Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

neochočený potkan a veterinář

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

neochočený potkan a veterinář

Příspěvekod hubkova.eliska » 25 led 2015 11:00

Prosím o pomoc. Jeden z mých potkánků je těžce nemocný. Špatně se mu dýchá, bublá a vrká. POtřebuju s ním k vetovi, ale nevím jak ho dostat z klece. Je mu 1,5 roku. Je ze zwerimexu a dodneška si na mě nezvyknul tak abych ho mohla chytit. Ihned začne ječet a utíkat. Bojím se, že ho tím vystresuju ještě víc, ale nikde mi antibiotika či něco co by mu pomohlo bez prohlídky nedají :( Zkusí mi někdo poradit jak na to? :(
hubkova.eliska
Růžovka
Růžovka

Re: neochočený potkan a veterinář

Příspěvekod Kimik » 25 led 2015 11:03

A jak ho dostáváš z klece, když potřebuješ například vyčistit? Zkus ho nějak nalákat, pak ho rychle čapni a dej do přepravky. Zkušený veterinář už by si s tím měl poradit, mě vyšetřil i divokého potkana a nebyl žádný problém.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod hubkova.eliska » 25 led 2015 11:17

Oni jsou v kleci, když jim čistím. Leží nahoře v hamaku a když jim to chci vyprat, tak respektive když se přiblížím s rukou, tak pouteče jinam / Sice nekoušou, na pomalé pohnutí ruky nereagujou, ale jakmile chci chytit z ruky se mi vyvlíkne a piští jako bych mu chtěla něco udělat :(
hubkova.eliska
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 25 led 2015 11:19

přiložit přepravku k dvířkám klece, dát do ní něco neodolatelně dobrého a vyzbrojit se troškou trpělivost. Někdy to zabere
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod hubkova.eliska » 25 led 2015 11:24

Děkuji. Nic jiného mi nezbývá. Snad to dopadne :(
hubkova.eliska
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod hubkova.eliska » 26 led 2015 07:24

U veta jsme byli, bohužel díky tomu stresu od neděle nejí nepije nic. Ztěžka se mu dýchá. nedaří se mi do něj ani dostat antibiotika. Jen polehává. Já vím, že je to těžké rozhodnutí, ale do kdy mám čekat než mu to trápení ukončit, když nejí ani nepije? :(
hubkova.eliska
Růžovka
Růžovka

Zpět na Nezařaditelné