Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Pokusná zvířata k adopci

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Re: z fakulty veterinárního lékařství

Příspěvekod Vell » 25 kvě 2012 19:06

jakto že nevyšlo? :(
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod kawi » 25 kvě 2012 23:13

myslim, ze pro prazaky holcicky potkani urcite nejake budou :lol: respektivew holcina, od ktere is je beru ja, pro ne jede az prisit tyden, do toho brna :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod nevi » 25 kvě 2012 23:18

Vzhledem k tomu, že je asi převážení včera a někdy v úterý jich bylo posledních pět, nevím nevím. :roll:
Blbé je, že jsem ráno slíbila jednomu zájemci z Děčína, že mu holku vyzvednu a pohlídám, než si pro ni přijede, a pak jsem zjistila že se už asi převáželo...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod kawi » 25 kvě 2012 23:21

nevi, me psala lafly z nyxu ( ktera se stara o prevoz potkanu do prahy ), ze bude vedet presne pocty volnych potkanu v pondeli, a ze mi potom da vedet, kolik jich je volnych :smi:

plus tedy, ja klidne svoje dva tri kousky nekomu "daruju", mam svyhc potvor dost a tyhle beru jen proto, aby se neutratily :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)

Příspěvekod Zzuzka612 » 25 kvě 2012 23:26

já už sem jim teda omluvila za vidinu domova pro tři slečny (z vlastní blbosti), ale porád bych měla zájem spíš tedy o 2 holčičky kdyby mi je někdo mohl na nějakou dobu ubytovat na jak dlouho dobu ovšem ještě přesně nevím... ale během příštího týdne bych to upřesnila
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zzuzka612 » 25 kvě 2012 23:40

Vell píše:jakto že nevyšlo? :(

vlastní blbost a zbytečný zazmatkování...
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod nevi » 26 kvě 2012 10:54

Tak jsem zjistila, že jich pár ještě volných je.
V úterý je možné je po někom poslat, mám to zrovna rozřešené...

Zuzka: Chceš ty dvě vyzvednout?
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Zzuzka612 » 26 kvě 2012 16:46

Určitě dvě beru. Napíšu ještě na FB že to u mě nakonec dopadne. :) Psala mi i ta paní že se ještě povezou do Prahy tak jestli se mi to hodí můžu si je vyzvednout tam.
Moc děkuju za ubytování, v týdnu dám vědět kdy se pro ně dostanu, ale snad do měsíce bych to mohla stihnout. Moooc děkuju
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod myšule » 28 kvě 2012 08:44

Tak jsem včera sbalila syna a udělali jsme si výlet do Brna na VFU pro jednu holku.
Nakonec jsme odvezli dvě :roflcry:
Včera s nama nemluvila ani klika u dveří, ale dneska už je to lepší... :roll:

Jinak bělinky jsou úplně super, ty moje tři holky je přijaly naprosto bez problémů,
trošku je ožužlaly a teď je jich všech 5 narvaných v jednom sputniku :dancing:
myšule
Růžovka
Růžovka
Potkani: Narja (27.2. 2012, přes inzerát z iFauna)
Vittega (27.2. 2012, sestra Narji)
Ajla (10.3. 2012, z adoptovaného vrhu od Sankari)
Bělinka (pokusnička - prosinec 2011nebo leden 2012)
Eset (pokusnička - prosinec 2011 nebo leden 2012)

Příspěvekod Haslerka » 29 kvě 2012 10:49

dneska se mi ozvala Lafly z nyxu a volné jsou prý ještě 3 samice
a také 4 králice, ale to pochybuju, že by tu někdo chtěl..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod womi » 20 dub 2013 08:39

Tak už je to zase aktlání a VFU nabízí k adopci slečinky i nějaké samečky.
http://www.kozmokra.cz/hledame-domov-pr ... tkanky-259
foto od nich
Obrázek
a moje foto, aby bylo vidět, jaká je s nimi sranda :smi:
Obrázek
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Vell » 20 dub 2013 15:51

určitě se tu někdo psalo, že se dobře zařazují do smečky.. přemýšlím že bych dvě vzala k Saluše, aby aspoň dožila v něčí společnosti.. kdo s tím tedy má zkušenosti?
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie

Příspěvekod kawi » 20 dub 2013 17:27

já měla také dvě, loni :whistle:
kdyby zase zbyly dve samičky, tak si je vezmu :smi:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod womi » 20 dub 2013 17:36

já jsem pokusničku zařazovala do skupiny dalších asi 6 - 8 holek, už nevím, kolik jsem jich tehdy měla, a naprosto v poklidu.
Samozřejmě, je vhodné, aby si je vzal někdo, kdo už má nějaké zkušenosti, pro úplného začátečníka to není ono, ty samice jsou zvyklé na to, že na ně někdo šahá a chytá je, ale nelze očekávat mega vymazlené zvíře. Je potřeba počítat s tím, že ty holky můžou být vyplašené, vystrašené a budou se déle adaptovat. Ale rozhodně bude šťastnější za smečku dalších potkanů a člověka tiše trpět, než aby byly utracené.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Vell » 20 dub 2013 18:00

tak mně v podstatě nevadí, že to nebudou pusinkovací krysy.. když to nebudou hryzací hovada a budou poklidně Salče dělat společnost, aniž by jí extrémně "otravovali" jako mimina, tak budeme všichni naprosto spokojený :up:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan

PředchozíDalší

Zpět na Nabídka potkanů