Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Funkce: "Zobrazit nejnovější příspěvek"

Sem pište veškeré návrhy, připomínky a nápady.
V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com

Re: Funkce: "Zobrazit nejnovější příspěvek"

Příspěvekod womi » 30 bře 2009 21:25

mě to teda funguje bez problému :smi:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod kožíšek » 31 bře 2009 06:12

Kawi víš, ona ta funkce není na to abys jí zmáčknul a pak přesto sjel na poslední stránku a scrolloval kdes ještě nebyl a nečetl. Ta funkce je od toho aby Tě přímo na ty Tebou nepřečtené příspěvky odvedla a "postavila" před ně.
No a Kukluš jsem ráda že v tom nejsme sami. (ani nevíš jakou srandu by si tu z nás dělali)
Většinou se mi to stane když můj, nebo mnou poslední čtený příspěvek je poslední na stránce a nové, nepřečtené na které mně má odeslat, jsou na další nové straně
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
naše fotečky - http://kozisek.rajce.net
kožíšek
Moderátor
Moderátor
Potkani: Levi Beris, Yadon z Mouseville, Zabulon z Mouseville
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod dredata_zizalka » 31 bře 2009 07:49

kawalski píše:no vsak, ze si dam "zobrazit nove prizpevky", kliknu na posledni stranku a pak stzrankuju smerem do miulosti, dokud nenarazim na prizpevke, ktery jsme uz cetl....a od toho prizpevku to ctu dal az ke konci :smi:

:oops: mě taky nenapadlo, že ta kostička tam má jiný než vizuální význam. Já tak nějak myslela, že je to součástí označení, že jako někdo něco nového přispěl... :whistle:
život je plný překvapení a co se týče IT tak snad platí dvojnásob :smi:
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kukla » 31 bře 2009 12:20

kožíšek píše:Většinou se mi to stane když můj, nebo mnou poslední čtený příspěvek je poslední na stránce a nové, nepřečtené na které mně má odeslat, jsou na další nové straně

To je fakt, stává se mi to hlavně v chit chatu, který čtu na pokračování, tam, kde dočtu až do konce, to funguje normálně.
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod kawi » 31 bře 2009 12:35

Kawi víš, ona ta funkce není na to abys jí zmáčknul a pak přesto sjel na poslední stránku a scrolloval kdes ještě nebyl a nečetl. Ta funkce je od toho aby Tě přímo na ty Tebou nepřečtené příspěvky odvedla a "postavila" před ně.

dyk to ja vim :shock: :shock: :shock: koží, ja is vazim kazde pomoci a vysvetleni toho, jak s kompama a internetem zachazet....ale zas taaak blbej nejsem :roflcry: tak jo, blbej jsme, ale ne tolik :whistle:

no vsak, ze si dam "zobrazit nove prizpevky", kliknu na posledni stranku a pak stzrankuju smerem do miulosti, dokud nenarazim na prizpevke, ktery jsme uz cetl....a od toho prizpevku to ctu dal az ke konci

tohle byla reakce na chesterfield, jsmej i jen potvrzoval, ze jsem to tak delal, ted uz klikam na ten ctverecek, misto na posledni stranku :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod womi » 31 bře 2009 12:46

tohle byla reakce na chesterfield, jsmej i jen potvrzoval, ze jsem to tak delal, ted uz klikam na ten ctverecek, misto na posledni stranku :smi:

:up:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 31 bře 2009 12:51

Já už to teď taky dělám. :smi: Pochválíte mě taky někdo? :oops: :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod kawi » 31 bře 2009 12:55

krysičko, ty jsi taaak šikovná vasiliska, to snad ani nejni možný Obrázek :roflcry:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 31 bře 2009 12:58

Jééé děkuju, však ty taky. :loveit: :roflcry:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Nefertity » 31 bře 2009 15:10

dredata_zizalka píše: :oops: mě taky nenapadlo, že ta kostička tam má jiný než vizuální význam. Já tak nějak myslela, že je to součástí označení, že jako někdo něco nového přispěl... :whistle:
život je plný překvapení a co se týče IT tak snad platí dvojnásob :smi:

Smích je zdravý, tak nezatajím svojí reakci a doufám, že některé potěší, že v tom nejsou sami :angel: Neb já ještě před chvílí měla úplně stejný dojem jako Žížalka :oops: Však tu taky dělám moderátora jen něco přes rok :whistle: :whistle: :whistle: :oops: :angel: Člověk se stále učí :lol:
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod kožíšek » 31 bře 2009 16:01

Kawi promiň :roflcry: :smi:

Nef, já Tě potěším - Vranitko to taky nevědělo donedávna než jsem mu to řekla já :roflcry: vždy vlezl do témy a tam teprv tlačil "zobrazit nepřečtené příspěvky" :whistle:
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
naše fotečky - http://kozisek.rajce.net
kožíšek
Moderátor
Moderátor
Potkani: Levi Beris, Yadon z Mouseville, Zabulon z Mouseville
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod dredata_zizalka » 31 bře 2009 16:02

No mě ovšem stejně nedochází ta funkce - když vlezu do tématu, tak se mi tam hned na první stráce objeví poslední příspěvek
(mám forum nastavené tak, aby se mi na stránce č.1 zobrazovali nejnovější příspěvky...

tak nevím...k čemu je "nejnovější příspěvek" když ho stejně vidím hned jak na téma kliknu... hodil by se mi spíš poslední čtený příspěvek..nebo tak něco :smi:

nebo jsem teď úúúúplně mimo?

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Haslerka » 31 bře 2009 16:06

však to je ono, zobrazí se ti poslední nepřečtený příspěvek :smi:
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod dredata_zizalka » 31 bře 2009 16:08

v tom případě mi to nefunguje :whistle:

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod kawi » 02 zář 2009 14:14

tahle "kostička" mi od presunuti fotra nejak blbne, dneska uz docela dost, misto aby me to hodilo na prvni neprecteny prizpevek, me to porad hazi na muj posledni prizpevek :roll:
kawi
Superpotkan
Superpotkan

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze okolo fóra