Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Morčátko k adopci

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Morčátko k adopci

Příspěvekod Dr.Jenny » 09 zář 2014 10:35

Předem se omlouvám, vím že to není potkan, ale stále se držím hlodavců.
Kamarád hledá domov pro tohohle krasavce. Dostal ho a byl to maličko nevhodný dar. Chtěl by mu najít vhodnější domov s kamarády, kde dostane to co potřebuje. Znáte to. Teď se o něj sice hezky starají, ale není to ono. Měl by to být dospělý sameček jménem Guíň :lol:
Přílohy
2014831191927.jpg
2014831191800.jpg
2014831191721.jpg
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Re: Morčátko k adopci

Příspěvekod Ciruki » 09 zář 2014 10:58

Škoda že je to kluk, my máme doma teď už jen morčecí holky :( je krásný, určitě si ho někdo vezme :up:
Ciruki
Superpotkan
Superpotkan
Bydliště: původně Jičín, ale poslední dobou kvůli VŠ spíš Brno :-)
Potkani: Quileen Beris (S, burmese, *12.12.2013)
Gremleen's Sewellia (S, black, berkshire, *22.4.2014)
Ashanti Sin Cera (R, russian burmese, self, *15.8.2014)
Brielle Sin Cera (S, agouti, berkshire, *20.1.2015)

V potkaním nebi:
Suki (S, wheaten blue burmese, solid, 18.10.2011 - 15.1.2014)
Zafíra van Rattenburg (DR, american blue, solid, 24.3.2012 - 1.2.2014)
Ciri (S, black, berkshire, 17.9.2011 - 14.6.2014)
Bebešina Nyala (D, fawn, solid, 5.10.2012 - 31.3.2015)
Chovatelská stanice: Sin Cera

Příspěvekod Dr.Jenny » 09 zář 2014 11:53

já to nekotrolovala, ale prý je to kluk no...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 09 zář 2014 11:54

S morčatama fakt nezačnu, i když je to kluk :lol: :lol:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 09 zář 2014 14:17

mám pro něj krásné místo. Bude se o něj starat hopácká kanoška z Rychnova, částečně i děti co chodí do hopáckého kroužku - těm i jde bez problémů svěřit jakékoli zvíře, když jsou schopné naučit králíčky hopat. tam se bude mít královsky.
Jedu třináctého do Prahy, vyzvednout můžu so-ne-po-ut.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Kimik » 09 zář 2014 14:18

A bude mít kamarády (tedy morčecí)? :whistle:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod chesterfield » 09 zář 2014 14:22

ano kluka mají
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod Dr.Jenny » 09 zář 2014 22:23

jeeee chestr, tak to mám radost :-) věřím, že bys pro něj nedoporučovala špatný domov :-) Napíšu kamarádovi, omrkneme pro jistotu pohlaví kluka a snad to klapne. :-)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 09 zář 2014 22:31

Budu trochu off topic, ale zajímalo by mě Kimiku. U morčat to je stejné jako u potkanů? Třeba na králicích jsem četla, že by měl mít kamaráda, ale že samečci se občas můžou prát. A že když se mu věnuješ, tak kamaráda tak nutně nepotřebuje.... je to stejná blbost, jako se traduje u potkanů??
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kimik » 10 zář 2014 05:43

Jenny, ono je to u morčat opravdu trochu složitější s tím soužitím, někdy se kluci opravdu perou nebo se je nepodaří seznámit, ale většinou je to proto, že ten jeden už byl delší dobu sám. Koukni do tématu "jiná malá zvířátka", tam jsme to nedávno řešily s Potkusaci a potom k ní do tématu, jak to nakonec s jejíma morčecíma klukama nevyšlo. :( Ale jinak jsou morčata úplně stejně společenská jako potkani, takže to, že když se mu člověk věnuje, tak může být jeden, je prostě pitomost. Možná je to ještě horší než u potkanů, protože potkan má rád lidskou společnost a vyhledává ji, zatímco morče je nejšťastnější, když si ho člověk nevšímá, nemá rádo mazlení a hlazení a o lidskou pozornost prostě nestojí.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod chesterfield » 22 zář 2014 18:26

moc děkuji Jenny a Kimikovi za názory a rady. Ono to morčus nakonec vyřešil sám. Když jsem jej přivezla tak byl přitulen tvářil se spokojeně, nechal se dlouze hladit ležel vedle mně, pohoda. A to mne zviklalo a začali jsme přemýšlet (nebo naopak, vypli jsme rozum :lol: ) že by bylo fajn kdyby zůstalo u nás. A s tím jsem s ním jela na Semyšov. Nevím, jestli žil navolno, nebo co mu vlastně hráblo, ale prostě celý čas jakmile jsem vkročila, třeba i potichučky do ložnice, dostával infarktové stavy. Jediné co o morčatech vím, že se dokážou opravdu vystresovat až na smrt. Nelíbilo se mi to, kvůli těm packám jsem se jej jednou pokusila vzít z klece - ne prostě bych jej asi opravdu uhnala k smrti. A proto jsme se Zázvorek (morče) a já dohodli, že pro všechny zúčastněné strany bude lepší, když půjde do Rychnova. Zřejmě se až do DDM nedostane a zůstane u kamošky. Což jsem ráda, postará se mu i o tlapky. Toť příběh mého krátkého vztahu s morčetem Zázvorkem.

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod Kimik » 22 zář 2014 19:24

Tak já myslím, že nakonec to pro morčáka i pro tebe dopadlo dobře, ne?
Téma tedy zamykám.
Kimik
Moderátor
Moderátor

Zpět na Nabídka potkanů