Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkani v posteli???

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Pouštíte si potkany do postele???

ano
167
83%
ne
18
9%
nezkoušel/a jsem
11
5%
spí se mnou celou noc
6
3%

Celkem hlasů : 202

Re: Potkani v posteli???

Příspěvekod katelyn » 16 úno 2009 17:56

Já mám doma tři potkany, tu nejstarší do postele nepouštím, ona je už taková babička, mladší jen někdy, ale ta má sklony kousat povlečení a stejně nevydrží na jednom místě, ale ten nejmladší(Rockyšek)ten je v posteli od rána do večera, vždycky si zaleze do peřiny a spí :)
katelyn
Růžovka
Růžovka
Potkani: Lady, Akira, Roxanne a Safira

Příspěvekod gatcha » 19 úno 2009 14:58

Kdyz jsem si prinesla Jozina domu, tak jsem ho prvne pustila na gauci, tam zacal litat a postupem casu zacal preskakovat i na vedlejsi kresla, na zemi jsem ho zatim jeste nepustila, jelikoz nemam zajisteny draty a vim od kralicku, ze pro ne to byla zvlast asi mnamka :roflcry:. Nevim tedy jak na ne bude reagovat, ale rekla bych, ze stejne jako kralici ci jina mala zviratka:). Kazdopadne par dni na to, jsem ho pustila do postele, zacal tam litat jak silenej a chtel se prat :roflmao: ( pereme se kazdy den ), nejvic si libuje v ruznej skulinach v perine, tam se pak schovava a nechce vylezt, ovsem ja ho dycky najdu :lol: Zatim jsem si nevsimla, ze bych mela neco okousaneho, celkove ani moc nekouse, jen tak lehce neco stiskne, prozatim. Je stale jeste mrne :whistle: Evidentne se mu, ale v posteli libi a tuhle mi tam i na par hodin usnul, ale spat s nim bych si netroufla, uz jenom, ze bych se bala, ze ho zalehnu :whistle: .
gatcha
Růžovka
Růžovka
Potkani: Jóžin ( LMG Rattery )

Příspěvekod Kadarka » 20 úno 2009 11:02

s tím kousáním věcí - mám zkušenost, že holky, když byly malý taky nic nekousaly. Zhoršilo se to až tak kolem tří, čtyř měsíců. Teď ohlodávají všechno
Kadarka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Všichni moji potkánci jsou už za duhovým mostem a nové teď bohužel nemůžu mít.

Příspěvekod gatcha » 20 úno 2009 13:07

No tak to se mam, na co tesit :roflmao: , zkusenosti s kralicky uz me naucily, ze neni radno je nechat bez dohledu. U te posledni jsem prisla o dost veci, nekolik nabijecek, bedny od pc, kytky, ozrane skrine, vyskubana vlakna z koberce, par lampicek, lednicka ( u ktere dostala 220 a mela ohorely cumacek :zip: ), ale prezila, ohlodane nohy od zidli, no proste snad asi vsechno :roflcry: , ale byl to milacek :loveit: . Ted uz je taky za duhovym mostem spolecne s Karlem :loveit:
gatcha
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod LeDika » 20 úno 2009 15:31

zatím ano, protože spíme na rozkládací sedačce v obýváku, ložnice není dodělaná. Jak bude tak asi ne, nechtěla bych mít počůraný peřiny a fleky na nich...a spinkat s nima celou noc bych měla strach že ho zalehnu nebo tak něco...ale je to roztomilý :hug:
MYŠÁCI FOREVER !!!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LeDika
Skákavka
Skákavka
Potkani: moji potkánci Stewart s Arturem a pejsek JRT Monty

Příspěvekod ryc086 » 20 úno 2009 20:28

postel byla první kde se myšák nejdřív otrkal, teda spíš pod peřinou kde má tmu a moc se mu to líbí :love: no mně taky jak pořád lítá z jednoho konce na druhý. a počůrané povlečení není problém, je oranžové a navíc jsem barvoslepej :roflcry: a ne že by bylo prochcané ale takovejch pár kapek, co už. dyt je ještě miminko :oops: :lol:
Obrázek
ryc086
Růžovka
Růžovka
Potkani: Furfur von Percy
Bebešin Gůůgl

