Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

navrhy na vylepseni fora...

Sem pište veškeré návrhy, připomínky a nápady.
V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com

navrhy na vylepseni fora...

Příspěvekod PekabOo » 20 zář 2005 18:28

napiste sem nejaky svoje navrhy na vylepseni fora...beru cokoliv..nebojte se nic rict... :wink:
Chleb jsa upecen nikdy vice se nestane mouchou!
Obrázek
Obrázek
PekabOo
Pan Administrátor
Pan Administrátor

Příspěvekod Katka » 06 črc 2006 20:57

Měla bych návrh teda nevím jestli projde jestli ho tu už někdo nenavrhoval :wink: no a taky nevím jestli by to šlo realizovat........co takhle jak si každý může prohlídnout profil uživatele a projít si tam všechny správy co vložil, co kdyby se nějak zvlášť přidali správy z jeho vlastní diskuze- teda vuvozovkách jako třeba v uživatelích o sobě a v potkanech o svých potkanech.Udělalo by se tím něco jako vlastní stránky, a nebo by stačilo kdyby si každý mohl označit třeba tři příspěvky které by se pak u profilu zobrazovaly (příspěvek se svojí fotkou či svých potkanů).Mě se to tu teď docela blbě hledá když si chci v sekci potkani prohlédnout něčí potkyše a nevím jak seš jmenujou a chci to udělat rychle :oops:
Miláček Arwen Chs Gremleens- Arwenka Arwuška Arwulka čertidlo-))

http://www.arwen.estranky.cz
Katka
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Arwen of Gremleens a měla bych jich víc, ale nesmím

Příspěvekod PekabOo » 07 črc 2006 11:43

Katka píše:Měla bych návrh teda nevím jestli projde jestli ho tu už někdo nenavrhoval :wink: no a taky nevím jestli by to šlo realizovat........co takhle jak si každý může prohlídnout profil uživatele a projít si tam všechny správy co vložil, co kdyby se nějak zvlášť přidali správy z jeho vlastní diskuze- teda vuvozovkách jako třeba v uživatelích o sobě a v potkanech o svých potkanech.Udělalo by se tím něco jako vlastní stránky, a nebo by stačilo kdyby si každý mohl označit třeba tři příspěvky které by se pak u profilu zobrazovaly (příspěvek se svojí fotkou či svých potkanů).Mě se to tu teď docela blbě hledá když si chci v sekci potkani prohlédnout něčí potkyše a nevím jak seš jmenujou a chci to udělat rychle :oops:
nonevim jestli na to neni nejaka uprava ale jediny zpusob asi je ten jako mam ja nebo Johny nebo nellis nebo kdo to este ma, ze si to kazdy prida do sveho podpisu...
Obrázek
Obrázek
PekabOo
Pan Administrátor
Pan Administrátor

Re: navrhy na vylepseni fora...

Příspěvekod Maha Maja » 13 říj 2007 14:30

Nemohla by se ve výčtu počtu stránek ta aktuální stránka zobrazovat třeba v rámečku nebo tak nějak? Můj vetchý zrak rozdíl mezi černou a tmavě modrou už skoro nerozezná. 8)
My se umíme bavit i bez nealka. :cink:

Obrázek Obrázek Obrázek
Maha Maja
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Opatrují nás z Druhého břehu:
Šerynek (leden 2007 - 24. 7. 09)
Beňa (březen 2007 - 8. 11. 09)
Babuji z TazManie (10. 5. 08 - 2. 3. 10)
Jupiter PotkanViv (23. 12. 09 - 22. 12. 11)
Darjeeling Z Hamaku (15. 9. 09 - 1. 5. 12)

Příspěvekod Radeq » 28 říj 2007 22:14

Souhlasim, taky mi moc nevyhovuje to zvyrazneni aktualni stranky...

