Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkani v posteli???

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Pouštíte si potkany do postele???

ano
166
83%
ne
18
9%
nezkoušel/a jsem
11
5%
spí se mnou celou noc
6
3%

Celkem hlasů : 201

Re: Potkani v posteli???

Příspěvekod jani » 27 bře 2008 17:26

moje potkanky maji postel nejradši,protože mám velkou dvojpostel,a ony tam hrozně poskakujou,schovávají se za polštáře a tak.. a miláček Piškotka vždycky když se dostatečně vyblbne tak usne za polštářkem a vydrží tam třeba 2 hodiny...ale přes noc bych je tam radši nedala,protože ze spaní taky dělám nesmysly a furt se převaluju....chudinky by byly ráno na placičku :lol:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Lucka,Cigi a Stinky » 09 dub 2008 16:45

Já holky pouštim po celim svim pokoji a postel je už samozřejmost =). V povlečení mám sem tam nějakou tu dirku ale ještě to jde. Zato prostěradlo už je v horšim stavu. Mám svoje dvě nebo tři a jiný si už neberu jelikož maj vždycky úplně děraví rohy :D. Nevim co je k tomu tak láká =). Jinak přes celou noc bych s nima nespala. Bála bych se že je zalehnu a nebo že mi přes noc obrátěj celej pokoj vzhůru nohama :D.
http://www.cigi-stinky.wz.cz ---> web mojich slečen :)
http://web.uhk.cz/b chs Rats lairc ----> náš pes Honey

Obrázek
Lucka,Cigi a Stinky
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Oria von Pako (Stinky),
Doris,
Natálka,
Exekuce Sankari (Rory)

vzpomínáme na Julču :-* a
Olea von Pako (Cigi)

Příspěvekod jani » 09 dub 2008 16:59

no s tim kousánim povlečení je to hrůza! když pouštim do postele tak už peřiny dávám pryč automaticky,protože máma málem vyletěla z kůže když viděla co provedli ( a ony to byly jen takové nevinné malé dírky:-) no ale prostěradlo nechávaj na pokoji,to jim asi nechutná :roflcry: a povlečení na polštáře taky ne,tak já nevim no...ale ty zlobivky snad vědí co rozkousat! třeba přítelovi jedna mrška (ani nevim už která) vykousala dírky do mikyny iron maiden,ale ty dírky,a že jich není málo,jsou jen na tom obrázku :roflcry:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Nika » 24 dub 2008 21:03

Moji potkánci tráví v posteli prakticky většinu času co jsem doma. Když je pustím prozkoumají okolí a šup do postele. Povlečení ZATÍM přeživá jen s malinkatými újmami - díky bohu, protože jinak bych doma přišla k újmě na zdraví já... :smi:
Nika
Růžovka
Růžovka
Potkani: QUAX VON PAKO
HOP OD RIKY (STUART)

Příspěvekod Lenka » 02 čer 2008 20:56

Sedulka píše:Zajímalo by mě,jestli si pouštíte ty potvůrky i do postele nebo si je tam dokonce necháváte přes noc???Ty moje bohužel do postele nemůžou,protože se tam okamžitě vyčůrají a hned potom se pustí do cupování povlečení :( :( :(

Mou Heather jsem ochočila na postýlce :-) teď ji už pouštim po pokoji a v poho :-) Nechá se chytit a všechno... 1x se mi tam sice vyčůrala, ale jen pidikalužičku na deku, tak to ani neva. Jinak mi tam nebobkuje a nic. Ale jak přišla na to, že se dá chodit po celym pokoji, tak už ji na posteli nikdo neudrží :-D
Lenka
Růžovka
Růžovka
Potkani:
♀ Heather (Hedr)
♀ Jessie (Džesí)

Příspěvekod gruncza » 11 čer 2008 14:32

Hahaa, tak vidím, že jsou všechny příšerky stejný... Já mám díry ve všem, prostěradlo ani povlečení neřeší dokonce už ani maminka ;) Zlobila se , když viděla nakousanou novou matraci.. Ale po tom, co nám myšule rozhryzaly rohy od koberce a teď je mám zalitý betonem , aby ke mně nemohly cizí návštěvnice z pole, už jí nepřekvapí fakt nic :D . My jsme pojali teorii "kousejte si, co je libo, hlavně když se neotrávíte" po tom, co Karča zchoupala Ibuprofen..
gruncza
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod kabakov » 13 čer 2008 09:10

Děs kdyz podnikal sve prvni krizove vypravy po mem pokoji tak se po chvili dostal zpoza skrine skulinou do me postele a zacal si to tam znackovat, coz se mi zrovna moc nelibilo, tak me to naucilo si po nekolika letech zase zacit zastylat, ale vzhledem k tomu ze jsem kuze lina, tak na to casto zapomenu a zrovna vcera jsem hledal kde se toula a zjistil jsem ze je schovany pod dekou a chrni, takze to s nim take nekdy zkusim schrupnout, protoze je to vzdy vecer boj abych ho zahnal do klece.

