Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Pokusná zvířata k adopci

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Re: Pokusná zvířata k adopci

Příspěvekod womi » 04 bře 2015 21:16

Prosím prosím, kdo jste adoptoval, mohli byste poskytnout pár vět do časopisu Potkan? O tom, jak proběhla adopce, jaká byla myš povahově, jak se zařazovala do skupiny, jaká byla po zvyknutí a tak? Moc mi to pomůže. Prosím do sz, stačí pár vět a foto taky potěší :-)
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod kawi » 04 bře 2015 23:21

dopdej mi smskou nebo SZ na FB do kdy to chces, nebo ti to sepisu osobne na vystave ;)
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod nevi » 05 bře 2015 10:11

Já už tohle mám částečně ve svém článku o adoptících. Takže je otázka, jestli z toho neudělat nějaké medailonky, které by se daly naházet k oběma článkům. :) Řekla bych, že sepsat Nieves a Alisou s Elenou by bylo zajímavé.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod womi » 05 bře 2015 13:16

Nevi, myslím, že minimálně Nieves by si svůj článeček zasloužila :-) Jde fakt jen o pár vět, chtěla bych tak aspoň od 10 lidí, zatím mámdva, se mnou tři, kawi bude čtvrtá a jdu zlanařit Kuklu
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Předchozí

Zpět na Nabídka potkanů