,jediný jejich problém je to že rády okusují věci (plastová pitka,dráty,atd...)
petrluzni
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Haňa » 18 zář 2016 06:38

jestli máš FB, hoď je i Ty na Potkany v nouzi CZ & SK .... přidej hezkou fotku ( fotky) a krátký popisek jejich povah :-)
potkanů k adopci je hodně, je třeba taky kousek štěstí... na FB ve skupině je plno lidiček a fotky mohou pomoci ....
já sama mám adopťandy tři a všechno moc bezva holky :-)
Haňa
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod petrluzni » 18 zář 2016 10:44

Tak děkuji za pomoc :)
petrluzni
Růžovka
Růžovka

Zpět na Nabídka potkanů