Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkaní SOS

Sháníte potkana? Podívejte se sem!
Zároveň se dozvíte kde se narodili noví potkani.
Pravidla fóra
Uvádějte, odkud jste.
Pokud nabízíte odrostlého potkana, uveďte jeho pohlaví a věk. Nejlépe přidejte fotografii.
Vyhrazujeme si právo mazat inzeráty neaktualizované déle než 3 měsíce.

Re: Potkaní SOS

Příspěvekod nevi » 12 úno 2017 12:50

Doporučuji inzerovat v prvé řadě potkany a klec až podle toho, jak dopadne jejich předávka. Prodat klec nebude problém. V Praze i Brně fungujou skvělí lidi, kteří si berou zvířata na dočasku a sami jim hledají nové domovy.
Kdybyste potřebovali zajistit odvoz do Prahy, ozvěte se, mám tam poblíž příbuzné a známou, která dříve dělala převozy zvířat.
Tohle je vlákno pro dočasky, doporučuji Nabídku potkanů, nebo dvě skupiny "Potkani v nouzi" na facebooku. Vložte mně případně inzerát na stránku Obludy z Obludária, sdílím tam běžně inzeráty.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod vronie » 12 úno 2017 17:14

Díky moc za info, ten facebook určitě zkusím a co se té klece týče, tak na tom něco bude, nerada bych aby toho někdo takhle zneužil. Klec vem čert, ale o ty moje holky mi jde. V.
vronie
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod finder » 02 bře 2018 12:39

Dobrý deň, prosím o pomoc!
Dnes ráno v lese môj pes našiel skrehnutého potkana(sú tu mínusové teploty). Je čierno-biely, pravdepodobne samička, veľmi krotká. Neviem či ju niekto stratil alebo vyhodil. Chystám sa v okolí na brány vylepiť plagáty v prípade že je ozaj len stratená. Ale v prípade, že sa jej niekto zbavil alebo sa majiteľ nenájde, nie je tu prosím niekto kto by sa jej bol ochotný ujať? Ja potkany nechovám, nikdy som žiadneho nemala, takže pre neho nemám ani klietku, mám ho teraz v prepravke pre psa.
Ďakujem za pomoc.

(Som z Bratislavy.)
Přílohy
potkan.jpg
finder
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Veselka » 03 bře 2018 03:32

Jsi moc hodná, že si ho tam nenechala. Těžko říct kde se tam vzala.
Pokud nemá kuličky, které bys rozhodně viděla, tak je to samička. S tou bohužel pomoct nemůžu, chovám kluky.
Nicméně, ačkoliv FB ráda nemám, myslím, že by šance na domov zvýšilo, kdybys (pokud už si to samozřejmě neudělala) zvýšilo šance umístit výzvu i tam. Např. skupiny Potkani, Potkani v nouzi apod..
Potkaní kluci Neposeda, Honzík, Arwinek, Strakáček, Bělásek, Hnědásek, Prcek přejmenován na Malý Strakáček 1, Malý strakáček 2, Fuzík 1, Fuzík 2, Malý Bělásek, Ferda, Malý Strakáček 3 a Malý Strakáček 4
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku,Tasíčku, Staroušku a Darwinku
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.
Společnost mi nyní dělají Arwin, Darwin, Neposeda a Honzík a spol.

Příspěvekod nevi » 03 bře 2018 22:16

Vložila to tam taky, minimálně do Potkanů v nouzi.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Předchozí

Zpět na Nabídka potkanů