Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkani v posteli???

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Pouštíte si potkany do postele???

ano
166
83%
ne
18
9%
nezkoušel/a jsem
11
5%
spí se mnou celou noc
6
3%

Celkem hlasů : 201

Re: Potkani v posteli???

Příspěvekod ErumyRuby » 17 říj 2013 12:28

Přivlastnily si polštář... mám dva a ony už úplně rozkousaly povlak na tom spodním, satén jim naštěstí asi nechutná takže peřina a druhej polštář jsou ok. Ale lezou do povlaku od peřiny a hrozně se baví protože je obvykle nemůžu vylovit:-D
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod chesterfield » 17 říj 2013 17:44

já bych se možná nespoléhala na to, že ji satén nechutná - je li to nějaké lepší povlečení honem dát jiné, které může být v cárech :smi:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod ErumyRuby » 17 říj 2013 21:00

Když my jiný nemáme než saténový.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod chesterfield » 18 říj 2013 05:13

brrr - promin, já z něj mám husí kůži, no jo tak s tím počítat, že bude satenový perforovaný
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod ErumyRuby » 18 říj 2013 09:02

Jo no ja doufam ze vydrzi dlouho:-) vcera si ari nasla nejak cesticku z postele nq zem, do klece a na okno. Nemohla jsem ji najit a pak jsem ji objevila v truhliku:-D
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod La Tapi » 26 led 2014 22:45

Postel bylo první místo ta běhání :-) Když jsme zjistili, že je to výjimečné stvoření, které kabely nekouše, tak už běhá všude. (Takže okousaná nabíječka od mobilu a noťasu proběhla, ale pořád je to nejmíň hlodavý stvoření a jen občas hlídám, podle toho jakou má náladu...)
Přes den s náma spí, ale ona usne jedině když jsme s přítelem oba. V noci nesmí, abysme ji nezalehli. Kdyby usnula jen v mojí přítomnosti, tak bych ji nechala spinkat celou noc. Jenže ona potřebuje oba :loveit: Akorát když přítel byl nemocnej, tak chtěla spát s nim, vždycky oba totálně vytuhli spolu v objetí.

Ostatní potkánci vždycky chtěli po nějaký době stejně do klece, do svýho domečku, mít klid.
La Tapi
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod estrius » 27 led 2014 09:11

ErumyRuby píše:Přivlastnily si polštář... mám dva a ony už úplně rozkousaly povlak na tom spodním, satén jim naštěstí asi nechutná takže peřina a druhej polštář jsou ok. Ale lezou do povlaku od peřiny a hrozně se baví protože je obvykle nemůžu vylovit:-D

Já mam taky zkušenos, že satén nechutná, zato mám takovou tu ručně dělanou bavlněnou deku a ta teda vede... :smi:
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Příspěvekod ErumyRuby » 27 led 2014 21:54

Jo nám taky žerou deku:-D
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod lucka12 » 14 pro 2015 17:42

U mňa je to tak, že ja som vlastne nikdy nechcela, ani ma nikdy nenapadlo dať potkaníkov (♥) na posteľ. Až do dňa, keď mi potkan skočil na posteľ a ... no ako "skúsenejší" chovateľ, viem, že potkana niečo takéto jednoducho neodnaučíte. A tak je už úplne bežné že mi potkan leze po posteli... i keď mňa to neteší, lebo je samec - jeho motto je "cikám kade chodím" :roflmao: emh... a no - podľa mňa nieje vôbec dobrý nápad, dať si potkana/potkanov cez NOC na posteľ :roll: ráno bude ako placka :smi: . A posteľ odporúčam, keď chcete aby mal potkan aspoň mini výbeh a nieje ešte stopercentne naučený na ruky :up: .
Dumbo + môj krásny rozmaznaní potkan + hiperaktívny +* Moje krásne zlatíčko
lucka12
Růžovka
Růžovka
Potkani: Dumbo :)

Příspěvekod Xiraxis » 15 pro 2015 09:28

Po posteli moje holky běhají... strašně rádi norují pod peřinou :loveit: a přiznám se, že se mnou párkrát spali přes noc... (naštěstí jsem dost klidnej spáč - v jaké pozici usnu, v té se obvykle porbudím) vždy se rozprotřou podél těla kde spinakíjí nebo po mkě lozí... :loveit:
Obrázek
Xiraxis
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod nevi » 15 pro 2015 15:22

Potkana jsem v noci měla v posteli třikrát, chvilku a bez mého svolení :P . Jednou jsem v polospánku slyšela ránu, jak si Iriska otevřela klec. Podruhé jsem to neslyšela, ale přeběhla mi přes obličej. A jednou mě probudil podezřelý rachot, v polospánku jsem se spletla při přepočítávání potkanů v otevřené kleci a jakmile jsem si zase lehla, něco se mi otřelo o obličej. :shock: :lol:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Xiraxis » 15 pro 2015 20:39

Přiznám se, ačkoliv vám asi zvednu žaludek, když jsem s nima usnul, tak Vanilka mi sežrala strupy na patách od roztržených puchýřů a pak vylizovala krev :twisted:
Obrázek
Xiraxis
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Vorva » 15 pro 2015 20:56

Tos mi připomněl, jak mi můj pes vždycky v noci když jsem spala "vyžrala" opar :lol: :lol:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Předchozí

Zpět na Nezařaditelné