Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Špunt k adopci

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Špunt k adopci

Příspěvekod Dr.Jenny » 11 dub 2014 11:33

Zůstal mi tu kluk, který by potřeboval nový domov. Je to dospělý chlapák, takový trošku Stuart = nesnese jiné potkaní kluky a občas se zahlodne i do člověka. Podle mě to bude asi kombinace dvou faktorů...hormonů a strachu. Možná by mu pomohla kastrace a jemný přístup a následně holčičí smečka nebo tolerantní klučičí. Já si ale se Špuntem nějak nesedla a proto bych mu radši našla někoho, kdo k němu bude pasovat...

Špunt
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Dr.Jenny dne 27 črc 2014 19:11, celkově upraveno 1
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Re: Špunt k adopci

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 črc 2014 18:24

Stále mi tu čeká jeden klučina na nový domov.
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 27 črc 2014 19:09

A jaký?
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 črc 2014 19:10

no ten na těch fotkách ... :smi:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 27 črc 2014 19:19

Jo aha, já myslela že už jinej:) Aha, tak když si s klukama nesedne, tak nepomůžu no, ale je to krasavec. Jsem se do něj zamilovala na první pohled, ale s mojí smečkou by to nešlo.

Edit: jaktože mi v dubnu utekl? :) A on teď žije sám?
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 črc 2014 19:38

protože to byl ještě s bráchou, ale začal být výbojný asi jako Proužek. Ale nevraždí, kousne. Brácha už nový domov má, ale on tu zůstal.....možná by mu kastrace pomohla, ale tím si opravdu nejsem jistá... Navíc já si s ním fakt vůbec nesedla. Znáš to, se Stuim to bylo hned jasný, ale tenhle klučina mě nemusí. A spokojený u mě asi taky moc není, zhubl a nemeje si kožíšek jak by měl čuník.
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 27 črc 2014 19:42

A kolik mu je? Kouše teda do krve? A napadá druhý?
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 črc 2014 20:29

Jo, venku běhá naježeně. S ostatními se pere. Někdy se nechá vzít, ale někdy ne. Podle mě to nemá rád ode mě. Jeho brácha mě taky nemusel. A u nové majitelky je mazel. Ale to on byl i u mě dokud jsem mu nečistila abscesy, které mu tenhle udělal. Ale oni do sebe šli oba. Má ještě jizvu u oka.
Mám pocit, že mu je tak rok. Najdu zprávy od původní majitelky.

Edit: bude mu rok a půl
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Vorva » 27 črc 2014 20:54

Já nad ním uvažuju, ale zase smečka se mi zklidnila, tak abych ji zase nějak nerozeštvala. Tak dumám zatím
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 črc 2014 21:29

hele myslím, že ho jen tak do smečky nepřidáš....podle mě čím víc o tom uvažuju, tak by si ho musela asi opravdu nechat nejdřív kastrovat. Já ho nepřidám určitě, protože můj Mates by ho nesnesl ani tak a u holek ho nesnáší Gvendolína. Tehdy mi Stuiho taky občas prohnala.

Vím, že by se u tebe měl nádherně, ale nechci ti ho vecpat za každou cenu, když máš teď klid.

Původně žil s bráchou u jedné paní kousek od Prahy. Ta k nim adoptovala dva kluky ze slovenska a začaly problémy. Dokonce prý zdrhli z klece a cíleně pokousali v noci její dceru. O tom ale pochybuju, nejsou to krvelačné bestie. Podle mě s nima ta holka něco dělala a proto jí pokousali.
Kluky jsem si dočasně vzala všechny 4. Ti dva slováci jsou u jiné ChS. Rozdělila jsem je zase na dvojice. Ale kluci se nesnášeli čím dál víc. Nemá se to dělat, ale nakonec jsem tyhle dva bráchy rozdělila. Ne že by se vraždili, ale nedalo se to. Špuntův brácha miluje mazlení a lidský kontakt, tak se ho povedlo umístit. Ale Špunt je problematičtější ve vztahu k lidem, tak je stále u mě. Nechci ho dát nějakému nováčkovi nebo teleti. On nechodí kousat cíleně, ale když ho chceš vzít, tak se mu to moc nelíbí a v obraně může kousnout.
tak teď víš asi všechno a můžeš rozmýšlet ;)
Naposledy upravil Dr.Jenny dne 27 črc 2014 21:40, celkově upraveno 1
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod kawi » 27 črc 2014 21:34

jenny kdyby fakt nemel kam jit, tak teoreticky byhc ho na cas ubytovala. ale mam tu hodne kluku, takze by byl asi nasratej taky, navic byhc se mu nevenovala :oops: teoreticky by se vesel k holkam do klece, ale priznam se, ze ted chci vsehcny usetrene penize vrazit do synovo prazdnin, aby is taky uzil nejake ty vylety a vystavy, kdyz nikdy nikam nejezdime na dovolenou jako jini lide, takze se mi za kastraci platit fakt nechce :|
ale od druheho tydne vxsrpnu tu bude volna klec, kdyby nemel kam jit :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Vorva » 27 črc 2014 21:37

Tak jestli se dá kastrovat, tak se určitě zklidní, po Proužkovo kastraci už věřím že to prostě fakt pomůže :) Pak by zařaditelnej mohl být.
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 črc 2014 21:43

jsem tam ještě něco dopsala nahoře :-)

kawi tak to on u mě má svojí klec, dokonce vedle kluků a problémy mu to nedělá, ale přímo k nim nemůže...to se mi hned servali... Já nemám problém s tím, že bych na něj neměla místo. Jen je mi ho líto, že u mě se nemá tak dobře, jak by se třeba mohl mít jinde....

edit: kawi, tak to jsme na tom finančně stejně. Já sice nemám dítě, ale navalilo se mi to dost jiných věcí a na jeho kastraci prostě finance nejsou. Obzvlášť když vím, že by ho Gven nebo Mates trápili...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod kawi » 27 črc 2014 22:00

jo takhle, tak to u me by se mel stejne nebo hur jak u tebe, to je pravda, ja byhc mu extra pozornost nedavala, me staci ted vymazlovat tri cizi potkany, z toho dve mimina :lol:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Vorva » 27 črc 2014 22:04

Tak já si to promyslím :)
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Další

Zpět na Nabídka potkanů