nastesti ho kousani vseho mozneho nejak preslo a tak povleceni moc neutrpi. Je to spis zlodej, co se snazi vse si odnest do domecku, nez aby se to snazil rozkousat (tedy krome sesitu do skoly, ktere mu ale s chuti prenechavam, alespon jeden z nas to uceni zere ;) )
kabakov
Růžovka
Růžovka
Potkani: Děs

Příspěvekod Káča » 05 zář 2008 16:19

potkani mi do postele sice můžou, ale nechodí tam... vždycky spíš vyhupnou na sedačku a tam se mi schovaj v oblečení. (od jisté doby jsem to vzdala s drahýma tričkama, kalhotama, mikinama,... :roflcry: )
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Angie » 10 zář 2008 13:07

To muj mysak nekouse nic, jen obcas najdu par malych direk v jeho hadrech v domku. V posteli vzdycky hrozne radi, samozrejme se taky zvysi jeho vylucovaci schopnosti, takze hovinek a curanek neni malo, ale pak se unavi a spinka. Na noc si ho nesmim brat, protoze pritel ho nesnasi :(
Angie
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Káča » 10 zář 2008 18:03

Angie píše:To muj mysak nekouse nic, jen obcas najdu par malych direk v jeho hadrech v domku. V posteli vzdycky hrozne radi, samozrejme se taky zvysi jeho vylucovaci schopnosti, takze hovinek a curanek neni malo, ale pak se unavi a spinka. Na noc si ho nesmim brat, protoze pritel ho nesnasi :(

ty by sis ho brala do poslete na noc??? :shock: to asi neni nejlepší nápad, potkan v noci nespí a člověk se převaluje, kope, chrápe, slintá na polštář, funí, žvatlá ze spaní, vrže zubama, mlaská, spí s otevřenou pusou, skopává peřinu, cuká se ze sna, potí se a pokud ste na to dva a ještě se k sobě tulíte...no pokud chceš, aby potkan žil tak to nedělej! stejně sleze a bude ti pochodovat po pokoji nebo(v tom horším připadě) ho mezi sebou rozmáčknete, zalehnete atd. :|
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Anies » 14 zář 2008 17:05

ja si svojí potkanku do postele beru vždycky :)
přes noc jsem to ještě ale radši neskoušela :D
nikdy se mi ještě do postele nevyčůrala, vždycky když se jí chce tak ke mně přiběhne koukne na mě a zaskřípe zubkama :lol: :up:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Sandynka :-* miláček, byla nejúžasnějším potkánkem (2.9.2008-9.11.2010), Micinka moje malá sestřička, vyrůstala se mnou od 10 let, nejlepší králíček na celém světě :-*(19.4.2004-23.1.2012)
Čumáčci co se mnou žijí: Tracynka (12.10.2011-) a Flyinka (29.11.2011-) :-*
Anies
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: potkanice Sandy :-*

Příspěvekod Cayro » 14 zář 2008 19:42

Myšík mi do postele chodí běžně. Když jsem doma, tak se spolu ještě chvíli ráno pelešíme, jinak aspoň večer si u mne užívá lezení pod dekou a průzkumy. Ale nespí se mnou, to bych se bála. Na zem by sice neslezl, ale já spím hodně neklidně a bála bych se, že ho zamáčknu.
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod AlexisDraculea » 14 říj 2008 15:14

No proč né? Zatim mi nic nerozkousal..ale spát ne, bála bych se...ale jinak s oblibou lítá po peřinách jak šílenej..zvlášť večír a v noci, než jdem spát:-))
AlexisDraculea
Růžovka
Růžovka
Potkani: Stuart Myšohryz

Příspěvekod kawi » 14 říj 2008 15:21

bezne po posteli behaji, nektere potkany poustim jenom tam, abych je potom nemusel nahanet po byte a pravidelne kdykoli neni pritelkyne odma, tak s nekolika z nich spinkam v posteli :loveit:

jo a vivianne mi driv zdrhala z klece za mnou do postele, kdyz jsem spal :up:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Sharkie » 04 úno 2009 10:04

Tak sme prezili spolocne prvu noc s mysakom v jednej posteli a v pohode. Periny nehryzol, aj ked vzhladom na tie diery este po samickach, co som mala kedysi, by to bolo uplne jedno. Bobkovat chodil sposobne do klietky, ktoru som mu presunula na postel. Inak sa do nej par krat siel len najest a napit. Spal bud skraja pod mojim vankusom, ale v mysej klokanke, ktoru som mu dala tiez na postel. Inac mi prislo, ze skoro celu noc lozil, ale tak nejak ma to ani moc nebudilo, az kym si mi nesadol na nos, zrovna v case trochu neprijemneho snu (ale aspon ma zobudil :lol: ) A musim ho teda pochvalit, ze nikam nezdrhal, aj ked mal moznost a celkovo sa spraval ako zlaticko :loveit:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

PředchozíDalší

Zpět na Nezařaditelné