Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Mluvíte s potkany? :-)

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Mluvíte se svými potkánky?

ano :-)
169
97%
vyjímečně
5
3%
ne
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 174

Mluvíte s potkany? :-)

Příspěvekod Nefertity » 30 dub 2007 12:32

Tak by mě zajímalo, jestli jsem jediná trhlá :lol:

Teď jsem stahovala žaluzii, která mi vzápětí slítla, Ouzinka sebou trhla a zbudila se. Tak jsem se jí omluvila :roflcry: a dala jí piškotek. Nebo jindy jsem jim schopná klidně něco vyprávět a rodinní příslušníci za mnou chodí, jestli je prý nevolám :roflcry:

Tak se pochlubte, jestli a jak se svými potkánky komunikujete :angle:
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Mája » 30 dub 2007 12:38

Já myslím, že každý mluví s těma svýma potvorama...a zvláště na veřejnosti to někdy vypadá opravdu zvláštně, když trpíte samomluvou... :D
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Viktor » 30 dub 2007 12:39

Většinou na ně promluvím, když přijdu domů nebo když jim přinesu něco dobrého k snědku. Jinak se naše komunikace omezuje spíše na "Pojď sem", "Co tam děláš!?!", "Proč jsi to rozkousal??" a tak ;)
A rat that is a little faster, a little more careful, a little cleaner and a little smarter... is probably a half-wild rat
Viktor
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bývali: Piškot & Burák & Baylee & Garp & Hasky & Hanibal & Cesar & Kawi & Artuš & Kryštof & Barnabáš & Vendelín & Král Šalamoun

Příspěvekod kytka » 30 dub 2007 12:42

tak na povidani s potkanama nic spatneho neni... az nam potkysci zacnou odpovidat, bude tö horsi :roflmao:
Ze člověka, který tleSKÁ na SKA, nemůže být nikdy troSKA...to pouze ta nelidSKA stvoreni, ktera vříSKAjí na dneSKA tak oblíbená diSKA, jsou uprSKAná upirSKA SKAženost lidstva...láSKA nade vše!!!
kytka
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod nikika » 30 dub 2007 12:46

kytka-ja myslim ze by to bylo spis lepsi :) ja se svyma zviratkama taky mluvim.a kdyz chci neco od michala tak musim prijit k nemu a upozornit ho ze na nej mluvim protoze vetsinou kdyz neodpovi a ja se ptam proc me neposloucha tak rekne"ja myslel ze mluvis s mysakama(nebo kocourem,kreckama)" :roflmao: :whistle: :roflcry:
nikika
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Nergita » 30 dub 2007 12:49

já si s potkanama povídam:o) Včera jsem si s Lei-Lei povídala celou přednášku:o)
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod mikka » 30 dub 2007 12:55

No jasně, že si s holkama povídám :wink: ...nejčastěji se jich ptám co jim mám dneska uvařit k večeři nebo jim nadávám :oops: :lol: ...jinak já mluvim asi tak se všema svýma zvířatama jen s rybičkama si moc nepokecám, protože mě pod vodou neslyší :( Ale uplně nejvíc si asi povídám s kočkou, protože mi i odpovídá :D Někdy si říkám, jestli mi už z těch zvířat nehrabe :oops: :whistle:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Cesmína » 30 dub 2007 17:45

Já si s holkama taky povídám.
Když příjdu z práce, tak první zamířím do kuchyně pozdravit holky. :) A taky se jich ptám, jak se měly...apod.
Cesmína
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod kofola » 30 dub 2007 18:54

Akonáhle ráno vstanem a vyjdem z izby, pekne chalanov pozdravím, pokecám si s nimi, ako sa im spalo, čo robili, dám im nejakú mlsku a idem do práce. A keď z práce prídem, uvítam najskôr ich. Priateľ keď sa xce so mnou zvítať, musí zdvihnúť zadok a vyjsť z izby, lebo hold....potky sú potky...
Nehovoriac o tom,že s nimi kecám keď ideme vonku, keď sa venčia...proste stále....Príde mi to prirodzené.
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jordannus Mouseville
Chloramphenicol Womi´s rats
Zajac Iletis

Příspěvekod Tara » 30 dub 2007 19:11

ja si s klukama povidam..treba..co to tam citis?no co to jee?pejsek vid?hafan velkej... :lol: :lol: :lol: no prpste.."normalne" :lol: :lol:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Deidrana » 30 dub 2007 20:38

tiez stale kecam :lol: ked mam Krtka v meste a kecam s nim a on je pod mikinou tak nechcem vediet co si o mne ostatny myslia :roflcry: ale tiez by mi bolo divne keby okolo mna niekto isiel a rozpraval sa s kabelkou :roflcry: a s pozdravom je to u mna ako u Kofci najpv potky potom rodina :whistle:
Obrázek
Deidrana
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod kofola » 30 dub 2007 20:42

Heh, a tiez sa na teba potom skaredo pozeraju, ze prednost maju zvierata? Ale inak v poslednej dobe sa s nimi zacala rozpravat aj Janko, takze pokroooook... ;-)
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jordannus Mouseville
Chloramphenicol Womi´s rats
Zajac Iletis

Příspěvekod Deidrana » 30 dub 2007 21:15

oni si uz zvykli :) u nas sa s nimi rozpravaju vsetci :lol:
Obrázek
Deidrana
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod WhiteDevill » 01 kvě 2007 08:54

Tak u nás je to tak,že já kecám s holkama a máma s psem :lol: Myslim že jsme nejukecanější famílie v baráku :D :whistle:
Život je jako bonboniéra,nikdy nevíš,který kousek si vytáhneš...
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Veve » 01 kvě 2007 11:09

Ja si s Krisi povidam celkem casto, nejvic rano, kdyz ji nemuzu s sebou vzit do prace a pak kdyz prijdu z prace :D
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Další

Zpět na Nezařaditelné