Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkaní úchylky

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Potkaní úchylky

Příspěvekod Ka-Boom! » 16 říj 2015 16:49

Tak jsem se rozhodla založit další z vtipných a zároveň divných témat. Týká se potkaních úchylek :lol: Má váš potkan taky nějakou úchylku ?
Moji mají takovou, že mi pořád ''ochutnávají'' dlaně a prsty :lol: Prostě si sednou, chytnou si můj prst a začnou ho lízat :roflcry:
Prostě normálka ...... :roflcry:
Ka-Boom!
Růžovka
Růžovka

Re: Potkaní úchykly

Příspěvekod nevi » 16 říj 2015 18:20

nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Re: Potkaní úchykly

Příspěvekod noha » 16 říj 2015 19:31

U nás klasika - ukrást a zničit. Tužky, víčka od flašek, obaly. Nejoblíbenější jsou ale nepoužitý filtry na balený cigára, ty si roztahaj po celym obýváku a kleci. Na mě pak zbydou jenom rozdrbaný chumle a tak nemam jak ubalit cigáro :D asi chtěj abych přestala :D
Honit peří - zprvu zničili všechny lapače snů a peřový náušnice, pak jsem pro ně začala peří všemožně sbírat. Se štětcema to taky funguje.
Pak vždycky tak srandovně vystrkujou packy z klece a chytaj mi prsty :)
Teď jsem taky vysledovala, že všechny moje holky moc dobře ví, kam kadit. Vždycky!! když jsem u klece nebo ve stejný místnosti, všechny choděj kadit hezky slušně na záchod. Tak pak nechápu, že je klec plná bobků mimo záchod a i mimo patro záchodu. Mam podezdření, že mi na záchod pěkně kašlou a akorát přede mnou hrajou, že ho fakt používaj :D
Znám vše, ač nic bych neznal radši,
znám chlapy mdlé i ruměné,
znám Smrt, jež všechny pod zem vtlačí,
znám cokoli, jen sebe ne.
noha
Růžovka
Růžovka
Potkani: Létající - nar. říjen 2013, samička. Hyperaktivní milovník jídla :)

Tygr - nar. listopad 2013, samička. Hraje stydlivou a bázlivou, aby mohla dělat potají a v tichosti větší průšvihy.

Re: Potkaní úchylky

Příspěvekod lucka12 » 05 lis 2015 20:32

Môj Dumbo má NAOZAJ divnú úchylku ... :lol: :lol: vždy , my ociká boty ... :roll: A to vždy ... :dozey:
Dumbo + môj krásny rozmaznaní potkan + hiperaktívny +* Moje krásne zlatíčko
lucka12
Růžovka
Růžovka
Potkani: Dumbo :)

Příspěvekod chesterfield » 06 lis 2015 09:00

Pokial je toho málo, tak si ich len značkuje. A pretože zvonku zase smrdia ináč tak značkuje znovu a znovu
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Kimik » 06 lis 2015 12:28

Já bych ho k botám vůbec nepouštěla, zvenku si přineseš špínu a bacily a bůhví co ještě, takže je lepší, aby se k nim vůbec nedostal. Jinak souhlasím, prostě si přeznačkovává cizí pachy.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod marfysu » 11 pro 2015 17:28

Moje holky to mají asi takhle:

-Penny furt hrabe v záchodě, vyhazuje z něj šutry, kočkolit a podestýlku. Naštěstí mají záchod na patře a tak, když to všechno vychází, vše zametu a hodím ji to tam zpátky. :tutu:

-Všechny si nosí do záchoda jídlo. Tam ho v lepším případě žerou a v horším ho tam nechávají. Nejhorší je, když si tam zatáhnou mandarinku, nebo cokoliv mokrého. Je to od toho kočkolitu pěkně obalené a spokojeně to tam hnije, dokud jim ten kočkolit nevyměním. :grr:

-Jakmile ukořistí nějaký papír, nebo kousek kartonové trubky, hned si ho odtáhnou do sputniku, aby to tam měly měkké. S tím bych neměl problém (koneckonců, je to přirozené, stavět si hnízdo), ale oni jsou líné vylézt ze sputniků a vyčůrat se do záchoda. Čůrají si pěkně pod sebe a ten papír pod nimi je pěkně promočený. :grr:
:loveit: Nechápu, jak někdo může chovat jiné zvíře, nežli potkana...
...potkan je nejlepší přítel člověka.
:bash:
marfysu
Růžovka
Růžovka
Potkani: Penny, Bazinga, Hysterka, Blessie
† Bernadett

Příspěvekod Plamínek » 02 led 2016 16:07

Božínku, to mi připomnělo Mazlíka. Ve sputniku tolik papíru, že se tam málem nevešel. Ale když to měli promočené, tak to ze sputniku vyhazovali. :-)
Born stupid?
Try again!
Plamínek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Mám: ještě v bříšku maminy
Hlídají mě: Fousek, Mazlík, Lumpík

Příspěvekod marfysu » 04 led 2016 17:59

Mým je to jedno :tutu: . Je mi líto, ale odstranil jsem jim z klece veškeré trubky na kousání a prolézání. I tak ve sputnících občas naleznu nějaký papír a podobně :frown:. Před tím jsem jim to tam pravidelně vytíral papírovou utěrkou. Ten tvůj Mazlík (jak jsi napsal), ten si to alespoň vytahoval (spolu s ostatními, jak jsi napsal) po pročůrání ven :up:. Ty moje, kdybych jim to tam pravidelně nevytíral, tak by to tam dál bylo a jistě si každý majitel potkana uvědomí, jak by byly nechutně mastné :grc: :grc: :grc:.
marfysu
Růžovka
Růžovka
† Bernadett

Příspěvekod Plamínek » 05 led 2016 00:02

tady někde na fóru je rada udělat dole ve sputniku dírku, aby moč mohla odtékat. Já tam dírku neudělala měním jim papírové ručníčky asi 2-3 x denně.
Nevím jestli je to úchylka, ale moc mu "chutná" materiál sputniku a misky určené na WC. Jsou tak vyšperkovány, že by to chtělo fotku. Nemám momentálně foťák
S telefonem neumím fotit.
Born stupid?
Try again!
Plamínek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Mám: ještě v bříšku maminy
Hlídají mě: Fousek, Mazlík, Lumpík

Příspěvekod marfysu » 06 led 2016 20:20

Tedy dírku tam mají. Díky tomu tam není té močí žádná hladina :lol:(ovšem musí se dát pozor, nad co se ten sputnik přidělá :)).
marfysu
Růžovka
Růžovka
† Bernadett

Příspěvekod nevi » 06 led 2016 22:00

Díry jsem tam nadělala, aby nebyly ve sputniku bazénky. Stejně současná smečka buď vystele sputnik skartem, anebo vystrčí zadek a pokusí se z výšky trefit do záchodku :roflmao:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod marfysu » 11 led 2016 18:13

:D :D :D :D :D
marfysu
Růžovka
Růžovka
† Bernadett

Zpět na Nezařaditelné