Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Adopčata od Jenny

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Adopčata od Jenny

Příspěvekod Dr.Jenny » 02 bře 2015 22:40

Mám tu toho poslední dobou nějak mnoho (na můj vkus :( ), tak si asi založím vlastní vlákno aby se to nemuselo pořád zamykat a mazat.

Dneska mám v nabídce dva čumáčky a začneme dámou:

Jezinka je asi půlroční samička. Od malička žila sama u jednoho pána. Ujala se jí jedna hodná paní, ale Jezinka je nezbeda a začala kousat. Zvykla si, že to zabírá nejen na lidi, ale i na ostatní parťáky. Jak je u mě zvykem, tohle se potkánkům prostě netrpí, takže i kdyby se pokusila kousnout, tak jí to není nic platné. Chytla mi prst jen jednou, ale to ani nestiskla. Holky si jí ve smečce taky pěkně rovnají, ale je to divoška a jen tak se nedá.
Nový páníček bude muset mít pevnou ruku a ostatní holky pevnou packu a trpělivost. Jezinka není mazlík a asi ani nikdy nebude. Je ode mě ovšem zvyklá na kontakt s člověkem. Při venčení mimo klec se dá chytit i když pří tom trochu protestuje. Má prostě svojí hlavu.

Jezinka je V NOVÉM DOMOVĚ

Obrázek

Obrázek

Obrázek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyli (V NOVÉM DOMOVĚ) je cca roční sameček, který se ke mě přistěhoval z Ostravy. Doma dělal trochu neplechu. Prý trošku kousal paničku, malého páníčka a byl trochu ošklivý na kamaráda fuzzíka.
U mě si nic takového nedovolil, moc rád se mnou večer tráví v posteli u knížky. Já čtu a on by jí "vylepšoval" hlodáčkama. ;) Ani jednou se nepokusil mě kousnout. Mazel to vyloženě není, ale co není může být. Zas tak moc se tomu nebrání. :D
Co se jiných kluků týká, tak to není velký agresor, ale nebojí se hájit svojí pozici. Je to trošku nezdvořák a hned se snaží naskakovat, za což od mých kluků schytal pár facek, ale jinak je spíš bojácnější.
Byla bych moc ráda, kdyby našel domov s dalšími dvěma malými kamarády, ideálně miminky. Možná by se ale snesl i se staršími parťáky. Pomoc se seznamováním je samozřejmostí. Tyli je miláček a chci aby se dostal k moc hodným páníčkům. :loveit:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Dr.Jenny dne 10 bře 2015 20:19, celkově upraveno 2
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Re: Adopčata od Jenny

Příspěvekod Vorva » 03 bře 2015 12:29

Ten je nádhernej, má nádhernej kukuč, úplně jsem se zamilovala :loveit: zrovna procházím chov. krizí.. doufám že si ho někde vezme

Edit: dej mi den na rozmyšlenou sím :whistle:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 03 bře 2015 16:04

Vrovy, hele a nechceš spíš nechat kluky uklidnit a pak časem pořídit mimča? Máš to tam teď takový rozhádaný a ropzjitřený, že si nejsem jistá, jestli tenhle klučina by ti tam neudělal čurbes. Navíc je to trochu citlivá dušička a ti tvoji raubíři by ho mohli dost vyděsit.
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 03 bře 2015 18:10

Jak myslíš, já mám teď smečky dvě a myslela jsem že bych ho dala tam kde jsou mimina a je to v pohodě.
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 04 bře 2015 19:11

Vorvy já se právě trochu bojím aby ti ještě nepřidělal starosti. Ono to s ním nemusí být úplně v pohodě, znaš to, a když máš teď krizi, tak na tu jsou nejlepší mimina mazlivá z chovky.
Víš, že jinak bych ti svěřila jakoukoliv myš, jen si nejsem jistá, jestli je teď u tebe vhodná doba. :smi:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 04 bře 2015 20:10

Šak jo já ti rozumím, jak to myslíš :) AKorát já už do mimin nepůjdu, jsme rozhodnutá že už bych brala jen adopčátka právě. A tenhle mě zasáhl, láska na první pohled.
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 04 bře 2015 23:09

A koho máš v té smečce, ke které by šel?
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 05 bře 2015 06:34

Jsou tam Robo a Blesk, ty jsou ze zveráku, těm je okolo 4 měsíců, pak je tam Čert a Maxík (to jsou ty adopčátka od Lavan, těm bude rok) a pak Adonis, ten pomalu ochrnuje na zadní a Rex, oboum jsou 2 roky.
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 06 bře 2015 02:54

Hele tak během zítřejšího dopoledne potřebuju vědět, jestli ho vážně, opravdu chceš. Já ti ho dám ráda, ale nechci si vzít na triko, že se ti rozhodí smečka a budete se všichni trápit.
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 06 bře 2015 10:26

Tak já bych ho chtěla, co udělá smečka to fakt netuším, jestli máš někoho kdo má potkanů míň a myslíš že se lépe zařadí, tak já se zlobit nebudu, chápu že chceš, a to i já pro potkánka to nejlepší :up: (včera mi omarodil Čertík, jak se to vyvine se teprve uvidí)
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 06 bře 2015 10:58

jj. já vím...četla jsem to. Je mi jasný, že nemůžeme tušit, jak se smečka zachová.

Včera byl venku s mýma klukama na posteli... kápové Corejsek a Mates se s ním trochu mydlili. Vyletělo pár chlupů a rozehnala jsem je. S míň dominantníma klukama se nedělo nic extra, jen nervózní očichávání. Takže teoreticky by se měl dát zařadit a nemusel by dělat velké potíže, ale jednoduchý to nebude. Ale co ti budu povídat, že :-) Tohohle kluka chci mít u někoho, kde o něm budu mít hodně a pravidelné zprávy. Takže musíme zkusit vymyslet nějak ten odvoz :-)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 06 bře 2015 11:09

A on je teda na samotce, nebo s někým je? Převoz nějak domluvíme :up:
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 06 bře 2015 13:49

je na samotce...nechci si trhat smečku a zároveň ho nechci nechat prát s klukama...přecijen mám tam výstavní samce a nechci si je nechat orvat... ale pouštím je s ním a nebo jsem k němu při čistění dala třeba dva prcky co tu mám...s těma se snesl...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 06 bře 2015 14:36

Ok, tak po víkendu se dohodneme na převozu jo?
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 06 bře 2015 21:22

jj...teoreticky udu u sebe mít na krytí samičku od Lavanky. K ní to nemáš tak daleko ne? tak bych ho mohla poslat nějak přes Lavanku.
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Další

Zpět na Nabídka potkanů