Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Minimalni teplota

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Re: Minimalni teplota

Příspěvekod Kometa » 16 led 2008 12:06

Dneska jsem vzala Karamelku na výlet do knihovny (pěšky-tram-pěšky-knihovna-pěšky-tram-pěšky). Povenku jsme nachodily dohromady asi půl hodiny, teplota 4-5°C. Taky jsem se o ní bála, ale zase jsem chtěla, aby si zvykala. Nachystala jsem pro ní náprsní kapsičku u bundy, ze které může koukat přímo ven, ale je i částečně zateplená. Krom toho jsem většinu cesty měla u ní ruku, zahřejvala jsem jí a hladila. Na začátku docela vylejzala, hlavně v tramvaji, kde bylo teplo, ale cestou zpátku už jen chrundila v kapse a byla moc hodná. Jediné místo, kde trošku zlobila, byl bufet, což docela chápu :lol:
Budu ji teď víc sledovat, jestli náhodou nenastydla, ale zatím vypadá ok a se značnou vervou stěhuje kapesníky po kleci :angel:
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Zuza » 16 led 2008 13:21

Já beru kluky ven i v zimě, mamka holky taky, když je jim zima, zalezou si pod bundu, ale většinu času kouká zvědavej čumáček a tvářej se, že se jim to líbí, jen Kojaka takhle ven neberu, kluci mají přeci jen úžasný kožíšky, ale Kojak je plešounek a nemusel by to vydejchat, v neděli bylo venku ale teplo a svítilo sluníčko, tak se všichni tři proběhli venku na chajdě a usalašili se v bordelu v ohništi, to se jim hrooozně líbilo :roflcry: A ani pčíknutí, porfirin, nic, takže mi nic nebrání v tom, takovou akci zopakovat :up:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

kdy můžeme ven

Příspěvekod Sindy » 11 úno 2008 17:20

Nevíte někdo kolik by mělo být zhruba stupňů, aby semnou mohli potkámci ven? Ráda bych s nima šla, protože v poslední době bylo docela teplo a svítilo hodně sluníčko, tak jestli náhodou nevíte, kolik asi musí bejt, aby jim to neublížilo. Díky moc. :thanks:
Sindy
Růžovka
Růžovka
Potkani: umřela mi: Sindy
Teď mám s bráchou: Valentýnku, Bublinu a Ouško

Re:

Příspěvekod Bára,Míša a já » 12 úno 2008 17:22

Ilien píše:
Makushka píše:
Izzy píše:Hm, tak to netuším, ale nedávno mě jedna hvězda zaskločila dotazem v jaké teplotě můžou bydlet fuzzáci a když jsem jí řekla že v pokojové, řekla že jsou rozmazlení a že je chtěla dát do kůlny na dvůr. Ať žijou množitelé :evil:

Hezký, takový chovatele bych ubytovávala nahatý v kůlně na dvoře, pak bysme si pověděli, kdo je rozmazlenej :twisted:

:twisted: :twisted: Ja bych je strkala rovnou do mrazaku, at si zkusi zit v podobnejch podminkach jako divoci potky, schvalne co by pak rikaly :twisted: :twisted:

to mi hodný těm našim miláčků na noc přitápíme aby nezmrzly když budou dělat bordel aspon já to tak dělám ale chovatele jako jsou tyhle bych nechala venku na sněhu nahatý ani kůlnu ani mrazák rovnou na mráz
Bára,Míša a já
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: není

Příspěvekod Martasek » 14 říj 2012 13:01

Chtěla bych se zeptat, chci mít potkánka na intru s tím, že ho budu vozit každý týden sebou domů. Ted by to ani takový problém nebyl spíše v zimě. Schovávala bych ho pod bundu, nebo do teplé deky, nebo klidně i oboji :lol:. Je to asi 20 minut pěšky plus tramvaj, pak hodinka autobusem a 10 minut pěšky. Co myslíte zvládl by to ?? Zvykl by si ?? Samozřejmě bych sebou nosila i přepravku s vodou a jídlem ... ??? ;)
Martasek
Růžovka
Růžovka
Potkani: Snow

Příspěvekod Kimik » 14 říj 2012 15:23

Doporučuju si pořídit přepravku hlavně na potkana a pořádně ji zateplit, bez jídla a pití by to měl cestou v pohodě vydržet, případně mu do přepravky můžeš dát nějaké ovoce nebo zeleninu. Ale nosit pod bundou rozhodně ne, sice mu tam bude teplo, ale může se leknout a vyskočit nebo tě počúrá, pokaká, to na delší cesty určitě není. O přepravkách už se tady toho psalo hodně, tak si to zkus najít a pročíst :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Předchozí

Zpět na Výběhy