Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Tři potkaní samičky shání nový domov

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Tři potkaní samičky shání nový domov

Příspěvekod ratjustrat » 22 led 2016 18:14

Dost mě mrzí, že sem musím napsat, ale nedá se nic dělat. Adoptovala jsem před rokem dvě potkanice a přibyla i třetí, bohužel jsem se musela nedávno přestěhovat k partnerovi a potkanice jely samozřejmě se mnou... Všechno se zdálo být ok, jenže se ukázalo, že můj partner má celkem slušnou alergii na potkany (vyrážka po doteku a rýma prakticky pořád :shock: ) a dost to ztěžuje jokoukoli práci a soužití s nimi (žijeme v garsonce). Zkoušeli jsme s tím dělat leccos, ale v tomto případě se všechno míjí účinkem. Protože nepřipadá v úvahu, dát je někomu, kdo by s nimi dělal bůhvíco :? , obracím se na vás, jestli nevíte o někom, kdo by se jich byl schopen ujmout. - (Jsme z Prahy a dovezeme kamkoli, kde se dá jet MHD, případně se pokusíme sehnat odvoz. Terárium, ve kterém žily není už v nejlepším stavu- ale samozřejmě přispějeme aspoň na krmivo!)

PS.: Jmenují se Porto, Linux a nejmenší, jsou to dospělé potkanice, odhadem kolem 1 roku. Linux je černá, Porto bílá s šedým hřbetem a Nejmenší (pěkne velká) je černobílá. Všechny jsou černooké, zvyklé na člověka, jen Porto je trošku náladová.
ratjustrat
Růžovka
Růžovka

Re: Tři potkaní samičky shání nový domov

Příspěvekod kawi » 23 led 2016 10:42

určitě dodej fotky, jinak se blbě udává. poslední dobou je těch potkanů opravdu hodně a už není moc kdo by bral :|
jinak terárium je pro potkany naprosto nevhodné, takže si ho asi stejně nikdo nevezme, minimálně ne na potkany :smi:

pokud máš FB, tak jsou skupiny Potkani v nouzi a Potkani v nouzi cz/sk :up:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Zpět na Nabídka potkanů