Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hodnosti ... ?!

Sem pište veškeré návrhy, připomínky a nápady.
V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com

Hodnosti ... ?!

Příspěvekod A-wril » 01 zář 2007 16:28

Prosím řekněte mi někdo jak můžu dosáhnout větší hodnosti..? :|
Potkalo mě štěstí...Řeklo uhni, a šlo dál..
A-wril
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mrňousek a Ignácek

Re: Hodnosti ... ?!

Příspěvekod vranitko » 01 zář 2007 16:33

Aaaa, Tobě už se nelíbí Růžovka? :lol:
Když budeš hezky aktivní a budeš písat příspěvky, tak dosáhneš nových levelů ;) :lol:

Ale bacha ať to nepřeháníš, nebo se dostaneš mezi patnáctku nejhyperaktivnějších spamerů... :whistle: :roflcry:

a tady máš přesný rozpis hodnocení... platí samozřejmě to nejnovější ;) : viewtopic.php?f=1&t=51
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod chesterfield » 01 zář 2007 18:59

hmmm, to s těmi Ranky je hodně zvláštní, také jsem se nemohla dočkat až nebudu Rúžovka i když jsem si rozumně říklaa - dyt o nic nejde, I Michal se ptal kdy už bude konečně něco jiného než růžovka, moc se mi to líbí, že nám a i novým na tom záleží a já bych svůj rank už za nic ndeala :oops: :oops: (ješit, ješit, ješity) Peki máš do protě vymakané :up:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Mája » 01 zář 2007 20:21

Mno já zase ranky zrovna v oblibě nemám...protože to opravdu svádí ke spammování.
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Escherichia » 01 zář 2007 20:39

jj, svadi to ke spamovani, podivejte na maju, tak dlouho chtela byt zabiska, az napsala 4672 prispevku :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry:
"Proti proudu se prostě nevysereš." Charles Bukowski

Já však rozeznávám zvuk chůze, co se odráží od výloh hlučných pasáží. Tvou samotu, tvé závaží.
Já vždy rozeznávám tvé boky, když jdeš ulicí, tvé vlasy mezi pšenicí, tvou vůni mezi tisíci.
Já vždy rozeznávám, hravě rozeznávám.
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Mája » 01 zář 2007 21:25

Escherichia píše:jj, svadi to ke spamovani, podivejte na maju, tak dlouho chtela byt zabiska, az napsala 4672 prispevku :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry:
Viš že ani nejsem překvapená? Přesně tohle jsem čekala...jen jsem nevěděla od koho to přijde. Já myslím že uběhne pár týdnu a vesele se budu smát já :)
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod vranitko » 01 zář 2007 21:28

Mája píše:
Escherichia píše:jj, svadi to ke spamovani, podivejte na maju, tak dlouho chtela byt zabiska, az napsala 4672 prispevku :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry:
Viš že ani nejsem překvapená? Přesně tohle jsem čekala...jen jsem nevěděla od koho to přijde. Já myslím že uběhne pár týdnu a vesele se budu smát já :)

a třeba takové Marqette chybí k dostižení Máji jen 30 příspěvků :roflmao:

Obrázek

vranitko
Moderátor
Moderátor
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Escherichia » 02 zář 2007 09:50

Mája píše:

jj, jsem spamer, uznavam a omlouvam se :oops:
"Proti proudu se prostě nevysereš." Charles Bukowski

Já však rozeznávám zvuk chůze, co se odráží od výloh hlučných pasáží. Tvou samotu, tvé závaží.
Já vždy rozeznávám tvé boky, když jdeš ulicí, tvé vlasy mezi pšenicí, tvou vůni mezi tisíci.
Já vždy rozeznávám, hravě rozeznávám.
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Haslerka » 02 zář 2007 15:04

Escherichia píše:
Mája píše:

jj, jsem spamer, uznavam a omlouvam se :oops:

Mno já už se aspon blížím k tý tisícovce, nemám na vás...i když v počtu % v offtopicu stejne vyhravam:)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod chesterfield » 02 zář 2007 17:47

Žabiško, Ty jsi se ozvala, já už myslela, že jseš jako pan adm. jenom koukaš co my tady pracně vypotíme na klávesnici. Mi chybíš na CHitchat (kdo to proboha ten název vymyslel? :roll: ) A já nepáíšu abych mla rank - já už svůj máááááám :up:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod nettle » 04 zář 2007 06:45

jeeeee já jsem v top fiftýn :-) To znamena ze jsem spamer? Ja myslim ze to spis znamena ze si s vama rada povidam :-)
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod Mája » 04 zář 2007 09:54

chesterfield píše:Žabiško, Ty jsi se ozvala, já už myslela, že jseš jako pan adm. jenom koukaš co my tady pracně vypotíme na klávesnici. Mi chybíš na CHitchat (kdo to proboha ten název vymyslel? :roll: ) A já nepáíšu abych mla rank - já už svůj máááááám :up:
Abych pravdu řekla Chest, tak já tu stále jsem ale už jsem jako pan Admin a jen se tiše dívám...nějak jsem ztratila chuť klábosit když polovina starých dobrých známých odešlo. :(
Mája
Žabička
Žabička

Příspěvekod chesterfield » 04 zář 2007 09:58

no jo, to tak ale bývá při expanzi, ael všichni pryč nejsme :( a těm pozůstatkům (třema mně chudince mailnké mizerné chybíš :( :( :( :( , víš?

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod refugee.ph » 04 zář 2007 10:38

a výš než "superpotkan" se jde dostat za jakých podmínek? :whistle:
kapky vody stékají po těle
aby odplavily veškerou špínu
za vše přeci já nemůžu
ale na koho hodit vinu
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod vranitko » 04 zář 2007 10:56

refugee.ph píše:a výš než "superpotkan" se jde dostat za jakých podmínek? :whistle:

Není žádné výš. ... to jedině že bys Admina HODNĚ naštvala - pak můžeš dostat třeba "černou ofci" - jako tu jeden čas bylo to hezké stádečko, nebo jsou speciální hodnocení jako Bááááásník, VIP, Žabička - to jsou vysloveně protekční, za to, že je tu někdo opravdu dlouho, nebo že padl Pekimu do oka... no a nebo by ses mohla stát moderátorem... a to zase musí chtít admin.

ačkoliv je pravda, že by mě zajímalo vysvětlení od Pekaba... takové to oficiální

Obrázek

vranitko
Moderátor
Moderátor
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Další

Zpět na Diskuze okolo fóra