Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Dotaz spoluprace

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Dotaz spoluprace

Příspěvekod Kovy » 06 črc 2016 10:43

Zdravím, omlouvám se ale jako nováček na tomto fóru nevím kam bych zařadil můj příspěvek.

Chtěl bych se zeptat zda je možná spolupráce s nějakou chovnou stanici v okolí. Sám chovám dva potkanky které jsem získal od miminka 5 týdnu po jejich narození od své kamarádky.
Do budoucna bych velmi rád našel spolupráci s nějakou chovné u stanici popřípadě bych rád chybnou stanici založil do budoucna. Jsem z Liberce, ale větší množství času trávím v Ústí nad Labem. Děkuji za případne odpovědi. Omlouvám se za případné chyby ale telefon mi upravoval slova
Kovy
Růžovka
Růžovka

Re: Dotaz spoluprace

Příspěvekod Kimik » 06 črc 2016 16:18

Pokud vím, tak sem zrovna moc chovatelek z chovatelských stanic nechodí, možná se zkus spíš podívat na různé potkaní skupiny na FB. Ale taky by to chtělo trochu upřesnit, jakou spolupráci si představuješ, v čem by spočívala atd.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Kovy » 06 črc 2016 17:45

No tak já myslím jako spolupráce ve smyslu potkanku. Staraní se o potkanky, případně bych se rád dozvěděl jak na ty věci ohledně založení chovky. Popřípadě bych rád i odebral nějaká mimca
Kovy
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Plamínek » 06 črc 2016 19:52

FB "Potkani", "Potkaní svět", event. zde chovatelské stanice.
Born stupid?
Try again!
Plamínek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Mám: ještě v bříšku maminy
Hlídají mě: Fousek, Mazlík, Lumpík

Příspěvekod womi » 07 črc 2016 06:27

Kdyžtak se mi ozvi do sz a probereme, co tě zajímá. V sekci chs je i stručný návod, jak založit stanici. JInak v Liberci je CHS Legendary rats a v Ústí je třeba CHS Lavan. Oboje najdeš na :google:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Zpět na Nezařaditelné