Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Čím nás dostávají?

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Re: Čím nás dostávají?

Příspěvekod potkusaci » 25 črc 2014 16:08

A prostě tím, jak člověk přijde domů, oni se vyrovnají na klec, a oddaně čekají, co bude :loveit: - na rozdíl od kvílících a pískajících morčat, lomcujících klecí, jako kdyby celý den zůstala v kleci hlady, žízní a na prudkém slunci a potřebovala neprodleně osvobodit před nevyhnutelným zahynutím...
"Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím úžasem a úctou, čím častěji a více o nich člověk rozjímá: potkaní nebe nade mnou a mravní zákon ve mně." Immanuel Kant a potkusaci
potkusaci
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Geofrey (hooded, black) a Robin (hooded, aguti). Zverák, narození zhruba únor 2014, u nás od dubna), v avataru zleva doprava.
Womiminka (vrh E, 7.6.2014, u nás od 13.7.2014): Egiramlon - Blue (dumbo, ruská modrá, bez kresby) a Euthyrox - Black (dumbo, černá, bez kresby).
Buttefly´s NO NAME - Silver (velveteen, russian blue, self). Narozen 27.6.2014, u nás od 8.8.2014.
Morčata: Sir Simon Theodor Tobias (u nás od 6.6.2012), Tiri a Vilibald (u nás od 1.6.2012)
Džungaráci: (u nás od července 2012 postupně přicházející) Jeremy, Jennifer (+ únor 2014), Lucy, Alvin Piškotek
Myš: Remy de Ratatouille (u nás od 2.1.2012, + červenec 2012)

Re: Čím nás dostávají?

Příspěvekod Kačkač » 10 zář 2016 21:23

Jak mě Otík vidí, hned se přiběhne podívat, jestli mu nenesu jídlo - a pak se přede mnou rozplácne na bříšku, nechá se milostivě hladit, občas mi u toho olizuje ruce, skřípe zubama nebo švihá ocasem. Prostě mazlík. :loveit:

Jenda má zase tu schopnost spát v těch nejnemožnějších a nejrozkošnějších polohách. :3 A když si myje boky, vždycky se jednou ručkou zapře o zem a druhou se čapne za kus srsti, aby si ji mohl přitáhnout blíž k čumáčku.
Kačkač
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Nezařaditelné