Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Pokusná zvířata k adopci

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Re: z fakulty veterinárního lékařství

Příspěvekod kawi » 20 dub 2013 18:13

co si budeme povidat, ony jsou nejstastnejsi, kdyz si muzou v poklidu zit ve smecce dalsich potkanu a lcovek je nai nemusi brat z klece a mazlit :smi:

btw, kam se o ne vubec hlasit, letos? :oops:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod MikiTlask » 20 dub 2013 18:21

Kdyby zbyl nějaký sameček, zkusil bych ho dát ke Korečkovi :oops:
MikiTlask
Skákavka
Skákavka
Potkani: Štráfek von ferina mercatura
Anton von ferina mercatura
Bruton von ferina mercatura
Integer von ferina mercatura
Watt von Potkanviv
Chronos od Womi
Vačice von ferina mercatura
Ruprecht von Percy

Příspěvekod Vell » 20 dub 2013 19:36

tak 2 pokusničky rezervovány :bash:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod kawi » 20 dub 2013 20:23

tak my mame take rezervovano :bash:

womi, nevi, vy si pro pokusnicky odjedete, nebo bude nejaky dovoz do prahy? pani irkala, ze jeji otec je muze dovest, ale konec kvetna je takovy blby, bo ja budu namakavat hodiny, abyhc mohla dostat volno o prazdninach a miki bude dokoncovat diplomku :|
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)

Příspěvekod womi » 20 dub 2013 21:05

no já si žádnou neberu, potkanů mám dost. Ale Sharkie pojede příští víkend do Brna, tak se zkuste domluvit s ní na převozu.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod kawi » 20 dub 2013 21:10

ja je beru do furetky, bo tam mam sedm a z toho ctyri tu do konce leta nevydrzi, takze mista je vic nez dost :smi: miki me prekvapil, ze is bere klucinu, nemazlivyhc bojavych kluku ma ve smecce vic nez by mu bylo mile :roll:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kukla » 28 dub 2013 21:18

Nevíte, bude stačit, když tam napíšu třeba v půlce května? Já se do rozšiřování smečky moc nehrnu, ale kdyby měla nějaká myš zbejt, tak u nás zas klidně bydlet může. Tak se nechci hlásit moc brzo, abych třeba pokusničku nevyfoukla někomu, kdo o ni fakt stojí :smi:
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod kawi » 01 kvě 2013 19:31

tak paní pejřilová z adopce nám veze potkánky 13. května do prahy, s kým se na předání potkáme? :whistle:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kukla » 02 kvě 2013 10:25

Kawi a v kolik hodin asi tak, víš? Já jsem se ještě s paní nedomluvila, ale psala mi, že maj potkanů hafo, takže náhradník nenáhradník, prostě jednoho vyfásnu :-) No a máme kolem poledne doktorku, tak jestli se do tý prahy dostanu, nebo někoho budu prosit o vyzvednutí :oops: :smi:
Kukla
Superpotkan
Superpotkan

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod kawi » 02 kvě 2013 19:53

kuklo 13. kvetna v osm večer v ulici Škrétova 44/6, Praha 2 ;) mam ji napsat, at jednoho pribali i pro tebe?

jen teda aktualne se nam u nekterych krys rozjel svrab, tak bych nerada nekomu potkana brala az k nam :| nebo prinejhorsim by byl v jine kleci, ale bez 100% zaruky, ze ot nechytne take, bo netusim, jestli to je ze zradla nebo hoblin :?
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kukla » 02 kvě 2013 20:05

Jájí napíšu, jsem s ní v kontaktu, a nějak to zvíře vyzvednem, buď já, nebo muž, to je dobrá hodina :-) Díky!
Kukla
Superpotkan
Superpotkan

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod Kukla » 14 kvě 2013 13:09

Marie je doma :wohow: Je hodňoučká, poměrně nebojácná a hrozně roztomilá. S holkama jsem jí ještě nestihla seznámit, ale myslím, že to bude v pohodě, mají klece u sebe a vůbec se nijak navzájem nenervujou. Za sebe teda můžu určitě doporučit!
Kukla
Superpotkan
Superpotkan

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod chesterfield » 15 kvě 2013 05:22

zdravíme Marii bude se mít moc dobře :loveit:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod kawi » 15 kvě 2013 21:27

kuklo taky byla prvni, kdo k tomu panovi ( pritel? :oops: ) prisel, tak aby byla bojacna :lol:
náš padsněžnik ( jak se otp ise ursky fakt nevim ) bydli s miminem a celkem v pohode, holcicky bělka a bětka jsou v kleci s dalsima ohlkama a taky zadne vyrazne problemy, holky se chteji objem popasovat, tyhle bojovat odmitaji a ohlky jsou z toho cele tumpachove, ale to je asi tak vsechno :lol:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

Pokusná zvířata k adopci

Příspěvekod nevi » 25 lis 2013 22:45

Dostala jsem dnes mailem z Ústavu farmakologie VFU Brno:

Nabízíme k adopci pokusná zvířata: laboratorní potkany a králíky. Zvířata budou k odběru po ukončení zimního semestru 2013. Při odběru bude podepsána darovací smlouva, která nového majitele zavazuje k humánnímu zacházení s darovaným zvířetem a poskytnutí nového domova. Zvířata nejsou určená ke zkrmení, jsou určena pro chov (králíci) či jako pet (potkani i králíci).

Potkani – k dispozici jsou samci i samice, stáří půl roku. Barva srsti: bílá, barva očí: červená. Váha: 300 – 400 g.

Králíci – k dispozici jsou samci i samice, stáří půl roku. Barva srsti: bílá, hnědé znaky, barva očí: červené. Váha: 3 – 6 kg.

Termíny odběru: budou stanoveny, začátek prosinec 2013. Místo odběru: Ústav farmakologie, budova 22, zvířetník ústavu, 1 patro.

V případě zájmu o adopci kontaktujte: MVDr. Simona Pejřilová, PhD.
koz@email.cz

Dne 25. listopadu 2013
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

PředchozíDalší

Zpět na Nabídka potkanů