Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jak rozeznám potkana od myši?

Všechno o potkanech co nebudete vědět kam zařadit.

Re: Jak rozeznám potkana od myši?

Příspěvekod Kimik » 13 čer 2013 17:01

Mohly by být, ale normálně bývají mnohem větší :oops: Oni je myší samci umí tak nějak zatáhnout nebo smrsknout, když se pak v blízkosti objeví samice, tak se jim zase zvětší ;)
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod tessapalivcova » 13 čer 2013 17:04

Ale zase mi příjde jako blbost, že by ve zverimexu prodávali dospělé myšky.. :D .. + se nechová vůbec divoce, je strašně přítulnej.. a prý tam byl s hodně myšákama, který byli o dost větší než on, tak nevím :D
tessapalivcova
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 13 čer 2013 17:08

ve zveráku je možná všechno... mimčo myši je opravdu menší...tohle bude fakt dospělák... a ve zveráku mají někdy i dospělce...tohle vypadá že možná byl z nějaký nefiko chovky třeba...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod potkanomil » 13 čer 2013 17:12

jojo.podle fotky mys :) je moc hezka. ;)
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 13 čer 2013 17:58

Já si ve zveráku taky koupila už dospělou myšku. Jim je jedno jak jsou velký, hlavně, že se prodaj. :)
Tohle je 100% dospělá myška/myšák. :up: Potkaní mimino by bylo stavbou těla mohutnější a takový těžkopádnější, mělo menší uši a ne tak ostrej čumáček.
Každopádně je myška krásná. :loveit: A jestli je mazlivá, to je super. :loveit:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod marfysu » 20 črc 2015 13:15

Dr.Jenny píše:no i mládě potkana je větší než myš, teda co si vybavuju mojí Krišpínu, ale chápu, že se to blbě posuzuje, když nemáš zkušenosti...teda pokud to není fakt prcek, co má být ještě u mámy...ale fotka by bodla :lol:

edit: nevim jestli ti to pomůže, tady fokty Krišpíny s potkankou polodospělou.... (možná pro jistotu upozorňuju, tahle fotka byla náhodná, myš a potkan k sobě nepatří, holky mi po ní jinak šly a asi by jí dali co proto)
Obrázek

takhle se mi vešla do ruky:
Obrázek

To je určitě myš.
:loveit: Nechápu, jak někdo může chovat jiné zvíře, nežli potkana...
...potkan je nejlepší přítel člověka.
:bash:
marfysu
Růžovka
Růžovka
Potkani: Penny, Bazinga, Hysterka, Blessie
† Bernadett

Předchozí

Zpět na Nezařaditelné