Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkaní agility

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Re: Potkaní agility

Příspěvekod CZpavinka » 15 pro 2011 21:47

já si myslím, že to chce i trochu povahu potkouše :) je možný ale, že trik zapomene? Já viděla video na otočku před pamlskem a naučila sem to jen eplíka...pak už ale bylo stěhování a nebyl čas trénovat, dostal mlsku i bez otočky a teď na to prdí :roll: ale přemýšlím, že to zas zkusím...samotnou mě překvapilo, že to měl zmáknutý poměrně rychle ten posun z ukazování ruk až po povel ústní...
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod Laivine » 18 pro 2011 11:44

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1009 ... 050/video/

Aneb potkaní pyrotechnici a kočičím bodyguardem. :D Pod videem klikněte na Potkani odminují a spustí se vám reportáž. ;)
Obrázek
Laivine
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Venessa of LMG Rattery, Elfie Moomins of Opatov

Potkaní agility

Příspěvekod Descardea » 28 lis 2012 17:03

Je tu někdo, kdo se zajímá o tenhle sport, třeba ho i doma s potkyšema provozuje a chtěl by se nějak angažovat v akci, která má za cíl ukázat ho veřejnosti a udělat z něj časem sport oficiální? Pokud ano, prosím ozvěte se. Máme nápad, máme možnost získat prostředky, chybí nám jen tým. Místo bydliště nerozhoduje, stačí nadšení pro věc a ochota obětovat trochu času. Pokud máte navíc i potkáně, které agility baví, je to o to lepší! Ozvěte se, pošlu bližší info. Chceme něco opravdu udělat, ne o tom jenom mluvit.
Obrázek
Descardea
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Yewande z Mouseville
Odetta z Palety
Miranda z Palety
Roxana

Riško MyšMaš z Palety
Auberon z Mouseville
Chovatelská stanice: Pavor Nocturnus

Příspěvekod nevi » 01 pro 2012 13:00

Zatím ještě nemám postavené překážky, jen si hraju s tím, co mám doma :oops: ale mám nadšenou dospělou samici a nutím se, abych konečně ty překážky postavila.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Descardea » 01 pro 2012 19:04

Jde o to, že budeme podávat návrh projektu do ThinkBig, mohli bychom získat peníze na zakoupení vybavení (klecí, překážek) atd. a na uspořádání nějaké té akce- exhibice, případně závody, nemám ještě konečnou podobu. Jenže projekt se musí podat do 13.12. a bylo by fajn mít širší základnu lidí než nás tři nadšence. Během projektu bude založena veřejně prospěšná organizace- Český klub potkaního agility nebo tak něco, který by po skončení projektu převzal nakoupené věci a pokračoval by v činnosti, čímž by se otevřela možnost pořádat agility i na výstavách, byly by totiž pořádány pod hlavičkou jiné organizace jako samostatná akce a tím by se vyřešil problém s začarovanou větičkou o zákazu drezury ve stanovách klubu... Od Cigi máme slíbený časem překlad švédských pravidel, metodiky výcviku i zapůjčení překážek, navíc řeším, že by se dal domluvit seminář tréninku s klikrem, který má i u potkanů dost úspěch, co jsem viděla videa Zkrátka bychom to tu chtěli trochu rozjet a hledáme ochotné dobrvolníky a dobrovolné ochotníky :-)
Obrázek
Descardea
Velký potkan
Velký potkan
Odetta z Palety
Miranda z Palety
Roxana

Riško MyšMaš z Palety
Auberon z Mouseville

Příspěvekod Wolfka » 01 pro 2012 22:03

Dnes jsem zkoušela, jestli by moji kluci nějaké agility zvládli. U jednoho to vypadá, že by to šlo. :)
Obrázek
Wolfka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Bloodwing, Moe, Marley, Dukino, Mordecai,Brick, Jackie

Příspěvekod Descardea » 11 bře 2013 18:36

VZKAZ PRO VŠECHNY AGILITCHTIVÉ! Začněte masírovat potkanům nožičky, od května to začne!! :-)
Obrázek
Descardea
Velký potkan
Velký potkan
Odetta z Palety
Miranda z Palety
Roxana

Riško MyšMaš z Palety
Auberon z Mouseville

Příspěvekod nevi » 11 bře 2013 21:44

A cooo? A v Pardubicích? :whistle:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 11 bře 2013 21:46

Ty už to máš vymyšleno? Skláním hlavu
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Descardea » 12 bře 2013 09:57

Kdo si to bude chtít zkusit, první možnost bude na Bochově, další se pak uvidí :-) Zatím to bude takové hopání pro radost, ale když bude zájem, už je na světě první náčrt pravidel a když se bude dařit, můžeme jet od příštího roku naostro. Nakonec bude akce zaštiťovat ČKP (teď mě někteří sežerou :D ), je to pro všechny jednodušší, než řešit celé o.s., nicméně idea je, aby se agility (a další soutěže potkanů) staly součástí pokud možno většiny výstav v ČR a tak trochu je oživili, ozvláštnili a dodali tomu šťávu... Pokud bude zájem, budou i další doprovodné akce, mám už pár zajímavých nápadů na semináře, workshopy a další, ale to zatím dost předbíhám :-) Jen už jsem to zkrátka nevydržela :-)
Obrázek
Descardea
Velký potkan
Velký potkan
Odetta z Palety
Miranda z Palety
Roxana

Riško MyšMaš z Palety
Auberon z Mouseville

Příspěvekod chesterfield » 12 bře 2013 21:35

Des, a co takhle malínké vystoupení v Chotěboři na celostátním setkání králičího hopu? Bude to v Červenci
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Descardea » 13 bře 2013 14:13

No proč ne, přijedeme s Vell neoficiálně něco předvést :-)
Obrázek
Descardea
Velký potkan
Velký potkan
Odetta z Palety
Miranda z Palety
Roxana

Riško MyšMaš z Palety
Auberon z Mouseville

Příspěvekod Vell » 13 bře 2013 14:33

myslíš že někoho oslním se svojí izolepou? :roflcry:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Kimik » 13 bře 2013 18:08

Jak znám ty svoje lenochy, tak bych musela soutěžit leda já sama. Zkoušeli jsme to párkrát, ale vždycky to předčasně skončilo vyrváním pamlsku z ruky a zmizením někde daleko od překážek :oops:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Descardea » 13 bře 2013 18:39

Tak u nás to má úspěch jen u jedné, jedna když má náladu, tak se snaží a zbytek prd a vořech... a kluci? Ty bych k tomu nedokopala ani kdybych je přes ty překážky nosila :D
Obrázek
Descardea
Velký potkan
Velký potkan
Odetta z Palety
Miranda z Palety
Roxana

Riško MyšMaš z Palety
Auberon z Mouseville

PředchozíDalší