Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkani v umění a médiích

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Re: Potkani v umění a médiích

Příspěvekod ErumyRuby » 13 říj 2013 10:40

k těm potkaním smyslům pro otřesy a pod.. známá (už babička) pracovala dřív jako kotelnice ve staré školce a běhala jí tam spousta potkanů a myší - říkala, že je krmila, protože dobře věděla, že jakmile by se stalo, že by třeba začal unikat plyn nebo cokoliv, tak všichni zdrhnou a ona by se stihla taky odklidit dřív, než se něco stane. Dělila se s nima o svačinu a nosila jim zbytky z jídelny.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod nets » 25 říj 2013 14:12

Kód: Vybrat vše
Installing Chumtalky_3_0_noarch.rpm
[1/6] Osí.......OK
[2/6] Ofí......./dev/rainbow_bridge
[3/6] Ciri....../dev/rainbow_bridge
[4/6] Marge.....OK
[5/6] Gola......OK
[6/6] Imbusína..OK
nets
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky: Ofí, Osí, Elis, Ciri, Marge

--------------------------
Za duhovým mostem : Negí (Ella Negra), Joy (Joy Ta druhá), Vari (Varadera), Šedi, MicroNegí

Příspěvekod womi » 06 úno 2014 07:13

Potkani jsou krvelačné bestie... A zase zapomněli na ty jedovaté ocasy!
http://www.national-geographic.cz/detai ... eli-11743/
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Dyfflin » 06 úno 2014 09:07

Eh..vzhľadom k tomu, že je to National Geographic cz (aj keby to bolo sk) tak sa vyjadrovať nebudem...aspoň tam nemuseli dať fotky domácich laboratórnych potkanov :| ach jaj..nadpisy ako na aktuality.sk..a ešte tie komentáre..príde mi to ako nejaký portál pre "-násťročných"..
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod Kimik » 06 úno 2014 09:13

No aspoň už tam jasně napsali, že potkan není krysa, i to je docela pokrok. Jinak asi nemá cenu se vyjadřovat.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Kimik » 08 dub 2014 14:06

Obří potkan :roll: Lidi asi mají velký oči, mě připadá jako potkan naprosto běžné velikosti.
http://www.novinky.cz/koktejl/332805-ob ... ulici.html
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod ErumyRuby » 08 dub 2014 16:31

když on je každej zvyklej na křeččí velikost a ve zverimexu taky neuvidí dospělý potkany, většinou mívají tak max. tři měsíce. Když už něco lozí po baráku bývaj to myšky nebo rejsci, taky jsme měli, je to tak malý že to ani pastička nezaregistruje.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod goldie » 09 dub 2014 07:33

Taky sme konstatovali, že téhle velikosti by mohlo mnoho našich potkanů konkurovat :)
Potkaní slečny Dumbínka, Barbucha, Kiwi a Endynka.
Sbohem a mnoho piškotků za Duhovým mostem Emylko, Lízinko, C#inko, Metinko, Mininko, Eowyn, Liči, Delphi, Papájo, Arwen a Sumínko...
goldie
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod DraXitko » 30 črc 2014 16:19

Tak tohle už je opravdu moc...
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod Eva » 30 črc 2014 16:27

Tak to je síla!
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod Kimik » 30 črc 2014 16:40

Jo, on je trochu rozdíl mezi obyčejnou láskou ke zvířatům a nějakou chorobnou kompenzací, když si dotyčný nahrazuje nefungující mezilidské vztahy chovem (nebo spíš sběrem) zvířat. Mě můj chlap vždycky potěší tvrzením, že je rád, že i když chovám zvířata, tak jsem pořád "normální". Tím myslí, že nemám zvířata místo dětí, neoblékám jim růžové oblečky, nevozím je v kočárku a podobně.
Jo a jinak oceňuju překlad, žádné krysy, ale opravdu potkani. :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod nevi » 30 črc 2014 21:27

V tomhle případě už jsou to ale chudáci zvířata. :zip: :shock:
A mě se kdysi jeden člověk ptal, jestli si těmi zvířaty nekompenzuji absenci přítele. To jsem ještě netušila, co tím myslel. :wtf:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Vorva » 31 črc 2014 08:07

Jaj, to je hustý. To je jak v tom mym opakovacím snu, kdy mezi nima hledám ty svoje :lol: To musí být boží bý mezi nima (jo jsem magor:D )

Nevi, proč myslíš že jsou chudáci? Bych řekla že je jim fajn, akorát se jim nevěnuje po jednom, výběh maj dostatečnej a žrádlo dostávaj.
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 19 srp 2014 10:47

Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod Dyfflin » 19 srp 2014 18:58

Jenny to je úžasná fotka!!! :loveit: Ale hlas ti dávam len takýto imaginárny lebo nie som na FB :lol:
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

PředchozíDalší

Zpět na Nezařaditelné