A jeste bych mel jednu prosbu... Nekde sem cet, ze admin ma "tu moc" vkladat nove znacky BBCode... ja bych si to udelal v HTML, ale to asi nejde... prosil bych pridat znacku ve smyslu CSS vlastnosti float... nebo treba tabulku... nelibi se mi, ze mam v podpisu jen jeden sloupec... pak je ten podpis moc dlouhej... kdybych si pomoci te znacky mohl cast nechat zarovnanou vlevo a cast vpravo, zabiral by muj podpis polovinu... diky...

tohle uz mi bylo vysvetleno: a posledni vec... vim, ze sem asi mozna trochu pomalejsi, ale nak nestiham ty časy, co tady jsou.... mam nastaveny (jako nastavuju vsude a domnivam se, ze spravne), ze sem v pasmu "+1 Prague atd." a mam zapnuty zimni a letni cas... ale tim jsem si zapricinil, ze prispevky maji o hodinu vic... nastavil jsem si tedy pasmo "+0"... ted sou casy ok, ale neni to nase pasmo...
Radek Holý
student, softwarový vývojař a správce sítě
web: http://radek1.holych.name
vCard: http://radek1.holych.name/?vCard

"Spěch je nepozorný a slepý." LIVIUS, Titus
"Spěch zdržuje." Latinské přísloví
"Dříve jsem byl chytrý - chtěl jsem změnit svět. Dnes jsem moudrý - měním sám sebe." Sri Chinmoy
"Co ti vadí na druhém, sám ve svém srdci vlastníš. Vidíš a chceš vyrvat třísku z oka bratra, ale sám nevidíš trám ve svém oku. Vyrvi nejdříve trám ze svého oka, potom lépe uvidíš na bratrovu třísku." Ježíš Kristus
Radeq
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod PekabOo » 02 lis 2007 16:41

pouzivejte pro silver...ten ma zvyrazneni aktualni stranky dobry ;)

a radeckvu..mas tam vlastnost float.... atributy sou jako v html..staci dat nahore tlacitko floatu... ;)_
Obrázek
Obrázek
PekabOo
Pan Administrátor
Pan Administrátor

Příspěvekod Soptík » 04 čer 2009 13:08

Ahoj, na fóru jsem krátce a tak chci chválit a chválit a chválit :up: . Pokud můžu něco vytknout, pak je to "notifikace" emailem. Když si označím nějakou část fóra ke sledování, chodí mi maily s informací, že je nová zpráva. Z ní se dozvím toto:
Kód: Vybrat vše
Hlavička zprávy - Název diskuze ve fóru
Tělo zprávy - 5. řádek obsahuje nadřazeného název příspěvku

Škoda, že nejsou maily přehlednější a obsahuji zbytečný balast (omáčku). :(
Třeba na FB je notifikace emailem jednoduchá a přitom dokonalá. V jednoduchosti je síla ;)
Rozhodně velké zlepšení by bylo, kdyby mail vypadal třeba takto:
Kód: Vybrat vše
Uživatel : Petr Petr přidal nebo okomentoval příspěvek na téma "Nejroztomilejší potkan na světě"
Text jeho komentáře/ zprávy zní:

"
Tohoto potkánka by si snad zamiloval i ten, kdo má jinak z drobných hlodavců panickou hrůzu.
I doprovodná písnička přesně vyjadřuje tu bezstarostnou důvěru, kterou tento potkan k lidem má. Don't worry, be happy.
http://tn.nova.cz/vase-zpravy/nejroztomilejsi-potkan-na-svete.html
"

Hned by člověk věděl už z mailu, jakou hodnotu má pro něj doručená informace (v době spamu dost podstatná informace) 8) a pokud se dívám dobře, tak tohle fórum běží na "phpBB", takže to nemůže být žádný problém upravit.
Soptík
Růžovka
Růžovka
Potkani: Karlos a Jezevec