Za duhovým mostem ...
Bebešin Rumburak 3.7.2007 - 1.2.2009

Příspěvekod tosha » 21 úno 2009 17:50

naši potkani do postele mohou.....jednou s námi spali.....vždycky vlezou do povlaků a pak je musíme vytahovat nu :roflmao: :lol:
Prosím, klikněte jinak zemřou

Klikněte, jinak umřou
tosha
Růžovka
Růžovka
Potkani: Don zlatochloupek od máji-strašnej mazel a hodnej klučina; Eminem od máji-trochu stydlivka a bojítko :); Čaj, rum, bum od máji-zlobidlo bojítko, musí být pánem klece

všichni sou to klučíci mí milováníí :) x)

Příspěvekod Wohma » 22 úno 2009 11:32

Ted se nam s Merci dvakrat povedlo zapomenout je vratit do klece a zavrit, takze nas napred kolem cca druhe a pak kolem ctvrte vzbudilo nase mimino (Lucius), kdyz nam okusovalo vicka a rty :D
Wohma
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod gatcha » 23 úno 2009 09:21

No tak po vcerejsim zjisteni, ze mam na nekolika mistech rozkousane povleceni, konstatuji, ze do postele Jozina pustim jenom, kdyz mu tam dam nejakou starsi deku. Do te at si kouse, ale nerada bych mela rozkousanou i perinu :( .
gatcha
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod LeDika » 23 úno 2009 11:09

tak jsem včera málem přišla o ponožky a o výzdobu na nich :roflmao: Měla jsem Stewiho v posteli a peřin si vůbec nevšímal, jen ho pořád dráždily moje krásný spací ponožky, pořád mě tu kočku vožíral :roflmao: Jsem sem dala vzorek aby jste viděli co ho tak strašně lákalo :roll: :smi:

Obrázek
Obrázek
MYŠÁCI FOREVER !!!

LeDika
Skákavka
Skákavka
Potkani: moji potkánci Stewart s Arturem a pejsek JRT Monty

Příspěvekod Wohma » 23 úno 2009 11:10

Na prosteradla bacha, my v nich uz mame vyhlodany dirky, vzdycky tim prostrkuji cumacky, kdyz jsou pod nema zalezli :D
Wohma
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Sjů* » 28 bře 2009 12:16

Tak jelikož nemám v pokoji žádný delší předmět, po kterém by si mohla poběhat, tak pouštím ;) Pár loužiček už udělat stihla, ale tak co. Nemám odvahu pouštět ji už volně po pokoji, to až bude umět aspoň na to zavolání :smi:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod Tkanu » 30 bře 2009 16:35

A spíte někdo s potkanem v posteli? Když se přijde Sametka přitulit ke mně, tak ji radši dám zpátky na zem, bojím se, že bych ji zalehla... Je to možný?
Tkanu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Sametka
Vzpomínáme: Tkanička Mašlička Hvězdička Knoflenka

Příspěvekod Sharkie » 30 bře 2009 17:31

spala som len s marodom, aj to len kym mu nebolo dostatocne zle.. niezeby som sa potom bala zalahnutia, ale ked sa ti kazdu pol hodinu pride na nos posadit mys, tak si uvedomis, ze sa tak spat moc neda a radsej ju zavries :roflcry: ale kym mu bolo zle, tak mi spal schuleny vedla hlavy na vankusi a akurat sa sem tam odisiel do klietky, co bola vedla mna napit a najest
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Sjů* » 30 bře 2009 18:33

Tkanu píše:A spíte někdo s potkanem v posteli? Když se přijde Sametka přitulit ke mně, tak ji radši dám zpátky na zem, bojím se, že bych ji zalehla... Je to možný?

to samý no :angel: Radši neriskuju, navíc by se ani neměla jak dostat domů, páč na ten způsob jak z postele ještě nepřišla :smi:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

PředchozíDalší

Zpět na Nezařaditelné