Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Výběh - aktivity?

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Příspěvekod Morrigna » 24 bře 2006 13:53

pošli fotku!
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Dubbht Aela » 26 bře 2006 19:45

jo, posli foto! Musi to byt husty :))) :lol:
Dubbht Aela
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Nelly » 26 bře 2006 19:59

Cornelia píše:kdy je rozumný pouštět potkánka z klece? myslim věk nebo tak něco

Já si přinesla Samantu když jí bylo asi pět týdnů a už po dvou týdnech doma jsem ji začala pouštět po posteli - nikam nemůže utéct a ty ho můžeš kdykoliv chytit. A pouštění po pokoji - až přiběhne na zavolání, tak ho můžeš pouštět (to abys potkánka lépe chytil) :)

tak tohle sem si taky myslela!!!budu potkana pouštět jenom po posteli,nikam jinam ne!maximálně na gauč....no,a tedˇ potˇák leze kam se mu zachce:na podlaze šílý,pod postelí,na posteli,na stole pod stolem,ve skříních........už nemám ani sílu jí zastavit,když si dělá svoje dvířka do mých dveří do pokoje!ale vymysleli jsme spolu super hru!hodim doprostřed pokoje deku,potkyš si tam zaleze,já si lehnu před tu deku a nasypu si před sebe trochu zrní.potkan vyskakuje ven a snaží se mi ukrást to zrní.já jí odhánim a hra končí,až potkan ukradne všecho zrní... :lol: je to zábava!pak ale začíná hra ,,uklidˇ zrní a zašij díry v peřině"-potkan se z toho obyčejně zdejchne!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
život je sled průserů nepravidelně po sobě jdoucích
Nelly
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Cornelia » 26 bře 2006 20:07

:wohow: To musí být švanda!!! :lol: To Samanta je ještě plachá, takže lítá zatím jen po mně a po posteli ale byla jsem s ní v restauraci a to byla tak zvědavá, že nešla vůbec uklidnit a to jsem si myslela bůhví, jak není plachá :roll: ale přijdu domů a je zase zalezlá pod svetrem :roll: :lol:
Nečiň jiným to, co nechceš, aby činili tobě :wink:
Cornelia
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Lejdyna » 27 bře 2006 07:41

Morrigna píše:pošli fotku!

ted zrovna krabicku nemame, ale priste to urcite nezapomenu vyfotit, je to fakt sranda :lol:
Lejdyna
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Karin » 15 dub 2006 10:22

No tak bud mužeš sama vyrabět- to muže být z věcí které doma nejdeš- skluzavky..domečky.provazy atd anebo mužeš najit nějaky velkoobchod a tam se daji pořidit pěkne věci a oproti malym zveráčum nebývají ani moc drahé...bohužel znam nějake ale jen v praze..zkus se rozhlidnout na netu..
Karin
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod ijenka » 29 dub 2006 12:39

Nelly píše:
Cornelia píše:kdy je rozumný pouštět potkánka z klece? myslim věk nebo tak něco

Já si přinesla Samantu když jí bylo asi pět týdnů a už po dvou týdnech doma jsem ji začala pouštět po posteli - nikam nemůže utéct a ty ho můžeš kdykoliv chytit. A pouštění po pokoji - až přiběhne na zavolání, tak ho můžeš pouštět (to abys potkánka lépe chytil) :)

hmmm tak sem si rikala ze z postele nema kam utect ale ted mi beha po celym pokoji a desne rad se schovava :)
ijenka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Phoebe » 29 dub 2006 13:47

Karin píše:No tak bud mužeš sama vyrabět- to muže být z věcí které doma nejdeš- skluzavky..domečky.provazy atd anebo mužeš najit nějaky velkoobchod a tam se daji pořidit pěkne věci a oproti malym zveráčum nebývají ani moc drahé...bohužel znam nějake ale jen v praze..zkus se rozhlidnout na netu..

Nedala bys sem adresu na nějakej ten velkoobchod? Já jsem z Prahy, tak by mi to docela bodlo :) Díky moc
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

hamaka je nej

Příspěvekod Dumboška » 29 dub 2006 17:21

no kup jim takovej ten provázek na kterym jsou dřívka. moji to milujou.. a nebo jim pořiď hamaku-v tý si hoví hlavně Palačinka...zkus to. to moji když si nehrajou zak mi koušou kabely, nábytek a všechno co jim přijde do cesty :? :wink:
miluju svoje 3 mazlíky!!!
Dumboška
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Tara » 29 dub 2006 17:30

:lol: :lol: :lol: zrovna dneska rufusek prekousal draty vedouci k reprackum a flek pred tejdnem drat vedouci k internetu...ale znicenych veci je hoooodne..hlavne segrinych :lol: :lol: :lol: asi ji nemaj radi
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Danny » 02 kvě 2006 13:45

U nas jim zase jaksi prekazi koberec v rohu mistnosti.... :roll:
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Karin » 06 kvě 2006 14:37

Phoebe píše:
Karin píše:No tak bud mužeš sama vyrabět- to muže být z věcí které doma nejdeš- skluzavky..domečky.provazy atd anebo mužeš najit nějaky velkoobchod a tam se daji pořidit pěkne věci a oproti malym zveráčum nebývají ani moc drahé...bohužel znam nějake ale jen v praze..zkus se rozhlidnout na netu..

Nedala bys sem adresu na nějakej ten velkoobchod? Já jsem z Prahy, tak by mi to docela bodlo :) Díky moc

Ježiš promin nějak sem to přehlídla že si psala :oops: .....chodila sem do jednoho velkoobchodu ale zavřeli ho tak ted se da nakoupit v caninu- http://www.canino.cz/ostatni.htm a ještě jeden je na žižkově dobrej jenom musim najit adresu..už si jenom pamatuju že tam jezdí 3 :oops: .....občas se jinak v normálních zveráčích dá dobře nakoupit v hafolandu- no to teda hlvně krmení a je pra ještě něco v dejvicich dobry ale to se musim zeptat kde- ještě sem tam nevyrazila...
Karin
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Phoebe » 06 kvě 2006 14:53

Já v Dejvicích bydlim a celkem nic moc jsem tu nenašla. Docela dobrej zverimex je na Letenskym náměstí, naproti Delvitě. Mají tam poměrně dost žrádla a od některejch i malý pytlíčky se vzorkama :up:

Jinak díky za adresu, jdu to prozkoumat :)
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Miška Helča » 06 kvě 2006 18:36

Jojo ten u Delvity je dobrej.. Mam odtamtud 3 potkany :lol:
Miška Helča
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Elenloth » 07 kvě 2006 13:37

V Dejvicích je zverák na kulaťáku jak je na rohu KFC,tak v té ulici kousek dál za tím KFC.
....:Carpe Diem et Memento Mori:....
Elenloth
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Už bohužel žádný :o(

PředchozíDalší

Zpět na Výběhy