Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkanáři z Brna a okolí

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Re: Potkanáři z Brna a okolí

Příspěvekod Vivian » 29 zář 2008 13:23

Ahojky, aj ja sa pridávam, nie som z Brna, ale z Rohatca, do Brna chodievam, ale iba občas:) Máme piatich chalanov :) a netrpezlivo sa čaká na slečny...
Vivian
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nox of Lili´s Dearest, čierny s bielymi prstami, bez PP
Cargo von Percy (Špunt) am. modrý s PP
Calacht von Percy am. modrý berkshire s PP
Křemílek of Navel (Kemyš) am. modrý solid s PP
Chovatelská stanice: ChS Vivian

Příspěvekod Mačeta » 11 říj 2008 12:18

Ahoj,
tak jsem vás našla brňáci!!!! Do Brna jsme se přestěhovali těsně po mým narození, takže už tu bydlím 28 let. A jsem na Brno patřičně hrdá :love:
Mám měsíční dumbo, aguti potkánku Gwendolínku a za měsíc nám přibude další. Tak doufám, že nás bude ještě víc a bude se konat nějakej sraz.
Mačeta
Skákavka
Skákavka
Potkani: Gwendolína (Gwenda,Gwen,Gwenoušek,Gwený)
Frída (Fíďa,Holina,Mimozemšťánek)
Fanynka(Fany,Fifinka,Fanánek,Fanoušek)

Příspěvekod Lemur » 11 říj 2008 13:49

Ahoj,
mno tak ja jsem teda taky z Brna-Obran skoro odjakziva (do 4let jsem bydlela na starym brne ale z toho si houby pamatuju :D) :), studuju na VFU aspon zatim :oops: mam dve sladky holky Amelii (dumbo, mink, 2 mesice) a Shiny (standard, beige, 3mesice) :loveit: ;)
IN OMNIA PARATUS
Life is gateway into the Hell...You have to go through, then things will be better!

ŽIVOT
......nestěžuj si, že něco tak hroznýho jsi ještě neviděl a nebudeš tu už ani minutu, když nejsi ani na začátku druhého dějství!..musíš vydržet až do konce "představení", abys pochopil, že sehnat lístky stálo za to ;)
Lemur
Růžovka
Růžovka
Potkani: Amelie (dumbo, mink)
Shiny (standard, beige)

Příspěvekod Merci » 04 úno 2009 15:15

Zdarec, původem z Brna nejsem, ale dva a půl roku tady bydlím. Jakmile jsem se odstěhovala od rodičů, tak jsem neváhala využít situace a pořídila si potkánka. Toho nejstaršího - Glenna mám tedy již dva roky. Poté, co jsme s přítelem začali bydlet spolu (bydlíme v Bystrci), naše potkaní rodinka se rozšířila. Zatím o tři a půl měsíční bratříčky Fausta a Engela a zanedlouho k nim přibyl dvouměsíční Brom. :loveit:
Merci
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Faust Sankari, Brom Sankari, Lucius (Sunny Rats), Satyr (Světlonoš),
Regis Sankari, Koniáš Sankari, Stín Zverimexák, Troll van Rattenburg, Rufus Zverimexák, Edgar Zverimexák, Frost Zverimexák

Za Duhovým mostem: Engel Sankari, Glenn :-(

Příspěvekod ErumyRuby » 25 lis 2013 14:46

hlásím se k "..a okolí". Modřice:-) Ale jinak jsem většinu života bydlela v Líšni. Mám dvě holky, jedna je ze zverimexu a byla tam dlouho sama, druhá je z domácnosti a kromě sebe navzájem se s jinýma potkanama nevídají. Jen se psama:-)
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod Ema4 » 21 úno 2015 22:14

Další brňáci :oops:

Tak já plus mí čtyři potkani v Chs Wayan (ČKP), ale mám takové ,tušení, , že potkanů brzy bude šest, pak holčička a kluk od Dynči, to máme osm a tak to snad zůstane ;)

edit: O den později: Tušení bylo správné, je nás pět, brzy to bude tedy šest :oops:
Ema4
Skákavka
Skákavka

Předchozí

Zpět na Nezařaditelné