Příspěvekod chesterfield » 04 čer 2009 18:00

Mne to chodí na mail v tomto tvaru a jsem spokojena

Pokud chcete zobrazit nejnovější příspěvek, od doby vaší poslední návštěvy,
klikněte na následující odkaz:
http://potkani-forum.cz/viewtopic.php?f ... 9&e=231009

Pokud chcete zobrazit celé téma, použijte následující odkaz:
http://potkani-forum.cz/viewtopic.php?f=2&t=538

Chcete-li zobrazit fórum, klikněte na následující odkaz:
http://potkani-forum.cz/viewforum.php?f=2

Dá se zamozřejmě i upozornění zabnlokovat
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 16 dub 2010 19:11

Mám takovej maličkej návrh. Co kdyby se příchozí zprávy objevovali barevně? Jakože, když mi přijde zpráva bude tam to čísílko třeba červený. Občas přehlídu novou zprávu a takhle by to hned trklo do očí.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Hayam » 13 kvě 2010 20:09

Uf, pozerám, že tu vela práce. Čo tak napadlo mňa, či by sa nedalo zrobiť to, že keď tu človek kľukne na dajaký odkaz, že sa to rovno otvorí v novom okne a nie v tomto, namiesto fóra :oops: :)
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod Sharkie » 13 kvě 2010 23:31

Krysa Vasilisa píše:Mám takovej maličkej návrh. Co kdyby se příchozí zprávy objevovali barevně? Jakože, když mi přijde zpráva bude tam to čísílko třeba červený. Občas přehlídu novou zprávu a takhle by to hned trklo do očí.

myslis sz, ci co presne?

pokial ti ide o sz, mozes si nastavit, aby ti vyskakovalo okno, ked ti pride, to ich potom neprehliadnes ;)

Hayam píše:Uf, pozerám, že tu vela práce. Čo tak napadlo mňa, či by sa nedalo zrobiť to, že keď tu človek kľukne na dajaký odkaz, že sa to rovno otvorí v novom okne a nie v tomto, namiesto fóra :oops: :)

urobit by sa to samozrejme dalo, ale otazka je, ci by to nebolo skor na skodu, jak na uzitok.. skor mi pride lepsie riesenie naucit sa pouzivat stredne tlacitko mysi na otvaranie do noveho okna vtedy, ked to chces ty sama a nie prikazovat vsetkym uzivatelom, jak sa im to ma otvarat ;)
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Hayam » 14 kvě 2010 00:08

Však ja to tak aj robím, len jaké som nemehlo, som schopná omylom ťuknúť dajaký odkaz aj keď píšem zprávu a keď sa tak stane, celý text sa mi zmaže a neviem to potom dať nazad.
Len mi to prijde také logické, že keď otvorím niečo iné, tak že budem stále na fóre a tam možem veselo ťukať do čoho chcem. Nevadí...

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové

Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat

Příspěvekod Sharkie » 14 kvě 2010 00:18

Nj, ale ako chces rozlisovat, co sa ma otvarat inde a co nie? Nechat to na uzivateloch? Uz tak je tu kopu moznosti na lahsie pisanie prispevkov a nie su vyuzivane.. Urobit to napevno? Lenze vzdy nechces ist na novu stranku.. A rozlisovat odkazy? To zas cisto cez phpBB tagy nespravim..

Ako nehovorim, ze by to uplne neslo, len myslim, ze to narobi viac zmatkov, ako uzitku.
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Hayam » 14 kvě 2010 07:40

Však nechaj byť, to bol len návrh. Som netušila, že by sa to malo rozlišovať, lebo ja chcem vždy novú stránku a nenapadlo ma, že ostatný to majú inak. A odkazy ma nejak neberú, v písaní zprávy je možnosť urobiť z toho link.

Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan

Pánové

Příspěvekod womi » 14 kvě 2010 12:03

Já například používám pravé tlačítko a otevřít v novém panelu, mít to v nových oknech, asi by mě kleplo :oops:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Další

Zpět na Diskuze okolo fóra