Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Průzkum

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Re: Průzkum

Příspěvekod Kukla » 19 bře 2014 11:22

Se současnýma 9 :-)
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod Kimik » 19 bře 2014 11:59

Já jsem zatím nevyplnila, protože budu muset koukat do tabulky. Ale jak jsem dneska koukala na plešounky od Goldie, tak mě napadlo, že by bylo zajímavé tam ještě přidat varietu potkana, jestli třeba tihle nahatí nežijí kratší dobu než normální (nebo jestli nejsou obecně nemocnější). Když se na ně totiž koukám na obrázku, tak mám pocit, že se nemůžou dožít ani večera :oops: .
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod chesterfield » 19 bře 2014 12:47

hm Kimiku ten pocit mám také, ale víš my kprostě na ty plešky nejsme, no :whistle:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod womi » 19 bře 2014 14:08

já jsem teda za sebe nevypozorovala, že by byla úmrtnost různorodá ohledně variet. Měla jsem doma už snad všechno kromě manxe a sphynxe a jediné, co bych tak řekla, že dwarfové žijí déle - vzhledem k absenci růstového hormonu netrpí ani na nádory na mléčné žláze. Ale je pravda, že by to taky chtělo větší vzorek dwarfů :-)
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Andariel » 25 srp 2014 13:43

Jak teď řeším s myšutou zdravotní problémy, tak jsem si vzpomněla na tenhle dotazník, co jsem taky vyplňovala (a teda dalo mi to chvíli práci přijít na to, kde jsem ho vlastně tenkrát vzala :) )....ehm, jsou už nějaké výsledky? :whistle:
Andariel
Skákavka
Skákavka
Potkani: Saminka Potkanviv - dumbo, rex, černá, berkshire
Mia (Bambina LMG Rattery) - dark pearl/mink, berkshire
Ayasha (Dalmina LMG Rattery) - coffee, self

† Čurinka von Zverimex - standard, aguti, husky

Příspěvekod Dr.Jenny » 27 srp 2014 18:14

zatím nějaké průběžné ano, ale pak jsem neměla čas...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod kawi » 27 srp 2014 21:12

womi píše:já jsem teda za sebe nevypozorovala, že by byla úmrtnost různorodá ohledně variet. Měla jsem doma už snad všechno kromě manxe a sphynxe...

sphynxové žijí podstatně kratší dobu, než zbytek, asi nejvic by o tom rekla potkanbaba, ale co vim tak kdyz mi umřela jezz v cca roce a půl, tak mi eva psala, ze to je hodne dlouhý věk na sphynxe, ze prumerne je ot kolem toho roku :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod kawi » 27 srp 2014 21:46

uff, 34 odpovědí, už mě bolí ruka :roflcry:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Ema4 » 23 říj 2014 17:09

Už je vyhodnoceni? Jak to dopadlo? Co jsi zjistila?
Ema4
Skákavka
Skákavka

Předchozí

Zpět na Nezařaditelné